999 rezultate për

agon

Guardiola te Juventus? Reagon zyrtarisht Manchester City Manchester City ka mohuar thashethemet që vijnë nga Italia, sipas të cilës Pep Guardiola është në bisedime për tu ulur
Reagon Veseli: Nuk kam lidhje me asnjë video, mashtrim Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, pas publikimit të video incizimeve ku shihen disa persona të dyshuar për v
Pas thyerjes së xhamave reagon ministrja Shahini Ministrja Arsimit Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini e ka cilësuar si cenim të imazhit të studentit protestues, atë që ndo
E keqja është ende ndezur! Basha reagon për revoltën e Qafë Barit Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar sot me rastin e 35 vjetorit të revoltës së Qafë Barit, e cila tronditi diktaturën
Zyrtare: Interi prezanton fanellën e re (FOTO LAJM) ashmë zyrtarisht klubi i Interit ka zbuluar uniformën e re për sezonin e ardhshëm 2019-2020. Bluzat kanë dalë në shit
Gruevski i reagon Ciprasit: Ja e vërteta ime Ish-kryeministri në arrati, Nikolla Gruevski, përmes një shkrimi në FB, e përgënjeshtron kryeministrin e Greqisë, Aleksi
Reagon shqiptari i videos virale në internet: Jetojmë me djersë ( FOTO & VIDEO) Para disa ditësh u publikua pothuajse në të gjitha mediat një video teksa dy shqiptarë po filmonin banesat në Itali.
Pas ndalimit të abortit në Alabama, reagon Trump Ditët e fundit është folur shumë në media përsa i përket ndalimit të abortit në Alabama. Edhe Presidenti i SHBA Dona
Anglia reagon për skandalin e Flora Brovinës Ambasada e Britanisë së Madhe në Prishtinë, ka reaguar pas zhvillimeve të fundit që ndodhën këtë javë në Kuvendin e Koso
Ronaldo reagon pas largimit të Allegrit Ylli portugez i Juventusit, Crsistiano Ronaldo, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjete sociale për ta falënderuar tr
KQZ kthen mbrapsht kandidaturën për Bashkinë e Himarës, reagon ashpër Athina zyrtare Kreu i OMONIA-s, Fredi Beleri nuk është regjistruar dje nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve për të garuar si kandidat i p
Elton Deda reagon pas kualifikimit të Jonida Maliqit në ''Eurovision'' Këngëtari i njohur Elton Deda, nuk i ka shpëtuar replikave apo komenteve që u bënë kundrejt anglishtes së këngëtares Jon
U kritikua pas publikimit të fotografive, reagon Flora Brovina Deputetja e PDK-së, Flora Brovina, ekskluzivisht për emisionin Frontal ka treguar se e ka pasur lejen e gruas që është d
Vendimi i Arbitrazhit, Sonila Meço thotë se dëmi ndaj Agon Channel shkon mbi 140 milion euro Gjykata e Arbitrazhit në Uashington i ka dhënë të drejtë biznesmenit Francesco Becchetti sa i takon padive të ngritura r
Reagon gazetari i Bild: Ja e shkrimit tim për Shqipërinë Gazetari i gazetës Bild, Peter Tiede, ka reaguar në Facebook, pas artikullit ku kritikonte qeverinë Shqiptare. Në një p
Strasburgu dënon Shqipërinë, 110 milion euro do të shkojnë në xhepat e një italiani Shqipëria do t'i paguajë biznesmenit Fracesco Becheti, 110 milion euro për shkak të mbylljes arbitrare të Tv Agon. Kj
Reagon Mozzik: "Selfmade" dhe i vërtetë deri në vdekje (FOTO LAJM) Skandali “Loredana” ka vendour jo vetëm atë në qendër të vëmendjes por edhe bashkëshortin,kunatin dhe vëllain e saj.
Pas protestës reagon Rama: Lëri kapsollet, kur do flasim ak minuta pas fjalës së kryetarit të PD-së Lulzim Basha nga selia blu, e cila mbylli zyrtarisht protestën e pestë kombët
Reagon edhe partia e Merkel: Filloni dialogun pa kushte ose izoloni veten Zëvendëskryetari i grupit parlamentar të Unioni Kristiandemokrat / Unioni Kristiansocial (CDU/CSU) në Bundestag dhe njëh
Reagon ambasada amerikane: Përmbahuni! Ambasada Amerikane në Tiranë ka reaguar sërish para protestës së opozitës duke bërë thirrje që të ruhet qetësia. Me