999 rezultate për

aferm

Grabitje si në filma, hajdutët vishen si punonjës e vjedhin 50 mijë euro mall në shtëpinë e shkodranit Një shtëpi 2-katëshe në njësinë Dajç të bashkisë Shkodër është grabitur në mënyrë spektakolare. Gjithçka u zbulua tre di
Humbi të afërmit nga tërmeti, Evi Reçit shpërthen në lot pas kamerave (VIDEO) Si sot një vit më parë u rregjistrua tërmeti tragjik i 26 nëntorit, ku humbën jetën 51 persona. Moderatorja Evi Reci,
Një vit pas tërmetit, Evi Reçi përkujton 7 personat e afërm që humbën jetën (FOTO LAJM) Më 26 nëntor të vitit që lamë pas, këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi humbi shtatë persona të afërm për shkak të tërmet
Këngëtari shqiptar humb njeriun e afërm: Dhimbja për ty nuk do të shuhet kurrë Përmes një postimi në rrjetet sociale, këngëtari shqiptar nga Kosova, Meda, njofton se ka humbur tezen e tij. Ai ka p
Vjosa Osmani infektohet me koronavirus Ushtruesja e detyrës së presidentit, Vjosa Osmani është infektuar me COVID-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Osmani,
Rrëmbyen të afërmin e biznesmenit e i kërkuan 5 milion euro, arrestohet shqiptari Rrëmbimi i Evanthia Frangogiorgi, shoqëruesit të pronarit të njohur të anijeve Aris Theodoridis, kishte trazuar qarqet e
I afërmi i 69-vjeçarit që u hodh nga Infektivi: Ishte në gjendje të mirë, në Tiranë i bënë diçka Ditën e sotme një tjetër person u hodh nga kati i dytë i Infektivit, por fatmirësisht shpëtoi dhe aktualisht është në gj
Përplasi për vdekje të afërmin për vrasjen e babait, merret vendimi për 41 vjeçarin Gjykata e Durrësit ka lënë në burg 41-vjeçarin, Myslim Estrefi, i cili përplasi me makinë për vdekje bashkëfshatarin e t
Gjërat për jetën tuaj që nuk duhet të ua tregoni familjarëve Probleme martesore ose marrëdhëniet Kur flisni negativisht për partnerin tuaj, familja juaj mund të ketë një kohë më
Flasin të afërmit e Daniel Pepajt: E kanë rrahur barbarisht për 5 orë në lokal, pronari ka dijeni Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj, të cilët u vranë me armë zjarri nga Daniel Pepaj do të përcillen nesër për në banesën e
Meri Shehu: Kujdes! Disa të afërm duan t’ju ngatërrojnë në punët tuaja Dashi Nëse shtepia është jetë dhe dashuria është një llustër atëherë kjo shtëpi do bëhet e paqëndrueshme sado themel
Pacienti ndërroi jetë nga COVID-19, 30 persona thyejnë dyert e infektivit në Maqedoni dhe marrin të afërmin Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në qytetin e Strumicës. Tridhjetë persona e kanë thyer derën e repartit infekt
Maradona në zi, koronavirusi i merr jetën personit të afërm Raul Machuca, kunati i Diego Armando Maradona,humbi betejën me koronavirusin në moshën 77 vjeçare pas njëzet ditësh në k
"Çmendet" Aida Shtino, kërcënon mjekët që po luftojnë me koronavirusin Gazetarja e njohur Aid Shtino, me anë të një postimi në Facebookun e saj, ka bërë një reagim të fortë ndaj mjekëve që po
Infektohet Bashkia e Elbasanit, drejtori i rëndësishëm del pozitiv Një punonjës në Bashkinë e Elbasanit është infektuar me COVID-19. Bëhet fjalë për drejtorin e degës ekonomike në këtë
Koronavirusi i merr jetën inxhinierit të njohur, fjalët prekëse të të afërmve Covid 19 i ka marrë jetën inxhinierit të njohur të pyjeve Ferdin Liçaj. Lajmin e kanë bërë të ditur miqtë e tij, teksa s
Eksperti i Shëndetit Publik pasi COVID-19 i mori jetën të afërmit: Spitali mezi e mbajti një ditë në jetë Eksperti i Shëndetit Publik, Erion Dasho, ka humbur në të afërm nga Covid-19, një ditë më parë. Në një postim në rrjetet
I humbur prej ditësh, familjarët kërkojnë ndihmë për gjetjen e të afërmit Një 42-vjeçar nga Gjirokastra ka vënë në alarm familjarët e tij pasi prej disa ditësh nuk ka asnjë kontakt me ta. Den
Nëna e tyre u nda nga jeta, Olsi dhe Edi Rama mesazh të afërmve dhe miqve Aneta Rama u nda dtën e sotme nga jeta. Për këtë dhimbje në jetën tyre, kryeministri dhe vellai i tij, Olsi, u jane
Nxirrni albumet e vjetra nga dollapi, këto fotografi do t’ju bëjnë zili (FOTO LAJM) Sigurisht që genet do të bëjnë punën e tyre dhe fëmijet do të ngjajnë me prindërit, gjyshërit apo kushërinjtë. Por am