Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

afrua

Ende barazim derbi i kryeqytetit, por në rrugët e Elbasanit ka përplasje mes tifozerive (VIDEO) Është mbyllur pjesa e parë mes Partizanit dhe Tiranës, në derbin që po zhvilllohet në “Elbasan Arena”. Pa gola dhe me pa
Neritan Ceka akuza të rënda Fatos Nanos: I pari që u afrua me botën e krimit Ish-ministri i Brendshëm, Neritan Ceka, i cili mori postin menjëherë pas luftës civile në vend, kur zgjedhjet u fituan n
Shira dhe reshje dëbore, si do të jetë sot moti ipas MeteoAlb: Orët e para të ditës nisin me vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta në Shqipëri. Por duke ju afru
Pamje që shihen një herë në jetë: Peshkaqeni sulmon breshkën, reagimi i peshkatarëve (VIDEO) Dy peshkatarë në Bahamas shpëtuan javën e shkur një breshkë deti, e cila po sulmohej nga një peshkaqen tigër. Kai Sur
Tea nxjerr zbuluar Shqipen: Rrije ulur në prehrin e tij (FOTO LAJM) Tea tregoi në studio se Andi është ftohur në raportin me të, por është afruar më shumë me Shqipen pas takimit që kanë ka
"Do t’ju hedh në erë, po u afruat!", zbardhet dëshmia e ish-gruas së 71-vjeçarin në polici Banorët e zonës e konsideruan skenën "horror", kur pas disa orësh, u ekzekutua 71-vjeçari që plagosi dy kalimtarë të ras
Në Itali janë të sigurt, Pepe Reina i rrezikon postin Strakoshës Thomas Strakosha do të kalojë ndoshta sezonin më të vështirë të karrierës së tij. Portieri i përfaqësueses shqiptare
Ka afruar yje ndër vite, Marotta tregon blerjen më të mirë në karrierë Drejtori i Interit, Beppe Marotta ka treguar se “marrëveshja më e mirë” e tij në karrierë është transferimi pa para i Pa
U afruan me makinë dhe qëlluan 30 vjeçarin, çfarë u bë shkak për konfliktin mes grupeve Pasditen e sotme një person mbeti i plagosur pas një sherri në Lezhë. Autori Daniel Rama ka qëlluar në dorë 29-vjeçar
Formacionet zyrtare: Everton-Liverpool, "The Reds" duan fitoren për t'u afruar me titullin Në Goodison Park zhvillohet derbi i qytetit ndërmjet Evertonit dhe Liverpoolit. Redsat do ta kërkojnë fitoren, në mën
E frikshme, notari noton ngjitur me peshkaqenin (VIDEO) Një notar ka notuar fare pranë një peshkaqeni në brigjet e Malagas në Spanjë. Turisti ka qenë në det kur pranë tij u
Mos e humbisni: Fansi ngelet pa selfie, Ronaldo trembet dhe acarohet keq me tifozin (VIDEO) Një episod mjaft interesant ka ndodhur në përfundimin e ndeshjes mes Bayern Leverkusen dhe Juventus. Në momentin që f
Van Dijk po i ndal kundërshtarët pa iu afruar Mbrëmë Liverpooli mposhti Evertonin me rezultat 5-2 në ndeshjen e xhiros së 15-të të Premierligës. Kampionët e Evropë
Transgjinorja Anxhela tregon detajet e dhunës: 6 vetë më gjuanin, asnjë s’u afrua Transgjinorja Anxhela ka treguar të gjitha detajet e dhunimit të saj disa ditë më parë, para godinës së Kuvendit. Në
Mbyllet në barazim super sfida e Superiores, Partizani mbetet në krye Partizani ka mbrojtur vendin e parë në renditje përballë Kukësit, në një ndeshje shumë interesante, por ku mungoi vetëm
Mrekulli e vërtetë, djali bie nga kati i dytë drejt e në koshin e motoçikletës (VIDEO) Duket se ata që kanë dyshime për mrekullitë, duhet të shohin edhe njëherë këtë video. Një djalë 3-vjeç nga India po l
Rrëfehet profesor Tupja: Mu afruan 3 shtojzovalle, e tradhtova gruan Profesori i njohur Edmond Tupja ka qënë i ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora, mes batutave dhe humorit, tha se ka
Shënoi në Champions, Higuain mohon "ringjalljen" falë Sarrit Sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain ka rigjetur golin në Champions League pas 18 muajsh, pasi shënoi golin e parë për
Juventusi ka një plan konkret për të afruar Eriksen Christian Eriksen kërkon të largohet nga Tottenhami. "Corriere Dello Sport" bën të ditur se danezi ka refuzuar rinovi
E dashura e Dele Alli fotografohet me shokun e skuadrës (FOTO LAJM) Lojtarët e Tottenham i janë drejtuar Mykonosit për pushimet e verës, ndërsa ka spikatur Dele Alli me të dashurën e tij R