999 rezultate për

afert

E bujshme, ky është personi i afërt i përfshirë në vrasjen e Ivanoviçit Silvana Arsoviq dyshohet se i kishte kyçur kamerat vëzhguese në Zyrat e SDP-së pesë minuta pas vrasjes së Oliver Ivanovi
Dalin pamjet: Njeriu i afërt me Prokurorinë Speciale duke marrë para nga biznesmeni Kamçev (VIDEO) Media Italiane, “La Verita” ka publikuar një video nga momenti kur Bojan Jovanovski dhe Zoran Mileski Kiçeec, me një val
Njeriu i afërt i Michael Schumacher gëzon fansat e gjermanit: I shijon garat e Formula 1 nga televizori Zhan Tod është një nga miqtë më të ngushtë të Shumaker, prej kohës kur ai ishte shefi i pilotit gjerman te Ferrari. Pas
Makeup shqeto dhe pa photoshop, fotot e këtyre VIP-ve do t'iu shokojnë (FOTO LAJM) Grimi çdo herë ka rëndësi të veçantë në botën e femrave e sidomos në paraqitjen e jashtme të yjeve botërore. Por veç
A është e afërt lufta SHBA-Iran? A do të luftojnë Shtetet e Bashkuara me Iranin? Ndoshta jo. A duhet që Shtetet e Bashkuara të shkojnë në luftë kundër Ir
Ronaldo në zi pas humbjes së njeriut të afërt Georgina Rodríguez, e dashura e yllit portugez Cristiano Ronaldo është në zi. Mediat raportojnë se gjatë ditës së dj
Njeriu më i afërt i Haradinajt kundër Veselit, a janë afër zgjedhjet? I pari i ekzekutivit nuk po përkrah propozimin e kryeparlamentarit Kadri Veseli për pezullim të taksës për 120 ditë. Kjo
Ish-drejtuesi i Ferrarit flet për Schumacher: Jemi shumë të afërt Të tjera detaje janë zbuluar për Michael Schumacher legjendën e “Ferrari-t”, i cili mendohet se qëndron prej më shumë se
Reali nuk i rinovon kontratën, shtohen dilemat për të ardhmen e Modricit Luka Modric sezonin që lamë pas u kërkua me ngulm nga Interi por ne fund ai qëndroi tek Real Madrid. Rinovimet kanë
Plas keq në PS, deputeti reagon ashpër ndaj Ramës Vetëm pak orë pas shkarkimit të tij live nga kryeministri Edi Rama, ka reaguar deputeti i PS Gjetan Gjetani. Me anë
Njeriu i afërt i familjes Rugova: Hoti është vetëm për karrierë në parti Pjesëmarrja e deputetes së LDK-së, Teuta Rugova në seancën e thirrur nga partitë e pozitës për krijimin e ekipit negocia
Elvis Naçi humb njeriun e afërt (FOTO LAJM) Përmes një postimi në Facebook, hoxhë Elvis Naçi ka njoftuar largimin nga kjo jetë të babait të tij pas një sëmundjeje t
Ditë zie për Piro Dhimën, humb njeriun më të afërt (FOTO LAJM) Piro Dhim, kampioni olimpik i Greqisë me origjinë nga Shqipëria është duke kaluar ditë të vështira. Mediat greke rap
Burri zhdukej çdo mëngjes me një çekiç në dorë, zbulohet pas (VIDEO) Kjo është historia që po thyen rrjetin. Një burrë me emrin Dashrath Manjhi e kaloi gjithë jetën duke jetuar në një fshat
Shpend Ahmeti flet për akuzat e Albin Kurtit ndaj tij Shpend Ahmeti ka thyer heshtjen e tij të deritanishme dhe ka folur për largimin nga Vetëvendosja dhe marrjen në udhëheqj
Zvërlevski dhe gjykatësit e afërt me VMRO-në kanë penguar Specialen? Duhej të kalojnë dy vite të plota që të dalë në shesh se ish shefi i Sektorit për vepra të dënueshme pranë Gjykatës Supr
Gazeta e afërt me Erdoganin: AKI u ngrit dhe trajnua nga shërbimet sekrete turke Kreu i AKI-së Driton Gashi u akuzua në media dhe nga politikanë të Kosovës se ishte vënë në dispozicion të shërbimeve se
Burri i dashuronte kushërirën e afërt, gruaja e Kasëmit shpërthen në lot Zbardhja e vrasjes së Olsi Hoxhallarit dhe nënës së tij, ka tronditur oponionit publik. Autorë të këtij krimi makab
Kështu niset për në punë me mbrojtjen e afërt kryeministri i Kosovës (VIDEO) Në ‘Drejtësia në Kosovë’ është transmetuar emisioni për Njësitin e Mbrojtjes së Afërt të Policisë së Kosovës. Në një mo
Momente paniku në Romë, "gropa" thith makinat (VIDEO) Gjashtë automjete u përpin nga një gropë e madhe që u hap papritur në lagjen Balduina të Romës. Gropa e thëllë rreth