999 rezultate për

afrona

“Nuse për shtëpi!” Afrona vë përparësen dhe i bën yzmet Bleros! (FOTO LAJM) Afrona Dika i dëshmoi Bleros dhe të gjithë publikut se do të jetë një nuse shembullore. E ftuar në emisionin “N Koso
Edhe pak ditë, Blero zbulon kush do këndoj në dasmën e tij dhe Afronës (FOTO LAJM) Çifti shumë i komentuar në media Blero dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë me martesë dashurinë e tyre me 21 Shtator. Në d
Vendi përrallor, para dasmës Afrona zbulon ku do kaloj muajin e mjaltit me Bleron (FOTO LAJM) Më datën 21 të këtij muaji, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë me martesë das
Afrona zbulon dhuratën luksoze që do ta hapë vetëm ditën e dasmës (FOTO LAJM) Afrona Dika mezi po e pret ditën e madhe! Asaj dhe partnerit Blero Muharremi po ju ofrohet dita më e rëndësishme e ty
Kjo është shtëpia luksoze ku do të jetojnë Blero dhe Afrona (FOTO LAJM) Vetëm disa ditë na ndajnë nga dasma e shumëpritur e këngëtarit Blero Muharremi me partneren e tij, Afrona Dikën. Çift
Çmim marramendës, Blero dhe Afrona blejnë shtëpi pak ditë para dasmës (FOTO LAJM) Edhe pak ditë na ndajnë nga dasma e shumëpritur e Bleros dhe Afronës. Dyshja do të celebrojë dashurinë dicavjeçare me
Ish- bashkëshortja e Bleros e ftuar në dasmën e shumëpritur, si përgjigjet Afrona Dika (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Blero dhe partnerja e tij Afrona Dika dhanë lajmin pak muaj më parë se në shtator të këtij viti do t’
Edhe pak ka mbetur, Blero dhe Afrona zbulojnë ftesat e veçanta të dasmës (VIDEO) Më 21 shtator të këtij viti, çifti shumë i njohur Blero Muharremi dhe Afrona Dika do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me
Një bashkëshort si Blero, i bën dedikimin më romantik Afronës për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij Afrona Dika janë një ndër çiftet më të përfolur të shoëbiz-it për ndarjet
Po afron dasma, Afrona Dika zgjedh unazën e martesës (FOTO LAJM) Pas super propozimit në vitin 2017, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë me mar
Sa të mirë, Afrona Dika uron me fjalë zemre Bleron për ditëlindje (FOTO LAJM) Afrona Dika dhe Blero janë një nga çiftet e shoëbiz-it që e shprehin pa hezitim dashurinë në publik. Ata ndajnë shpeshhe
Afrona e veshur nuse, bën dedikimin romantik për Bleron (FOTO LAJM) Pas super propozimit në vitin 2017, këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij, Afrona Dika, do të kurorëzojnë me mar
Së shpejti dasëm, sa pritet të kushtojë ceremonia e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Blero dhe Afrona kanë lajmëruar se do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në 21 shtator të këtij viti. E sigurisht, përg
U ndanë në sytë e të gjithëve, Blero dhe Afrona pajtohen sërish? Afrona dhe Blero janë ndarë dhe pajtuar disa herë. Ama ata si fëmijë sa herë që ndahen heqin njëri tjetrin nga Instag
Afrona dhe Blero shijojnë pushimet (FOTO LAJM) Blero dhe Afrona Dika janë ndër çiftet më të komentuar në media. Së fundmi, ata kanë vendosur t'i japin vetes disa ditë
Këngëtari shqiptar tregon publikisht si e refuzon e dashura në shtrat Këngëtari i baladave të njohura Blero që një kohë është në lidhje me bukuroshen Afrona Dika. Ata janë kthyer prej ko
Afrona sapo prezantoi dy vëllezërit e saj binjak (FOTO LAJM) Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private. Tashmë ai është në lidh
Drejt përfundimit, Afrona publikon fotot e shtëpisë ku do të jetojë me Bleron (FOTO LAJM) Po bëhen gati për të nisur një jetë të përbashkët dhe për këtë, u ble edhe një apartament i ri për dyshen e famshme.
U tha që u ndan, çifti i njohur shqiptar vërtetojnë të kundërtën (FOTO LAJM) Duket se "ndarja" e çiftit Blero dhe Afrona duket të ketë qenë vetëm një gënjeshtër! Pas gjithë lajmeve dhe raportim
Blero tregon më në fund nëse është ndarë nga Afrona (FOTO LAJM) Këngëtari i baladave të njohura Blero që një kohë është në lidhje me bukuroshen Afrona Dika. Ata janë çifti më i pël