999 rezultate për

agimi

Arbenita shtatzënë, reagimi i parë i Feros nuk pritej kështu (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero po presin fëmijën e tyre të parë dhe lajmi është konfirmuar sot nga vetë modelja. Modelja publikoi
Rozës nuk i del e keqja me Keisin, çfarë thotë pas reagimit të Stresit (FOTO LAJM) Një deklaratë e moderatores Roza Lati, pak ditë më parë në emisionin e pasdites së Rudina Magjistarit solli reagimin e r
"Vaji i Borshit", Sindi kërkon falje publikisht për reagimin e ekzagjeruar (FOTO LAJM) Para pak javësh “Për’puthen” ju bashkua një konkurrent aspak i zakonte. Julian Lala, 29 vjeç, u prezantua si një shpirt
U akuzua për vjedhje, shihni reagimin epik të vajzës së ish-deputetes shqiptare (VIDEO) Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda ka rënë në kurthin e kamerës së fshehtë në emisionin EXPULS. . Stafi i em
Pas Exit Poll, vjen reagimi i LVV Exit Poll-et e televizioneve vendëse e kanë pozicionuar Lëvizjen Vetëvendosje si të parën me rreth 50 për qind. Exit
Të dënuarit pa ujë, ushqim dhe drita: Vjen reagimi i ministrisë Ditën e sotme u raportua se në burgun e Shënkollit të dënuarit kanë mbetur prej 24 orësh pa energji elektrike, ujë të pi
Mos i humbisni: Fryu kafen gjatë ndeshjes, plasin memet me Ancelottin (FOTO LAJM) Reagimi i Carlo Ancelotti në golin e fitores se Evertonit kundër Tottenhamit ka bërë që të shpërthejnë fotografitë nëpër
Zemra te Atalanta, ky është reagimi i Gomez pasi ekipi bergamez kaloi në finale (FOTO LAJM) Dita e Papu Gomez hapet me një imazh gati biblik , duke lënë grindje dhe hidhërim pas tij dhe duke i kushtuar një post t
Reagimi epik i Carlo Ancelottit pas golit të 5 ndaj Tottenham (VIDEO) Mbrëmë u zhvillua një nga ndeshjet më të mira të këtij sezoni. Skuadra e Evertonit eliminoi Tottenham Hotspur nga Kup
Reagimi i Hotit për letrën e Biden bën bujë në mediat serbe: Kënaqet me urimet skandaloze ndaj Vuçiç Mediat më të mëdha serbe kanë raportuar me mllef lidhur me deklaratën e kryeministrit në detyrë të Kosovës, Avdullah Hot
Nano e akuzoi se i vrau nënën, vjen reagimi i Berishës (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, ish kryeministri Fatos Nano akuzoi publikisht ish-presidentin Sali Berisha se i kishte vrarë nënën.
Basha i besoi degët e rëndësishme në Tiranë, vjen reagimi i parë i ish-deputetes Tabaku Pas daljes së emrave të Partisë Demokratike të cilët do të drejtojnë këtë forcë politike në degët kryesore të kryeqyteti
Vjosa Osmanin e kërcënojnë me jetë Presidentja në detyrë e Kosovës, Vjosa Osmani është kërcënuar me jetë. Këshilltari i saj, Fatonm Peci shkruan se reag
"Mos ha m**": Vjen reagimi i Ramës pas emërimit të Mark Markut (VIDEO) Kreut të qeverisë Edi Rama duket se nuk i ka ardhur hiç për mbarë zgjedhja e Mark Markut në krye të drejtimit politik të
U kap "mat" me moderatoren joshëse italiane, reagimi i papritur i aktorit turk (FOTO LAJM) Dihet tashmë se Can Yaman është në një lidhje me gazetaren e njohur të sportit në Itali, Diletta Leotta. Thuhet se ata
E lidhur me futbollistin 19 vite më të ri, Matoshi tregon reagimin e ish-bashkëshortit (FOTO LAJM) Para disa javësh u zbulua lidhja e aktores shqiptare, Adriana Matoshi, me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Adrian
Lavazhieri i bën "copë" ferrarin, ky është reagimi e portierit italian Dita e hënë nuk ishte shumë e lumtur për portierin e Genoas, Federiko Marketi, i cili pa lavazhierin që t’ia shkatërront
U eleminua nga Carabao Cup, ky është reagimi i Solskjaer Manchester United është duke kaluar në një formë shumë të mirë, mirëpo prapë se prapë ata u eliminuan nga Manchester Cit
Modelja kollitet në studio, reagimi epik i Rudina Magjistarit: E ke bërë testin (FOTO&VIDEO) Modelja e njohur Heidi Lushtaku ka qenë e pranishme në emisionin “Rudina”, ku edhe ka treguar lidhur mbi jetën dhe karri
Reagimi i parë nga Gjykata Kushtetuese: Ringritja e saj, kërkesë jetike për vendin "Ringritja e Gjykatës Kushtetuese ka qenë një kërkesë jetike për vendin" Me emërimin e anëtarit të gjashtë të Gjykatë