999 rezultate për

agolli

Plagosi punëtorin në shtëpinë e tij, autori është tmerri i xhepave në urbanët e Tiranës Një shtetas i identifikuar si Stefan Agolli ka plagosur mesditën e sotme në shtëpinë e tij, punëtorin të cilin e kishte
Agolli gol spektakolar me të djathtën, fiton titullin e parë në SHBA (VIDEO) Ansi Agolli lë gjurmë edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku prej muajit mars aktivizohet me skuadrën e New York Co
"Në emër të kujt po flisni?" Vajza e Dritëroi nxjerr letrat e themelimit të PS (FOTO LAJM) Ishte kongresi i dhjetë i Partisë së Punës së Shqipërisë ai që ndryshoi komplet rrjedhën e historisë së kësaj force poli
Agolli rrëfen aventurën amerikane dhe komenton situatën te Kombëtarja Ish kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Ansi Agolli ia ka dhënë fund eksperiencës 9-vjeçare me skuadrën e Qarabagut, ndërsa
ZYRTARE/ Ansi Agolli firmos me New York Cosmos (VIDEO) Ansi Agolli ka firmosur për një vit me skuadrën e New York Cosmos, skuadër që militon në Kategorinë e Dytë të kampionati
Letra prekëse e Ansi Agollit: Sa e mrekullueshme ishte ta vishja më shumë se 300 herë uniformën e Qarabag Mbrojtësi shqiptar, Ansi Agolli ka luajtur për plot 9 sezone te skuadra e Qarabakut, që ka qenë në majat e futbollit aze
U largua në SHBA, tifozët surprizojnë Agollin me banderolë gjigande Futbollisti i kombëtares shqiptare, Ansi Agolli ka qënë shumë i emocionuar kur në stadiumin e Bakusë ka parë një bandero
Zyrtare: Agolli largohet pas një dekade nga Qarabag (VIDEO) Ansi Agolli i ka dhënë lamtumirën skuadrës ku kaloi plot 10 një dekadë. Mbrojtësi shqiptar ka lënë skuadrën e Qarabag pë
Ansi Agolli iu bashkohet yjeve që luajnë në SHBA Ansi Agolli duket se do të vijojë karrierën në SHBA. "SportNews" ka mësuar se 36-vjeçari është në bisedime me klubin
Agolli nuk njeh plakje, zgjidhet në formacionin e javës në Azerbajxhan Ansi Agolli luajti ndeshjen e tij të 10-të në këtë sezon në Premier Ligën e Azerbajxhanin, në barazimin 1-1 në fushën e
Dërgohet në banesën e fundit Sadije Agolli (FOTO LAJM) Ditën e sotme është mbajtur edhe ceremonia mortore e bashkëshortes së Dritëro Agollit. Sadije Agolli u nda nga jeta
Amaneti dhe pengu për Dritëroin, intervista e fundit e Sadije Agollit Sadije Agolli, bashkëshortja e Dritëroit ndërroi jetë sot në spital në moshën 76 vjeçare pas një hemorragjie cerebrale.
Ndërron jetë Sadije Agolli, bashkëshortja e Dritëroit Ndahet nga jeta bashkëshortja e shkrimtarit Dritëro Agolli, Sadije Agolli. E veja e shkrimtarit të madh shqiptar u nd
Fundi i një epoke, Ansi Agolli mendon lamtumirën nga Qarabag Ansi Agolli duket se do të thotë “mjaft”. Të paktën sa i takon futbollit jashtë vendit, ku ka lënë gjurmë të pashlyeshme
Hyka si Agolli, Panucci “djeg” kapitenët te Kombëtarja Ekipi fitues nuk ndryshohet. E tillë është fraza në futboll, porse për Panuccin duket e padëgjuar. Kjo, pasi ndaj Izrael
Arsenali fiton bindshëm ndaj Qarabagut të Agollit (VIDEO) Arsenali ka fituar me rezultatin 3-0 ndaj Qarabagut të Ansi Agolit, ndeshje e vlefshme për grupet e UEFA Europa League.
U nderua ambasador i sportit, Agolli: Jam shumë i lumtur (FOTO LAJM) Ditën e premte, Ansi Agolli u nderua me çmimin Ambasador i sportit shqiptar, dhe në një postim ditën e sotme në Facebook
Agolli: Ja dhuruam vetë fitoren Skocisë U thirr nga Azerbajxhani i largët, bëri dy konferenca për shtyp së bashku me Panuçin në krah dhe më pas u kthye te klubi
Agolli: Kam dhënë maksimumin, shpresojmë të fitojmë nesër ndaj Skocisë Kapiteni Ansi Agolli ishte i pranishëm në konferencën për shtyp së bashku me trajnerin Panucci, ku foli për sfidën e nes
Befason Panucci, lë jashtë Agollin në formacionin anti-Izrael Shqipëria mbrëmjen e sotme do të përballet me Izraelin në "Elbasan Arena" për ndeshjen debutuese në Ligën e Kombeve.