999 rezultate për

afruar

Surprizon Milani, hidhet në sulm për të afruar bomberin e Serisë A Milani po mendon për të ardhmen teksa së fundmi në sy të drejtuesve ka rënë sulmuesi i Genoas Krzysztof Piątek i c
Marotta prejekton planin për të afruar dyshen e frikshme te Interi Giuseppe Marotta është tashmë pjesë e brendshme e ekipit të Interit ku po përpiqet që të bëjë goditjet më të mira në mer
Joao Miranda në radarin e PSG-së Joao Miranda nuk po gjen shumë hapsira tek Interi teksa së fundmi ai po mendon largimin nga zikaltrit. Së fundmi në gar
14 avionë turq dhe grekë rrethojnë helikopterin e Kamenosit, gjendje alarmi në ishujt e Greqisë (VIDEO) Dy avionë F-16 të Turqisë kanë hyrë në territorin grek duke iu afruar helikopterit të ministrit të Mbrojtjes së Greqisë,
Marotta njeriu i cili afroi lojtarë yje me parametra zero, pritet ta bëjë dhe te Interi Beppe Marotta ka nisur punën zyrtarisht te Interim teksa do të ketë për detyrë kryesore të afrojë lojtarë cilësorë tek z
Plas te Bashkia e Tiranës, banorët hedhin shashka e vezë (VIDEO) Protesta e banorëve të Unazës së Re ka hyrë sot në ditën e 12. Sot ata janë zhvendosur përpara godinës së Bashkisë s
Jepet ndëshkimi i rëndë për Higuain Gonzalo Higuain la fushën e lojës në ndeshjen ndaj Juventusit pasi u ndëshkua me karton të kuq pas protestave ndaj arbit
Detaje nga atentati ndaj shqiptarit, si iu afrua vrasësi pensionistit 44 vjeçari shqiptar që u bë viktimë e një atentati mafioz në provincën Novi Ligure në Itali dhe aktualisht ndodhet në gj
Bëhuni gati! Stuhia e rrezikshme diellore godet sot tokën (VIDEO) Një stuhi e madhe diellore është duke iu afruar tokës dhe sipas shkencëtarëve, me shumë mundësi ajo do të godasë planeti
Burrin e përpiu rezonanca, si ndodhi aksidenti i çuditshëm në spital Rajesh Maru quhet 32-vjeçari që u "përpi" nga rezonanca manjetike teksa kishte shkuar për të vizituar një të afërm në nj
Ish-kampioni i botës vjen te Partizani Partizani ka bërë një tjetër goditje të bujshme duke afruar një kampion bote në skuadër. Pas Lucciano Moggit, te të kuqt
"Synoj një qeveri të gjerë" Kandidati për Kryeministër i Kosovës nga koalicioni PAN, Ramush Haradinaj, deklaroi se po bën përpjekje për të formuar n
Manchester United dëshiron të ndalojë transferimin tek PSG Manchester United do të tentojë të largojë yllin e Monakos Fabinho, nga transferimi i tij në Paris Saint-Germain. PS
Juventus nis sulmin për të afruar super talentin e Fiorentinës Juventusi po mendon për Federico Bernardeschin, i cili pritet të të largohet nga Fiorentina duke parë ofertat por edhe t
Pasi siguroi Europa League, Milani ëndërron 3 super sulmues Pas tre sezoneve të dështuara, Vincenzo Montella ka përfunduar me sukses misionin që i është dhënë për të sjellë Milanin
Inter mendon për të afruar yllin e Bayernit Mesfushori i Bayern Munich, Renato Sanches nuk ka mundur që të tregojë vlerat e tij në sezonin e pare me Bayernin. Inter
10 yjet që kërkohen me ngulm nga skuadra italiane (FOTO LAJM) Merkato e verës do t'i gjejë shumë aktive skuadrat italiane, të cilat do të kërkojnë të bëjnë goditjet e duhura për të p
Koha kur Berisha trokiste gotat me Leskajn, Daden dhe Priftin (FOTO LAJM) “Ditëlindja e PD, thyhet akulli politik, Berisha shtrohet në bisedë me të PS”, ky artikull nga GSH është rikthyer sërish
Derbi i Italisë për të afruar Sanchez në Seria A Alexis Sanchez është drejt largimit nga Arsenali. Sulmuesi kilian është pranë kalimit në Serinë A, aty ku e kërkojnë me
Milani hidhet në sulm për të afruar yllin e Lazios Milani po mendon për të afruar një lojtarë cilësor në merkaton e janarit në repartin e avancuar. Objektivi i parë i kuqe