999 rezultate për

afte

Video shokuese, minjtë akrobatë mes rafteve të supermarketit (VIDEO) Mijtë akrobatë që lëvizin nëpër raftet e supermarketit. Videoja e publikuar në rrjetet sociale bëri bujë dhe indinjoi të
Maqedoni, rritet çmimi i naftës Çmimi me pakicë i dizelit dhe vajit ekstra të lehtë për amvisëri prej nesër do të rritet për 0,50 denarë për litër, ndër
6 zakonet e njerëzve që kanë aftësi për ti kuptuar ndjenjat e tjetrit Empatia, ose aftësia për të kuptuar dhe ndarë ndjenjat e të tjerëve, është një nga aftësitë më të rëndësishme që ka kur
Këto janë 6 zakonet e njerëzve që kanë aftësi për ti kuptuar ndjenjat e tjetrit Empatia, ose aftësia për të kuptuar dhe ndarë ndjenjat e të tjerëve, është një nga aftësitë më të rëndësishme që ka kur
Në luftë për mbijetesë, fundi i dhimbshëm i kafshëve të egra (FOTO LAJM) Fotografi të mahnitshme janë kapur nga Michael Cohen, të cilat tregojnë dy luanë që bëjnë të pamundurën për të rrëzuar n
Kosovë, 38.000 fëmijë me aftësi të kufizuara nuk vazhdojnë shkollën Fondi për Fëmije i Kombeve të Bashkuara vlerëson se rreth 38.000 fëmijë me aftësi të kufizuara në Kosovë, nuk do të vijo
I përdhunuan djalin me aftësi të kufizuara, nëna tregon çfarë i tha policia Një ngjarje e rëndë abuzimi seksual u shënua dje në qytetin e Elbasanit, duke tronditur opinionin publik, ku një 42-vjeç
Projektligji për karburantet, eksperti njofton se do të ketë rritje të ndjeshme të çmimit të naftës Eksperti i ekonomisë Vjoldi Danaj shprehet se projektligji i ri për depozitat e karburanteve është një strategjio jo e m
Bizneset të frikësuar nga rritja e çmimit të naftës, së shpejti nisin protestat Kreu i Shoqatës së Biznesit të Vogël, Albert Naso ishte i ftuar në studion e lajmeve të Fax Neës ku foli për debatin dhe
"Nuk është i aftë për këtë punë", shkarkohet Clarence Seedorf Clarence Seedorf është shkarkuar si trajner i Kamerunit pas dështimit në Kupën e Kombeve të Afrikës. “Luanët e Pamposhtu
Shqiptarët popull i çuditshëm: Qeveria ngre çmimin e naftës, askush nuk proteston Partia Demokratike pas ngritjes së projektligjit për rritjen e ccmimit të naftës i bëri thirrje të gjithë qytetarëve shq
PD publikon dokumentin: Rama gënjeu! Rritet sërish çmimi i naftës (FOTO LAJM) Partia Demokratike ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se gënjeu kur tha se nuk do të ketë rritje të çmimit të karburantit
Rriti çmimin e naftës, Rama me dhimbje koke, çfarë pritet të ndodhë të hënën (FOTO LAJM) Projektligji për të rritur me 20 lekë çmimin e naftës në Shqipëri, nuk është pritur aspak mirë nga qytetarët të cilët ka
Taksa anti-kushtetuese që qeveria po vendos mbi naftën Nga Klodian Tomorri Asgjësimi i Gjykatës Kushtetuese ka krijuar një situatë ku qeveria mund të dhunojë qytetar
Taksë e re për naftën, do vendoset tarifa për të financuar rezervën e sigurisë Listës së gjatë të taksave që qytetarët paguajnë mbi naftën shumë shpejt mund t’i shtohet edhe një tjetër. Pasi e pez
Trump "i paaftë": Zbulohen skandalet e kabllogramave të SHBA-së me Britaninë (FOTO LAJM) « I papërshtatshëm », « jo stabël », « inkopetent »… në një seri kabllogramesh që kanë rrjedhur të publikuara në 7 korri
Përfitoni, 7 aftësi që mund t'i mësoni falas Ju nuk mësoni gjithçka në shkollë. Ka shumë njerëz që mund të kenë nota mbresëlënëse dhe mund të bëjnë kalkulime, por ku
Shpërthen cisterna e naftës, 50 të vdekur në Nigeri Një zëdhënës i rajonit qendror të Benue-s në Nigeri ka thënë se të paktën 50 persona kanë vdekur pas shpërthimit të një
Jorida Tabaku: Bojkotojeni farsën e Ramës (VIDEO) Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku tha në një dalje për mediat se Rama është duke tentuar të rrisë numri
Greqia fillon kërkimin e naftës në detin Jon Nën praninë e vetë kryeministrit Tsipras si dhe ambasadorëve të SHBA dhe Francës, ministri grek i Energjitikës ka nënshk