999 rezultate për

aftĂ

Autostrada Kërçovë – Ohër dhe “nafta e gjelbër” para deputetëve Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot, në kuadër të seancës së 40-të, në rend dite të së cilës janë mbi 60 propozim-lig
Vrau nënën brutalisht, dalin detajet e vrasjes në Taftalixhe të Shkupit Policia ka ngritur padi penale kundër shtetasit M.G. (50), i dyshuar për vrasjen e nënës së tij më 19 të këtij muaji. M
Angelina Jolie shkëlqen në ceremoninë e çmimeve “BAFTA” Në ceremoninë e çmimeve BAFTA të pranishme ishin artiste të njohura, të cilat shkëlqyen gjatë parakalimit në tapetin e k
HULUMTIMI/ Gratë shqiptare janë më të afta se burrat në menaxhimin e buxhetit Gjinia femërore e menaxhon në mënyrë më racionale buxhetin familjar. Kjo pasi gratë blejnë vetëm gjërat e nevojshme p
Reagon djali i gazetares së vrarë: Shtet mafioz me instutucione të paafta (FOTO LAJM) Daphne Caruana Galizia, gazetarja më e njohur e hetimeve në Maltë, u vra të hënën kur një bombë e fuqishme shpërtheu mak
Nafta e keqe shqiptare alarmon Maqedoninë Naftë e cilësisë së dobët është importuar në Maqedoni gjatë këtij viti. Sipas analizave të bëra, kjo naftë është 20 h
Kosova i bllokon Shqipërisë 1 mln litra naftë, dyshohet se ka përzierës Autoritetet doganore në Kosovë bllokuan 40 autobote me naftë të ardhur nga Shqipëria. Bllokimi erdhi si pasojë e dyshime
Basha në Kombinat: Vendi ka nevojë për punë, jo për palma Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka thënë nga Kombinati se vendi ka nevojë për punë dhe jo për palma. Basha
Nafta kap rekordin minimal në botë, shqiptarët rripen me çmime stratosferike Çmimi i naftës ka rënë në nivelin më të ulët të pesë muajve për shkak të frikës së mbi ofertës dhe perspektivës për një
Braçe sulmon Blushin dhe Kokëdhimën: Dy miliarderë, nafta e zezë e politika që buron nga padija Deputeti socialist, Erjon Braçe, ka sulmuar ashpër dy ish-kolegët e tij, Koço Kokëdhima dhe Ben Blushi. Braçe e cilëson
Meksika e gatshme për marrëveshje me Trump për NAFTA Meksika është e gatshme të diskutojë Marrëveshjen për Tregtinë e Lirë Amerikano-Veriore të njohur si NAFTA, me president
Spasov reagon në lidhje me lajmin e aksidentit në Taftalixhe Dime Spasovit në një postim në Facebook ka reaguar për lajmin e aksidentit të zëvëndësministrit për Punë dhe Politika so
Zbuloni se çfarë janë të afta të bëjnë milingonat e zjarrit (VIDEO) Milingonat e zjarrit kanë aftësi që të ndryshojnë formë në varësi të rrezikut që kanë përballë. Një zbulim i fundit n
Eden Hazard : Vështirë të refuzosh PSG-n Ylli i Chelsea-t, Eden Hazard e ka shumë të vështirë që të refuzojë një ofertë të mundshme nga Paris Saint­Germain. Një
BB: Nafta, energjia dhe ushqimet do vazhdojnë rënien Banka Botërore parashikon se, çmimet e naftës por edhe ato të ushqimeve në tregjet globale do të vazhdojnë të ulen më te
Vetëm në Maqedoni nafta është më e lirë se në Kosovë Kryetari i Shoqatës së Naftëtarëve të Kosovës, Fadil Berjani, ka thënë se Kosova e ka naftën më të lirë krahasuar me ven
Nafta do bëhet më e lirë se uji... por jo në Shqipëri Rrjetet sociale në Shqipëri janë të mbushura me zemërim për çmimin e lartë të karburanteve, i cili vazhdon të jetë akoma
Shembull / Sa kushton nafta në Strugë dhe sa kushton në Tiranë (FOTO) Shqiperia vazhdon te kete cmimin me te larte te karburanteve ne rajon dhe jo vetem, edhe pse eshte nje vend qe prodhon n
Pus nafte në Han të Elezit (FOTO LAJM) Gjatë punimeve për hapjen e një bunari për ujë këtë shkollë fillore të Hanit të Elezit, së bashku me ujin ka dalë edhe n
Nafta ndot bregdetin në Durrës (VIDEO) Që në orët e para të mëngjesit banorët kanë evidentuar ujin e zi në zonën e plazhit dhe kanë njoftuar autoritetet vendor