999 rezultate për

afrona

Këngëtari shqiptar tregon publikisht si e refuzon e dashura në shtrat Këngëtari i baladave të njohura Blero që një kohë është në lidhje me bukuroshen Afrona Dika. Ata janë kthyer prej ko
Afrona sapo prezantoi dy vëllezërit e saj binjak (FOTO LAJM) Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidh
Drejt përfundimit, Afrona publikon fotot e shtëpisë ku do të jetojë me Bleron (FOTO LAJM) Po bëhen gati për të nisur një jetë të përbashkët dhe për këtë, u ble edhe një apartament i ri për dyshen e famshme.
U tha që u ndan, çifti i njohur shqiptar vërtetojnë të kundërtën (FOTO LAJM) Duket se "ndarja" e çiftit Blero dhe Afrona duket të ketë qenë vetëm një gënjeshtër! Pas gjithë lajmeve dhe raportim
Blero tregon më në fund nëse është ndarë nga Afrona (FOTO LAJM) Këngëtari i baladave të njohura Blero që një kohë është në lidhje me bukuroshen Afrona Dika. Ata janë çifti më i pël
Pasi u përfol se u nda nga Blero, kështu u shfaq Afrona (FOTO LAJM) Prej vitesh Blero dhe Afrona ishin një ndër çiftet më interesante të shoëbizzit. Këngëtari dhe modelja ishin bashkë prej
Çfarë i ndodhi Afronës? (FOTO LAJM) Blero dhe Afrona, janë një nga çiftet më simaptike dhe më të përfolur në shoëbizin shqiptar. Këngëtari shumë i dashu
Afrona me këtë pamje do ta '‘çmend’' Bleron, ja çfarë bën Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidhj
Afrona e Bleros tregon çfarë fshihet pas grimit Afrona Dika është pothuajse gjithmonë në qendër të vëmendjes. Ajo përflitet shumë për lidhjen me këngëtarin Blero por
Puthje pasionante nga Blero dhe Afrona, publikojnë pamjet (VIDEO) Blero dhe Afrona njihen si çifti më i komentuar në estradë.Por ata pavarësisht shkrimeve të ndryshme asnjëherë nuk kanë
Blero dhe Afrona shfaqen më të dashuruar se kurrë Blero dhe Afrona janë një prej çifteve aktive të estradës. Së fundi, ata kanë postuar një fotografi në të cilën shih
Aventura e paharruar e Bleros dhe Afronës në Nju Jork Një periudhë në të cilën e gjithë familja bëhet bashkë është ajo e festave. Artistët janë ata që për shkak të angazhi
Pas Arianës, kështu ushtron Afrona në palestër (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme, kemi parë se si bashkëshortja e Ermali ushtronte në palestër për të arritur linjat perfekte trupor
Afrona dedikim Bleros: Jam fansja jote më e madhe (FOTO LAJM) Marrëdhënia mes Blero dhe Afronës pas “ndarjes” së shumë përflur, duket më e fortë se kurrë. Dy të dashuruarit postoj
Blero dhe Afrona po pajtohen, ja faktet (FOTO LAJM Si duket çifti më i përfolur i showbizit nuk mund të rrinë gjatë larg njëri tjetrit. Blero dhe Afrona pas ndarjes së
Afrona Dika udhëton drejt Kolumbisë, ja kush e shoqëron (FOTO LAJM) Afrona Dika vazhdon të jetë një ndër emrat më të përfolur në showbizin shqiptar sidomos tani pas ndarjes me Bleron. S
Blero dhe Afrona zyrtarisht të ndarë Lajmi për ndarjen e tyre vjen pasi Afrona Dika, fshiu çdo foto dhe postim me Bleron duket hedhur dyshimet e para për nda
Martohet Blero (FOTO LAJM) Këngëtari Blero Muharremi, ka hedhur një tjetër hap të rëndësishëm në jetën e tij, pasi ai është martuar në fshehtësi.