999 rezultate për

afrim

Afrim Gashi e thotë hapur: Unë e themelova Lëvizjen Besa, disa individë e vodhën Lideri i Alternativës, Afrim Gashi ka deklaruar se nuk ka problem me Lëvizjen Besa pasi sipas tij ai ka qenë vetë person
Babai i Alvinit: Djalit i kam parë plagë të tmerrshme në trup Afrim Berisha, i ati i Alvin foli për takimin e parë me Alvinin në Siri. "Ishte një emocion i fortë. Me tha më merr m
Preku zemrat e shqiptarëve, babai rrëfen ditën e parë të Alvinit në shtëpi Afrim Berisha tregon si e kaloi ditën e parë në shtëpi pranë familjes së tij, Alvini. 11 vjeçari arriti të shpëtojë n
Kosova publikon listën zyrtare për ndeshjet e shtatorit, ka afrime të reja (FOTO LAJM) Trajneri i Kosovës, Bernard Shaland, ka publikuar ditën e sotme listën zyrtare me lojtarët e ftuar për ndeshjet kundër R
Djali i Afrim Muqiqit ndjek hapat e të atit, publikon këngën e re "Më bëj baba të të ngjaj", kështu mund të përmblidhet talenti i Albionit në fushën e muzikës, dhe këtë e tregon këmbëngu
Afrimet te Reali detyrojnë ekipin të nxjerrë në ankand dy mesfushorë Pas blerjeve, te Reali i Madridit ka ardhur momenti për të shitur. Sipas asaj që shkruan "Marca", gazetë e njohur për
Përplasen ashpër dy vëllezërit live në emision: Laj gojën kur përmend gruan time (VIDEO) Kjo është java e tretë që në këtë rubrikë shfaqet Qemal Bushi, diçka që nuk kishte ndodhur më parë në 7 vite transmetim
Capello Juventusit: Afrimi i Sarrit është gabim Ish-trajneri i Juventusit Fabio Capello ka vënë në pikëpyetje lëvizjen e Bianconerëve për trajnerin e Chelseat, Maurizio
Malaga në krizë, klubi e përdor Keidi Baren për afrimin e tifozëve në stadium (VIDEO) Keidi Bare është kthyer në një idhur për tifozëtre Malagës. Shqiptari është përshtatur mjaft mirë me futbollin në Spanjë
Vazhdon gjykimi për "Monstrën" Në Gjykatën Penale në Shkup sot do të vazhdojë gjykimi për vrasjen e pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës më 12 prill 2012
Afrim Qendros dhe 11 punonjësve u mbyllet dera e ARRSH-së Ish-drejtori i Autoritetit Rrugor të Rrugëve Afrim Qendro është shkakruar edhe nga posti i zv/drejtorit në ktë instituci
Gashi: Jemi afër marrëveshjes me Zaevin Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, deklaroi se janë në fazën finale të negociatave me kryeministrin Zoran Zaev dhe sh
Afrim Gashi heq dorë nga Lëvizja Besa për të themeluar partinë "Alternativa" Zejd Rexhepi nga Lëvizja Besa e Afrim Gashit në konferencë për shtyp ditën e sotme informoi se kryesia e partisë dje ka
LDK dhe Vetëvendosja drejt afrimit me njëra-tjetrën Dy partitë më të mëdha opozitare në Kosovë, Lidhja Demokratike e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje, pranojnë se ditëve të
Belinda "ha" edhe një tjetër drejtor pas OST dhe ARRSH Ministrja e re e Instrastrukturës ka ardhur me "shpatë" në krye të këtij institucioni duke shkarkuar deri më tani dy sup
Ikën Afrim Qendro! U paralajmërua dje nga Albeu.com Kreu i Autoritetit Rrugore Shqiptar, Afrim Qendro është shkarkuar sot nga detyra. Qendro është zëvendësuar në detyrë
Ikën Mr.12 milion euro, tani radha e Afrim Qendros dhe drejtorit të OSHEE-së Drejtori i OST-së, Klodian Gradeci u largua sot nga drejtimi i kësaj ndërmarrjeje publike përmes dorëheqjes pas skandali
Milani synon afrimin e mesfushorit të Napolit Milani kërkon gjatë merkatos së janarit që të transferojë një mesfushor cilësor dhe premtues për të ardhmen. Pas tens
Pas Gjiknurit, Rama do të "lajë duart" edhe me Afrim Qendron Afrim Qendro ndejti 3 orë dje për të dhënë deklarimin e tij në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me skandalin 18 milion eu
Skandali me ‘DH Albania’, kreu i ARRSH thirret në Prokurori Kreu i ARRSH, Afrim Qendro është paraqitur ditën e sotme në Prokurori pas skandalit pas zbulimit të megaskandalit që fs