999 rezultate për

afro

Milani bën goditjen e parë në këtë merkato, afrohet mbrojtësi 20 vjeçar Milani është shumë afër që të sigurojë transferin e parë në afatin kalimtar të janarit. Mohamed Simakani pritet të jetë
Dinamo e ka seriozisht me italianët në krye, afron Superioren dhe përzgjedhësit në Romë Dinamo është në rrugën e duhur për t’u kthyer si në vitet e lavdishme të futbollit shqiptar. Kryeqytetasit janë endu
"Krimi është ulur, po i afrohemi BE-së", Rama harron se vetëm në dhjetor janë vrarë 10 persona Kryeministri Edi Rama në konferencën e tij të fundvitit me gazetarët, ka deklaruar se numri i vrasjeve në raport me viti
Panik në Vlorë: I riu mbyllet në banesë dhe kërcënon familjen me thikë Një i ri në Vlorë po mban nën kërcënim (dyshohet me armëve të ftohta) familjen. Dyshohet se pas një sherri mes të rinjsh
"Sot morëm një lajm të mirë", po afrohet lirimi i Grupit të Kumanovës Sot morrem një lajm të mirë për gjithë neve Grupin e Kumanovës, me gjasë po afrohet lirimi i jon? Pas një kohe të gja
Një ish-bashkëshorte si e Bleros, Teuta surprizon Afronën për festa (FOTO LAJM) Ish-bashkëshortja e Bleros dhe partnerja aktuale e tij, Teuta Krasniqi dhe Afrona Dika, gëzojnë një raport shumë të mirë
Pochettino do tentojë të afrojë Messin te PSG Mauricio Pochettino është favoriti për të marrë drejtimin e Paris Saint-Germain. Mediat shkruajnë se ardhja e argjent
Me Afronën dhe të bijën, Blero uron me kartolinën familjare festat e fundviti (FOTO LAJM) Blero uron festat e fundvitit me një set të veçantë fotografik. Këngëtari ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale fotogr
Manchester United "shkatërron" Leeds dhe i afrohet kreut (VIDEO) Manchester Unitedi ka shënuar fitore me rezultat të thellë 6 – 2 kundër Leeds United. Për tre minuta, Scott McTominay
Rotacion tek Interi, në janar largohen 5 futbollistë dhe afroen 4 Drejtuesit e Interit dhe trajneri Antonio Conte e kanë të qartë strategjinë e merkatos për muajin janar, pasi kanë plani
Afron Coppa Italia, datat dhe orari i ndeshjeve Federata italiane ka njoftuar datat dhe orët e dueleve të 16 skuadrave të fundit në Coppa Italia. Coppa Italia do të
Marseille i afrohet kreut të tabelës, "thyen" Monacon (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Marseille dhe Monaco, e vlefshme për javen e 14-të të Ligue 1. Vendasit e nisën takimin
Manchester City i afrohet kreut, mposht pastër Fulhamin (VIDEO) Sot u luajt ndeshja ndërmjet Manchester City dhe Fulham, në kuadër të javës së 11-të të Premierligës. ‘Citizens’ janë
“Kam frikë të hap dritaren”: Vdekja i afrohet lagjeve të qytetit, banorët në panik Turqia është duke u përballur me një numër të madh rastesh pozitive me koronavirus gjatë javëve të fundit duke shënuar g
"Kur ishim të rinj", Afrona publikon fotot "sekrete" me Bleron (FOTO LAJM) Blero dhe Afron kanë fituar shumë shpejt zemrat e shqiptarëve dhe janë padyshim një nga të preferuarit e tyre. Në 21
Nga 4-0 përfundon në 4-4, ndeshja e "çmendur" që mund të afrojë Egbo me drejtimin e Kombëtares (VIDEO) “Kur mbyllet një derë, Zoti hap një tjetër më të mirë”. Në besimin dhe përfundimin e nxjerrë nga ana e Egbosë pas la
Atletico Madridi mposht Cadiz dhe i afrohet kreut (VIDEO) Atletico Madrid ka arkëtuar tri pikë tejet të rëndësishme ndaj Cadizit, e vlefshme për xhiron e nëntë të La Liga-s. S
Chelsea "shkatërron" Sheffield United, i afrohet kreut (VIDEO) Chelsea ka arkëtuar tri pikë të arta në shtëpi ndaj Sheffield Unitedit, duke fituar me rezultat 4- 1. Ishin mysafirët
Afrona Dika se fsheh krenarinë për origjinën: Traditat i kam në zemër (FOTO LAJM) Afrona Dika ka treguar me fotografinë e fundit se ndihet krenare që është shqiptare. Partnerja e Bleros ka publikuar dis
Gati 500 raste të reja vetëm sot! Brataj jep lajmin e keq: Rrezikojmë karantinë të pjesshme Në Shqipëri mund të rikthehet karantina e pjesshme. Ekspertët e cilësojnë Tiranën zonë të kuqe, pasi afro 175 vatra