999 rezultate për

agjentin

Interi zyrtarisht në garë për Eriksen, Marotta takon agjentin e danezit Fantazisti danez i Tottenham, Cristian Eriksen e ka ndarë mendjen për t’u larguar nga Londra dhe as ulja në stolin e “Sp
Pas ofertës, Milani po pret përgjigjen e Ibrahiomovic AC Milan kanë qenë të interesuar ta rikthejnë sulmuesin veteran Zlatan Ibrahimovic në San Siro për mjaft kohë tani. K
ZYRTARE/ U ble 80 milion euro, mbërrin në aeroportin e Londrës bomberi i Lille (VIDEO) Arsenal ka arritur një tjetër transferim të bujshëm. Skuadra londineze derdhi në arkat e Lilles plot 80 milionë euro
Interi nis me bisedimet me agjentin e yllit të United Një emër i ri ka dalë në radarin e transferimeve të Interit, ose më mirë një emër i vjetër që është përsëri në modë, e a
Përplasi për vdekje 2 gra dhe një fëmijë, arrest me burg për agjentin nga Devolli 4 ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi rrethin e Devollit. Agjentit doganor Olsi Belortja, në gjendje të dehur s
Sherri me agjentin Mino Raiola, si dështoi transferimi i De Ligt te PSG- ja Një vizitë nënës së tij dhe të fejuarës - me limuzinë me xhama të zi - nëpër Paris për të zgjedhur shtëpinë në lagjet më
Zaniolo-Juve, Paratici takohet me agjentin e lojtarit Nikolo Zaniolo ka bërë një supersezon me Romën dhe shumë skuadra janë vënë në ndjekje të tij. Mesfushori italian iu bash
20 vjet burg për agjentin e CIA-s që spiunoi për Kinën Një ish-anëtar i Agjencisë Qendrore për Inteligjencë në Shtetet e Bashkuara është dënuar me 20 vjet burgim për spiunim n
Sane refuzon rinovimin me Manchester City-n, Bayern nis kontaktet me agjentin e lojtarit Leory Sane objektivi kryesor i Bayern Munich per sezonin e ardhshem. Anësori i Manchester City-t Leory Sane, ka refuz
Juventus do Pochetinon, por agjentinasi kërkon pagë të lartë Juventus kërkon një trajner të aftë për ti udhëhequr drejt triumfit në Europë. Së fundmi bardhezinjtë kanë piketuar M
Reali i "fiksuar" pas talentit të Lyon, thërret agjentin në Madrid Real Madridi provon që të djegë konkurrencën, mes tyre Juventus, për Tanguy Ndombele: ashtu si zbulon e përditshmja pres
Nuk ka hapësira te Barcelona, Milani nis bisedimet me agjentin e Malcom Milan po planifikon të bëjë një transferim të madh në verë. Skuadra italiane po vazhdon interesimin për të transferua
Tremben tifozët e Juves, Real Madrid takon agjentin e Pjanic Drejtuesit e Real Madridit u takuan me agjentin që përfaqëson sulmuesin e Eintracht Frankfurt, Luka Jovic dhe mesfushori
Juventus nuk heq dorë nga kapiteni i Ajax-it, takon agjentin e holandezit Juventusi nuk heq dorë nga mbrojtësi i talentuar i Ajaxit të Amsterdamit, Matthijs de Ligt. Drejtuesit e klubit bardhezi
UÇK reagon për agjentin rus që ishte në Prishtinë Organizata e Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVL-UÇK) ka reaguar ndaj veprimeve të Graham Willia
Juventus takon agjentin e yllit të Benficës Joao Felix talenti porugez i cili luan me Benficën ka rënë në sy të Juventusit. 19 vjeçari këtë sezon ka shënuar 8
Barcelona nis kontaktet me agjentin e talentit të Lyonit Barcelona po interesohet shumë për të blerë talentin e Lyonit, Houssem Aouar. Siç raporton "L'Equipe" lubi katalanas
Drejtori sportiv i Juventusit takohet me agjentin e sulmuesit polak Juventusi ka pasur disa takime këto ditë në Milano. Në veçanti, drejtori sportiv Fabio Paratici është takuar me agjentin
Dëmtohet Gonzalo Higuain Mialni është duke luajtur kundër Udinese në "Dacia Arena". Por Gennaro Gattuso ka humbur një lojtar të rëndësishën n
Unazë 400 000 USD, Lady Gaga konfirmon fejesën me agjentin e saj Diamantet janë miku më i mirë për femrat. Por diamantët e kuq janë vetëm për Lady Gaga. Këngëtarja e famshme ka konfi