999 rezultate për

agim

Arbenita shtatzënë, reagimi i parë i Feros nuk pritej kështu (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero po presin fëmijën e tyre të parë dhe lajmi është konfirmuar sot nga vetë modelja. Modelja publikoi
Rozës nuk i del e keqja me Keisin, çfarë thotë pas reagimit të Stresit (FOTO LAJM) Një deklaratë e moderatores Roza Lati, pak ditë më parë në emisionin e pasdites së Rudina Magjistarit solli reagimin e r
"Vaji i Borshit", Sindi kërkon falje publikisht për reagimin e ekzagjeruar (FOTO LAJM) Para pak javësh “Për’puthen” ju bashkua një konkurrent aspak i zakonte. Julian Lala, 29 vjeç, u prezantua si një shpirt
U akuzua për vjedhje, shihni reagimin epik të vajzës së ish-deputetes shqiptare (VIDEO) Ada Deda, vajza e ish-deputetes Albina Deda ka rënë në kurthin e kamerës së fshehtë në emisionin EXPULS. . Stafi i em
Kërkohet dorëheqja e Mustafës dhe Veliut (FOTO LAJM) Xhavit Beqiri, ish-këshilltari i kryeministrit në detyrë të Kosovës, Avdullah Hoti, ka reaguar pas rezultateve prelimina
Pas Exit Poll, vjen reagimi i LVV Exit Poll-et e televizioneve vendëse e kanë pozicionuar Lëvizjen Vetëvendosje si të parën me rreth 50 për qind. Exit
Qytetarët e izoluar në shtëpi për shkak të Covid-19 nuk po votojnë dot, asnjë reagim nga KQZ Për shkak të situatës së krijuar nga COVID-19, Komisioni Qendror Zgjedhor ka paraparë vendosjen e ekipeve mobile të cila
Të dënuarit pa ujë, ushqim dhe drita: Vjen reagimi i ministrisë Ditën e sotme u raportua se në burgun e Shënkollit të dënuarit kanë mbetur prej 24 orësh pa energji elektrike, ujë të pi
Mos i humbisni: Fryu kafen gjatë ndeshjes, plasin memet me Ancelottin (FOTO LAJM) Reagimi i Carlo Ancelotti në golin e fitores se Evertonit kundër Tottenhamit ka bërë që të shpërthejnë fotografitë nëpër
Zemra te Atalanta, ky është reagimi i Gomez pasi ekipi bergamez kaloi në finale (FOTO LAJM) Dita e Papu Gomez hapet me një imazh gati biblik , duke lënë grindje dhe hidhërim pas tij dhe duke i kushtuar një post t
Reagimi epik i Carlo Ancelottit pas golit të 5 ndaj Tottenham (VIDEO) Mbrëmë u zhvillua një nga ndeshjet më të mira të këtij sezoni. Skuadra e Evertonit eliminoi Tottenham Hotspur nga Kup
Urimi i Bidenit shkakton reagime të shumta në Beograd Urimi i Bidenit shkakton reagime të shumta në Beograd Mesazhi i urimit ku theksohet se Shtetet e Bashkuara mbështesin a
Reagimi i Hotit për letrën e Biden bën bujë në mediat serbe: Kënaqet me urimet skandaloze ndaj Vuçiç Mediat më të mëdha serbe kanë raportuar me mllef lidhur me deklaratën e kryeministrit në detyrë të Kosovës, Avdullah Hot
Nano e akuzoi se i vrau nënën, vjen reagimi i Berishës (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme, ish kryeministri Fatos Nano akuzoi publikisht ish-presidentin Sali Berisha se i kishte vrarë nënën.
Basha i besoi degët e rëndësishme në Tiranë, vjen reagimi i parë i ish-deputetes Tabaku Pas daljes së emrave të Partisë Demokratike të cilët do të drejtojnë këtë forcë politike në degët kryesore të kryeqyteti
Djali i ri acaron keq Arjan Konomin: Unë të përgjigjem me grusht… (FOTO LAJM) Në takimin mes Ledjanës dhe Kristjanit, të transmetuar ditën e sotme, u diskutua rreth xhelozisë dhe ngacmimeve dhe sigu
Vjosa Osmanin e kërcënojnë me jetë Presidentja në detyrë e Kosovës, Vjosa Osmani është kërcënuar me jetë. Këshilltari i saj, Fatonm Peci shkruan se reag
Koronavirusi i merr jetën kolonelit shqiptar Doktor kolonel Agim Sula ka humbur betejën me koronavirusin. Lajmin e trishtë e jep, zv.ministri i Mbrojtjes, Petro K
Pas deklaratës së Haradinajt për bashkim me Shqipërinë, reagon zyrtarisht edhe Rusia (FOTO LAJM) Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ditë më parë ka paralajmëruar një referendum për b
E arrestuan gabimisht, shqiptari merr 10 mijë euro dëmshpërblim Agim Murtezi u arrestua për krime lufte pasi policët e KFOR-it e ngatërruan me një shtetas tjetër. Murtezi rrëfen mom