999 rezultate për

agjenti

Agjenti i Hysajt: Ai ka filluar negociatat për rinovimin e kontratës Agjenti i Elseid Hysaj siguron se lojtari do të jetë pjesë e Napolit dhe se ka filluar bisedimet për vazhdimin e kontrat
Agjenti i Hysaj: Besoj se ai do të qëndroj në Napoli Agjenti i Elseid Hysaj, Mario Giugfredi ka folur rreth gjëndjes së tij. Së fundmi shumë lajme janë përhapur se ai do të
E konfirmon agjenti i tij: Nuk kemi marrë ofert nga Unitedit Mesfushori i Napolit po kërkohet nga një mori shumë klubesh në Premier League, por agjenti i tij ka thënë se askush nga
I shiti heroinë agjentit, si ra në kurth vëllai i Fatmir Xhafajt (FOTO LAJM) Ditën e sotme Partia Demokratike ka bërë publike dokumenta të cilat vërtetojnë se vëllai i ministrit të Brendshëm në Shq
Hysaj varet vetëm nga Maurizio Sarri Pas Kalidou Koulibaly, tani agjenti i Elseid Hysaj paralajmëron gjithashtu se e ardhmja e tij në Napoli varet nga Mauriz
Agjenti i Manolasit kontakton Realin, i ofron grekun Mbrojtësi i Romës, Kostas Manolas, sipas raoportimeve të Marcas i është ofruar Realit Madridit. Agjenti i grekut, Ioa
Agjenti i Hamsik: Çdo ekip e do atë, por në fund ai qëndron në Napoli Agjenti i Marek Hamsik e mohon se klienti i tij mund të transferohet tek Chelsea në verë - "Ekipet dhe thashethemet çdo
Presidenti i Barcelonës në kontakte me agjentin e Griezmannit Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, është në kontakt me agjentit e sulmuesit të Atletico Madridit, Antoine Gr
Ish-agjenti i Antidrogës: Dorëheqja e Tahirit u bë sipas Kodit të Mafias italiane Dorëheqja e Saimir Tahirit pas 6 muajsh hetimi i çuditi të gjithë. Ndërkohë ku një javë më parë tha: "S'ka birë nëne
Agjenti i Koulibalis pranon se lojtari është pranë transferimit tek Chelsea Kalidoi Koulibali dhe agjenti i tij e kanë pranuar se nuk mund ta hedhin poshtë kalimin tek Chelsea këtë verë. Agjent
Salah rrezikon të mbetet jashtë Botërorit, agjenti i tij rebelohet me Federatën egjiptiane Salah është një perlë e shtuar në Botërorin Russi 2018 pasi kualifikoi Egjiptin e tij në minutën e 95'-të. Por ajo që ka
Inter pranon sugjerimin e agjentit të Sorianos Sipas AS, agjenti i Sorianos, e ka ofruar lojtarin e tij në disa klube me Interin që ka shfaqur më shumë interesim. L
Raiola nuk ndalet, ia ofron sërish Donnarumman PSG-së Agjenti i Giggi Donnarummas, Mino Raiola nuk e ndalon së tentuari fiksimin e tij. Sërisht agjenti me emër ia ka ofru
Agjenti i Bale flet për mardhënien e lojtarit me ekipin Sipas agjentit të Gareth Bale, Jonathan Barnett, ende ka ‘dashuri’ mes Realit dhe lojtarit. “Gareth është lojtar i Re
Të gjitha faktet flasin për përfshirjen e Rusisë në helmimin e ish-agjentit Zyrtarët rusë kanë hedhur poshtë raportimet e gazetës britanike, se agjenti nervor, i përdorur në helmimin e ish-spiunit
TRONDITËSE/ U helmuan, gjenden të ngordhura kafshët shtëpiake të ish-agjentit rus (FOTO LAJM) Autoritetet britanike kanë publikuar detaje tronditëse nga helimi i ish-spiunit rus me agjent nervor në Salisbury disa j
Rasti Skripal: Ende nuk është identifikuar burimi i saktë i agjentit nervor Udhëheqësi i laboratorit të mbrojtjes, Porton Down ka njoftuar se ende nuk dihet për burimin e saktë të agjentit nervor
Zbardhen detajet, agjenti shqiptar i FBI pësoi atak në Tiranë Ka ndërruar jetë në mënyrë të papritur, në moshën 39-vjeçare, agjenti shqiptar i FBI-së, Hamdi Kosturi. Sipas miqve
Atak në zemër, ndahet nga jeta agjenti shqiptar i FBI-së Është ndarë nga jeta agjenti shqiptar në FBI. Mësohet se shtetasi shqiptar Hamdi Kosturi, 39 vjeç ka ndërruar jetë.
Agjenti i Kloppit: Ai duhet të rikthehet në Gjermani Agjenti i Jurgen Klopp ka thënë se klienti i tij do të përshtatej shumë mirë tek gjiganti gjerman. Ai po ashtu ka thë