999 rezultate për

agolli

Ja kush janë 4 kandidatët për kapiten tek Kombëtarja Në prag të ndeshjes miqësore të 31 gushtit kundër Marokut dhe atë të 5 shtatorit ndaj Maqedonisë për kualifikueset e Bot
Sadiku drejt kampionëve të Azerbajxhanit, shkak bëhet Agolli Armando Sadiku mund t’i bashkohet Ansi Agollit në radhët e Karabak. Kjo është ajo që raporton portali azerbajxhanas “rek
Këmbanë alarmi nga Dritëro Agolli për Reformën në Drejtësi Shkrimtari i madh Dritëro Agolli rikthehet për lexuesit me një letër për Reformën në Drejtësi. Letra është firmosur nga
Agolli habit të gjithë me firmën e tij (FOTO LAJM) Mbrojtësi shqiptar që mbajti shiritin e kapitenit në dy ndeshjet e fundit të Euro 2016, ka firmosur si gjithë lojtarët e
Ja si reagon Agolli pas eliminimit nga Europiani (FOTO) Me barazimin e Portugalisë në ndeshjen me Hungarinë, Shqipëria u eliminuar nga Kampionati Europian i Futbolli “Francë 20
Agolli: Kapiteni i Shqipërisë është Cana, jo unë Kapiten në dy ndeshjet e fundit të Shqipërisë në grupet e Euro 2016. Ansi Agolli nuk ka zhgënjyer me rolin dhe paraqitje
UEFA kontroll të befasishëm anti-doping futbollistit të kombëtares, ja rezultati Mbrojtësi i majtë i Kombëtares së Shqipërisë, Ansi Agolli, në një intervistë për SuperSport, ka treguar se menjëherë pas
Një lajm i keq për kombëtaren në prag të sfidës me Rumaninë Burim Kukeli nuk do të jetë i vetmi që do të mungojë në kombëtare për ndeshjen kundër Rumanisë. Një tjetër mungesë e sig
Kapiteni Agolli mes lotësh: Humbje shumë e rëndë për djemtë Kapiteni në sfidën Ansi Agolli, thuajse mes lotësh tregon emocionet pas humbjes ndaj “gjelave”. “Ishte një ndeshje m
Zgjidhet dilema e kapitenit, ja kush do ta mbajë shiritin Më në fund zgjidhet edhe dilema e kapitenit në Kombëtaren tonë. E kthyer në një diskutim në media në ditët e fundit, tas
Agolli: Luajmë për fitore kundër Francës Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli në konferencën për shtyp që u zhvillua para ndeshjes së nesërme ka thënë s
Përmendoret shqiptare mbërrijnë në Shkup (VIDEO) Përmendoret shqiptare më në fund kanë arritur në Shkup. Gjatë kësaj fundjave do të duhet të vendosen përmendoret e Josif
Kadare dhe Agolli nderohen me fanellën e Kombëtares (VIDEO) Presidenti i FSHF-së Armand Duka i ka dhuruar fanellën e Kombëtares së Futbollit shkrimtarit të njohur Ismail Kadare.
Zbulohet formacioni ndaj Austrisë (FOTO LAJM) Shqipëria ka bërë përgatitjet e fundit për sfidën miqësore me Austrinë, teksa gjatë këtyre ditëve trajneri De Biazi ësht
Ish-gruaja i merr shtëpinë, ja protesta e burrit Gëzim Agolli nga Tirana është ndarë nga bashkëshortja dhe kjo e fundit tashmë nuk e lë që ish-burri i saj të shkojë tek
"Vrima" shqetëson Mesila Dodën, ia kthen me vargjet e Dritëro Agollit Rita Petro duket se ka shkaktuar shumë zhurmë anembanë, pas publikimit të librit "Vrima", aq sa edhe politika nuk ka mun
Ja çfarë thonë Agolli, Lila e Cikalleshi për shortin Vijojnë reagimet e futbollistëve të Kombëtares për shortin e Shqipërisë, e cila do të përballet me Francën, Rumaninë dhe
Salihi drejt transferimit në Azerbajxhan Forma mjaft e mirë që po kalon Hamdi Salihi këtë sezon duket se ka tërhequr vëmendjen e një klubi të huaj. Bëhet fjalë p
Agolli ndryshon profesion (FOTO) Ekipi azerbajxhanas i Karabakh duket se i ka gjetur një tjetër punë Ansi Agollit. Klubi azerbajxhanas ka një berber prej
Hysaj dhe Agolli: Miqësorja me Kosovën do të jetë një festë Rezultati është ai që vlen më pak në vëllazëroren në Prishtinë ndaj Kosovës. Megjithatë, mbrojtësi i Kombëtares, Elseid