999 rezultate për

afrohen

Momenti kur bankomati i Bitcoin lëshon një thes me para (VIDEO) Një aparat për përkthimin e Bitcoin në monedha të vërteta, ka filluar që të nxjerr prerje prej 20 funtesh, në qendër të
Por afrohen zgjedhjet, "Studentët për Trump" sek*i dhe të armatosur (FOTO LAJM) Presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka një mbështetja mjaftë të madhe nga të rinjtë. Në një kohë ku zgjedhjet po afro
Afrohen festat pakësohen blerësit Ashtu si në çdo fundvit, një nga shqetësimet e konsumatorëve shqiptarë është rritja e çmimeve, kryesisht e produkteve us
"Bashkohuni me ne, mos rrini në kafene!", mijëra studentë i afrohen Parlamentit Protesta e studentëve ka hyrë në ditën e dhjetë. Sot studentët kanë vendosur që të mblidhen para Parlamentit, ndrysh
Disa nacionalistë grekë përpiqen të bllokojnë marrëveshjen Siç edhe ishte paralajmëruar, dhjetëra protestues grek gjatë nënshkrimit të marrëveshjes për emrin mes Greqisë dhe Maqed
Hunda e kësaj vajzë është vdekja, mendohuni 10 herë përpara se t'i afroheni Quhet Ari Kala, është 24 vjeç dhe emri i saj po bën xhiron e botës pasi ka pohuar se arrin të kuptojë përmes nuhatjes në
Zhytësit afrohen te vendi ku dyshohet se ndodhen policët Zhytësit e ekipeve të shpëtimit, të zjarrfikësve e të njësiteve të FSK-së, janë duke vazhduar kërkimet në lumin Lepenc n
Avionët luftarakë turq i afrohen helikopterit që po udhëtonte kryeministri grek Kryeministri grek, Alexis Tsipras deklaroi se megjithëse Greqia mirëpret dhe kërkon bashkëpunim me Turqinë, ajo nuk do t
Përafrohen qëndrimet mes infermierëve dhe Sindikatës së Qendrës Klinike Unioni i Infermiereve dhe Sindikata e Qendrës Klinike kanë përafruar qëndrimet sa i përket rritjes se pagesës së kontrib
Rusia gjobit 539 hotele teksa afrohen ndeshjet për Kupën e Botës Agjencia ruse për mbrojtjen e konsumatorëve, Rospotrebnadzor, ka njoftuar se ka gjobitur 539 hotele për rritje të çmimev
"Ujqërit e Natës" të Putinit ende nëpër Serbi, a do të afrohen në Mitrovicë? Dhjetëra pjesëtarë të grupit të motoçikësitëve “Ujqërit e Natës”, kanë vizituar Banja Llukën, qendrën administrative të
Rusët “Ujqërit e Natës” afrohen te shqiptarët, a do të nxisin konflikt? Klubi i motoristëve rusë “Ujqërit e Natës”, i njohur për nacionalizëm dhe besnikëri ndaj presidentit Vladimir Putin, ka
Bisedimet, përafrohen qëndrimet LSDM-VMRO Drejtori i Agjencisë Teknike Operative do të zgjidhet me 2/3 e votave në Kuvend. Alsat M nga burime brenda grupeve të pu
PSG dhe Reali gati me ofertat për Icardin, por as që i afrohen klauzolës së tij Inter dhe Icardin nuk e dinë se çdo të ndodhe me njëri-tjetrin. Sikur të mosmjaftonte tensioni që po ofron situata në ka
Kur njerëzit përjetojnë zhgënjime të mëdha! (FOTO LAJM) Ne të gjithë kemi përjetuar dështime në jetën tonë. Disa prej tyre janë kaq dramatike saqë na bëjnë të ndihemi sikur
Momente interesante kur kafshët prishin fotografitë (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë prej nesh kemi përjetuar momentin, kur shkrepet aparati dhe ndodh diçka e pazakontë që na e prish im
Ky është rekordi i Ibrahimovicit, që Ronaldo dhe Messi as që i afrohen “Talismani” Zlatan Ibrahimovic, i lindur për të thyer rekorde. Pasi u kthye në fushë në Premier League ndaj Newcastle, p
Zjarret në Greqi, flakët i afrohen Athinës Dhjetra zjarrfikës u mobilizuan për të vënë nën kontroll flakët që kërcënuan banesat, në një lagje periferike, në juglin
E FUNDIT/ Flakët gjigante i afrohen spitalit të Tepelenës Zjarri i rënë gjatë mbrëmjes së sotme në kodrinën me pish mbi Tepelenë rrezikon seriozisht ta djegë spitalin e qytetit.
Inter 150 mln euro për merkaton, ja yjet që pritet të afrohen (FOTO LAJM) Merkato e verës pritet të sjellë një revolucion të vërtetë të Interi. Kompania Suning dhe drejtuesit e saj janë duke pla