999 rezultate për

agolli

Tifozët e Qarabag, mbështesin Agollin me flamur kuqezi Tifozët e skuadrës Qarabag nga Azerbajxhani, në të cilën aktivizohet Ansi Agolli, e kanë brohoritur vazhdimisht emrin e
Ky është formacioni zyrtar ndaj Armenisë (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares sonë, De Biasi më në fund e ka vendosur për 11-shen që do të hedhë sot në fushën e lojës. Strategu
Vila debuton me Interin Ka ardhur edhe momenti i debutimit të Emiljano Vilës në Azerbajxhan, me Inter Bakun. Mesfushori i kombëtares shqiptar
Agolli: Ja si na motivoi De Biasi në pushimin e ndeshjes Futbollisti i Kombëtares Ansi Agolli, në një intervistë për GSH, rrëfen për momentet kur kanë hyrë në dhomat e zhveshjes
Fitorja me Armeninë, azerët e mbulojnë me dhurata Agollin Ashtu siç përfolur edhe para ndeshjes Shqipëri-Armeni, futbollisti i Kombëtares kuqezi Ansi Agolli, është pritur si hero
Pse po politizohet Shqipëri-Armeni? Ndeshja e së dielës është shumë e rëndësishme për Kombëtaren shqiptare përsa i përket kualifikimit për në Europianin "Fr
Berisha dhe Agolli: Kundër Armenisë vetëm për fitore Më të mirën e tyre për objektivin kryesor, fitoren. Ky është premtimi i Etrit Berishës dhe Ansi Agollit, dy titullarë fi
Agolli: Armenia më e vështirë se Serbia Fitorja historike ndaj Portugalisë, si dhe ndeshja e ndërprerë në Beograd me Serbinë ka bërë që tifozët shqiptarë të pre
Dritëro Agolli: Zhiti të shkojë në Vatikan Shkrimtari i njohur Dritëro Agolli mbështet kandidaturën e Visar Zhitit për ambasador në Vatikan, ndërsa e sheh të paven
Agolli: Viti 2014, më i miri në karrierën time Ansi Agolli pohon se viti që po lëmë pas ka qenë viti i tij më i mirë në karrierë. Mëngjarashi i Kombëtares shqiptare fi
Familja boton poezitë e Sokol Olldashit Një vëllim poetik që del në libraritë e Tiranës me autor Sokol Olldashin, janë botuar nga familja e tij. Kjo përmbledhje
Karabaku i Agollit përballë një Interi "adoleshent" Shqiptarët Ansi Agolli dhe Admir Teli luajnë sot një ndeshje vendimtare për kalimin e turit në Europa League. Klubi i Ka
Agolli: Ja ç'më thoshte tifozi teksa më përqafonte (VIDEO) Ansi Agolli do ta mbajë mend gjatë mbrëmjen e 18 nëntorit në Genoa, kur Kombëtarja shqiptare zhvilloi miqësoren historik
Agolli: Donin të na e punonin, 4 agjentë sekretë në dhomën tonë Ansi Agolli rrëfen atë çfarë ka ndodhur në dhomat e zhvjeshjes së stadiumit të Partizanit të Beogradit pasi u detyruan t
"Nexhat Agollit" i vihet emri i Sharllo Shatorov "Përmendorja" e Nexhat Agollit tashmë e ka një emër. Përmendores i është vënë emri i Sharllo Shatorovit, transmeton Lajm
Ansi Agolli provokoi Interin: Jam tifoz i Milanit Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Ansi Agolli, ka qenë protagonist në konferencën e shtypit, në prag të sfidës së djes
Inter-Karabakh, Ansi Agolli titullar në "San Siro" (FOTO LAJM) Pas humbjes turpëruese në Serie A kundër Cagliarit me rezultatin 1-4 Interi rikthehet sot në mbrëmje të luajë në Europa
Fazlliu-Grubit: Dëshmi e gjallë se leshi nuk të bën me mend Bekim Fazliu nga PDSH-ja ka reaguar lidhur me skandalin ku u përfshi Artan Grubi i BDI-së, i cili ngatërroi bustin e Met
Në mes të Shkupit nuk është ngritur përmendorja e Nexhat Agollit, por e Metodija Shatorov-Sharlo-s (FOTO LAJM) Deputetja e VMRO-së, Liliana Zaturovska është shprehur sot se në mës të Shkupit nuk është ngritur përmendorja e Nexhat A
Artan Grubi bën "selfie" me statujën e Nexhat Agollit Deputeti i Bashkimit Demokratik për Integrim, Artan Grubi ka nxituar të bëjë një "selfie", ku pas tij shihet edhe përmen