999 rezultate për

agolli

Agolli te Skënderbeu? Ja si përgjigjet kapiteni i kombëtares Kohët e fundit është përfolur një transferim i mundshëm i Ansi Agollit te skuadra e Skënderbeut dhe për këtë i menjëhers
Skënderbeu mundet nga Qarabag-u i Agollit Skënderbeu humbi 1-0 miqësoren e 3-të në Turqi përballë Qarabag të Ansi Agollit me kapitenin e Shqipërisë që luajti 45 m
Lojtari i Kombëtares Agolli, pranë transferimit tek Tirana Merkatoja e verës do të jetë vërtet e nxehtë për drejtues të Tiranës të cilët po bëhen gati të transferojnë kapitenin e
Agolli befason: Në verë mund të rikthehem në Superligë te ... Ansi Agolli lëshon sinjale rikthimi në Superiore, teksa ekipi nuk do shumë punë për ta zbuluar pasi është Tirana. Li
Dritëro Agolli nuk e lëshon penën edhe gjatë ndërrimit të viteve (FOTO LAJM) Dritëro Agolli nuk e ka lëshuar penën edhe mbrëmjen e ndërrimit të viteve. Ky fundvit e ka gjetur shkrimtarin e njoh
Reagon kapiteni Agolli: Ndalimi i tifozëve në kufi, ngjarje e pa precedentë Kapiteni i Kombëtares, Ansi Agolli del në krah të tifozëve pas ndeshjes me Izraelin dhe tensionin që e shoqëroi këtë për
Ansi Agolli flet për kartonin e kuq të Berishës Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli, është i mendimit se duhet ta harrojnë sa më parë humbjen tronditëse nga I
Agolli i frikësohet Izraelit: Duhet të japim maksimumin Së bashku me trajnerin De Biasi, në konferencën për shtyp ishte edhe mbrojtësi Ansi Agolli, i cili u shpreh se Izraelit
Kadare dhe Agolli, nekrologji për Teodor Laçon Shkrimtari i njohur Teodor Laço ndërroi jetë në orët e para të mëngjesit të sotëm. Bashkëkohës të tij si edhe intelektua
"Paska dehur vdekjen ky lugat", zbulohet poezia e Dritëro Agollit për Berishën Deputeti Namik Dokle i ka bërë një surprizë të këndshme Dritëro Agollit gjatë aktivitetit përmbyllës në nder të 85-vjeto
A do të gënjehet përsëri, Dritëro Agolli?! nga Andrea Danglli - Nuk e di ku do ta gjej një fytyrë tjetër që të trokas në derën e Dritëroit të madh, për t’i ur
Presidenti Duka urim special për 85 vjetorin e Dritëro Agollit Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka i ka dërguar një mesazh urimit shkrimtarit të njohur Dritëro
Agolli: Synonim barazimin, por nuk e morëm dot Humbja nga Spanja e ka zhgënjyer edhe kapitenin e kombëtares shqiptare, Angi Agollin. Kjo pasi, sipas tij direktivat
Agolli: Ndaj Spanjës duhet të kapërcejmë limitet tona Ansi Agolli ka të njëjtin mendim si trajnerin Xhani De Biazi lidhur me mënyrën si duhet të luajë Kombëtarja për të marrë
Agollit i hiqet shiriti ndaj Lihtenshtejnit, ja kush do të jetë kapiteni Shqipëria po bën përgatitjet e fundit për takimin që do të luhet nesër ndaj Lihtenshtejnit. De Biasi mesa duket e ka
Kapiteni Agolli paralajmëron shokët: Kujdes Lihtenshtejnin (VIDEO) Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli ka folur për sfidën e 6 tetorit kundër Lihtenshtejnit të vlefshme për elimi
Deklarata e Dritëroit në takimin me Thaçin që po bën xhiron e internetit Kollosi gjigand, Dritëro Agolli, gjeniu i letrave shqipe, gjatë një takimi të mbajtur me Presidentin e Kosovës, Hashim T
Dritëro Agolli: Kosova do t'ua kalojë vendeve të rajonit Shkrimtari i mirënjohur Dritëro Agolli ka dhënë një deklaratë optimiste për të ardhmen e Kosovës. “Kosova do t’ia kalojë
Agolli: Këto 3 pikë janë për tifozët tanë Kapiteni i kuqezinjve Ansi Agolli ka folur pas ndeshjes ndaj Maqedonisë. "Ishte një sfidë shumë e vështirë, por jemi
Agolli: Nuk ka rëndësi se kush do ta mbajë shiritin e kapitenit Ansi Agolli shpreson se Kombëtarja shqiptare do ta nis me rezultat pozitiv fazën eliminatore për Botërorin ‘Rusia 2018’