999 rezultate për

agjentit

Pas takimit të agjentit të Calhanoglu dhe Maldinit nuk është arritur marrëveshja për rinovim Ka zgjatur rreth 4 orë takimi i menaxherit të turkut Calhanoglu, Gordon Stepic dhe dy drejtuesve të Milanit, Federico Ma
Pas komenteve të xhaxhait dhe ish-agjentit të tij, Griezmann flet për marrëdhënien me Messin Antoine Griezmann ka hedhur poshtë idenë se ekziston një përçarje mes tij dhe shokut të ekipit tek Barcelona, Lionel Mes
Isco dëshiron të largohet nga Reali? Këto janë fjalët e agjentit të mesfushorit Agjenti i yllit të Real Madridit, Isco, ka konfirmuar se lojtari dëshiron largimin në afatin e janarit. Ka spekulime
Pas takimit të agjentit me drejtuesit e klubit "zikaltër", vendoset e ardhmja e Lautaros Inter ka marrëveshje me Lautaro. Agjenti i Lautaro Martinez ka mbyllur sot takimin me krerët e skuadrës së Inter, në
De Bruyne nuk ka rinovuar ende me Man.Cityn, kjo është arsyeja Man City dhe De Bruyne ende nuk kanë rënë dakord për të rinovuar kontratë së bashku. Edhe pse këto ditë flitej se mes
Ky ishte Xhejms Bondi i vërtetë, frymëzoi personazhin e "Agjentit 007" Në vitin 2014, lehtësimi i klauzolave të Ligjit britanik të Sekreteve, e lejoi një familje që kishte qenë gjithmonë kure
Policia spanjolle bastis vilën e agjentit shqiptar të futbollit, arrestohet Fali Ramadani Agjenti i futbollit Fali Ramadani është arrestuar në Spanjë për shkak të ikjes nga pagaesa e tatimeve. Së bashku me t
Solskjaer nuk "mban" më, i përgjigjet ashpër agjentit të Pogba Ole Gunnar Solskjaer ka folur për situatën e tanishme që po kalon Paul Pogba te Manchester United. Mesfushori po përf
Ronaldo i kishte kërkuar agjentit të tij ta largojë nga Juventusi në janar Cristiano Ronaldo vazhdon të luajë në nivele të larta të futbollit evropian, por ia mund të largohet nga Juventusi për s
Muriqi i shpreh dëshirën agjentit të tij për të punuar me Mourinhon E përditshmja turke, Aksam, raporton se sulmuesi kosovar i Fenerbahces Vedat Muriqi ia ka bërë të qartë agjentit të tij
Bëhet thirrje që të raportohet facebook i agjentit rus Taulant Binxhia, nga Rinia Kosovare Evropiane ka bërë thirrje për raportimin e llogarisë në Facebook të gazetarit britan
Sulmuesi i Chelsea drejt rikthimit në Spanjë Alvaro Morata ka gjasa të rikthehet përsëri në Spanjë, jo më te skuadra e Realit të Madridit ku u rrit si lojtar por te
Prapaskenat, Neymar futi në sherr Barcelonën me agjentin Barcelona vepron me nje strategji për të zbuluar talente në ,barë botën nëpërmjet agjentëve të saj. Kujtojmë se isht
Rrëfimi shokues i ish-agjentit të CIA-s: Bob Marley-n e vrava unë Një ish agjen i CIA-s pretendon se ka vrarë legjendën e muzikës, Bob Marley. Bill Oxley thotë se Marley nuk vdiq si p
SHBA sanksione të reja Rusisë për helmimin e agjentit rus në Britani Shtetet e Bashkuara të Amerikës po imponojnë sanksione të reja ndaj Rusisë pas helmimit të agjentit të dyfishtë Sergei S
Policia britanike zbulon burimin e helmimeve me Noviçok Autoritetet britanike kanë gjetur burimin e agjentit nervor, Noviçok, që ka helmuar dy persona ditë më parë në jug të An
Agjentit të FBI i bie pistoleta teksa vallëzonte, plagos një preson (VIDEO) Një agjent i FBI, aksidentalisht ka qëlluar me armë zjarri një pronar të një bari të natës në Colorado. Momenti i sho
I shiti heroinë agjentit, si ra në kurth vëllai i Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Ditën e sotme Partia Demokratike ka bërë publike dokumenta të cilat vërtetojnë se vëllai i ministrit të Brendshëm në Shq
Inter pranon sugjerimin e agjentit të Sorianos Sipas AS, agjenti i Sorianos, e ka ofruar lojtarin e tij në disa klube me Interin që ka shfaqur më shumë interesim. L
Të gjitha faktet flasin për përfshirjen e Rusisë në helmimin e ish-agjentit Zyrtarët rusë kanë hedhur poshtë raportimet e gazetës britanike, se agjenti nervor, i përdorur në helmimin e ish-spiunit