999 rezultate për

afermit

Identik konkurs shqiptar, fëmijët dhe të afërmit e prokurorëve dhe gjyqtarëve fitojnë si oficerë Një komision i përbërë nga tre anëtarë nga Prokuroria e Përgjithshme, ka shpallur 27 fituesit e parë që konkuronin për O
Grabitësit vjedhin miliona në shtëpinë e të afërmit të deputetit shqiptar Disa grabitës kanë vjedhur shtëpinë e njëri prej të afërmve të deputetit socialist, Bashkim Fino. Mësohet se ngjarja ka
Çifti u dogj teksa tentoi të hidhej nga dritarja, gjyshi i 4 fëmijëve rrëfen tmerrin: I pashë... (VIDEO) Mëngjesi i sotëm ishte i kobshëm për familjen me tetë anëtarë nga fshati Breg i Pukës. Banesa e tyre u përfshi nga zjarr
Gjendet ish-gazetari i Tv Klan që u shpall i humbur Lazion Cini, ish-gazetar i Tv Klan, u denoncua i zhdukur në Polici, nga familja që prej datës 28 mars. Cini, 30 vjeç,
"Jemi shokuar", çfarë thonë të afërmit për të akuzuarin e vrasjes së Kurtit Olsi Qallia është një nga tre të dyshuarit si vrasësit e Jurgen Kurtit. Ky i fundit u ekzekutua pak pranë shtëpisë së
Si ia tregon reperi i njohur gjithë botës se është shqiptar? (FOTO LAJM) Gashi është një reper shqiptar që për një vit u bë i famshëm në të gjithë botën. Por sic cdo shqiptar, Gashi nuk i sh
Policia te familjarët e biznesmenit që u vra me grushta nga Kurti dhe të afërmit Pas ekzekutimit të Jurgen Kurtit, mbrëmjen e 18 marsit në hyrje të pallatit të tij në Tiranë, Policia ka marrë në pyetje
Të gjitha punësimet do të kalojnë në sitë Komisioni Anti-Korrupsion hap pas hapi i analizon të gjithë punësimet me nepotizëm. Përveç emrave që dolën në publik ka
E varrosën babanë por një telefonatë nga Berlini i tronditi të gjithë Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Turqi, ku fëmijët e të afërmit e një 78-vjeçari që kishte humbur jetën në Berlin t
Të afërmit e Katsifas: Bëri budallallëk, po abuzohet shumë me të Kunati i Konstandin Kaçifas thotë se veprimi i tij ishte i pamenduar dhe kërkoi që ngjarja të mos politizohet. “Media
Rrëqethëse, gjarpri mbështjell vogëlushen kurse të afërmit qeshin (VIDEO) Kjo video, e incizuar më 31 gusht, shfaq një vogëlush të mbështjellë në zvarranikun gjigant. Ai mbështillet në të, pa
Ronaldo i del në mbrojtje Georginas, hedh në gjyq median Ditët e fundit Ronadlo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez janë bërë kryefjala e mediave rozë pas fotove të publikua
Rrëfim prekës: Edhe pse në Itali, zemrën dhe mendjen Marjusi e kishte diku tjetër Në familjen Marku, (gjyshi nga e ëma) janë hapur dyert e mortit, ku të afërmit e Marjusit presin ngushëllime për humbjen
I vonuan shërbimin mjekësor të afërmit, gruaja djeg spitalin Më shumë se 100 pacientë dhe punonjës u evakuan nga një spital në Ishujt Kanarie të hënën natën pas një zjarri të shkakt
Nga dera në derë duke vrarë, si i ekzekutoi një nga një Ridvan Zykaj të afërmit e tij Në vendin e masakrës me tetë të vdekur në fshatin Resulaj të Selenicës, është ndërtuar gjithë skema e vrasjeve makabre m
PAMJE TË RËNDA/ Të mbytur në gjak, ja si i masakroi 24-vjeçari të afërmit e tij (VIDEO) KUJDES! Për disa, këto pamje mund të jetë shqetësuese! Në morgun e spitalit të Vlorës gjatë natës mes së premtes dhe
Gratë shqiptare të parat në Evropë për shtëpiake, presin me respekt të afërmit e burrit Gratë shqiptare janë me nikoqiret e Europës, pasi rezultojnë se shpenzojnë më shumë kohë se gjithë shtetet e tjera për t
Të afërmit e çiftit të vrarë në dhimbje: "Mallkuar qoftë ajo dorë" Shumë banorë të Shkodrës dhe familjarët përcollën për në banesën e fundit çiftin e vrarë Boran Bercana dhe Silvi Ndocin.
Plas brenda familjes Mbretërore, të afërmit e Charles nuk e duan Meghan Markle Familja mbretërore britanike duket e palumtur me dukeshën Meghan Markle. Një mik shumë i afërt i Princit Charles, Ni
Veliaj mesazh qytetarëve: Pa panik, evitoni ndërtesat dhe telefoni të afërmit Pas tërmetit që lëkundi Tiranën para pak minutash ka reaguar edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj. Nëpër