999 rezultate për

aferdita

"Lekët, lekët": Afërdita tregon përleshjen me maskat në vilën në Allias Ditën e djeshme banesa e çifti Laze është grabitur nga dy persona me maska teksa bashkëshortët ndodheshin brenda. Afë
Afërdita Dreshaj është yll? Prisni të shihni motrën e vogël të këngëtares (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është krijuesja e disa hiteve por vitet e fundit është shkëputur plotësisht nga muzika duke u kthyer në
Historia e gruas nga Tirana: Burri më nxori rrugëve me dy fëmijët e mitur Në Tiranë, Afërdita është vetëm njëra nga mijëra gra të dhunuara në familje. Bashkëshorti u alkoolizua, pastaj nisi lojë
Familja e tij jeton në plastmasa, vëllai bën gjithçka për motrën pas fatkeqësisë që i ra Historia e sotme në rubrikën “ Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, ka sjellë në fokus marrëdhëniet
Afërdita Dreshaj është yll? Prisni të shihni motrën e vogël të këngëtares (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është krijuesja e disa hiteve por vitet e fundit është shkëputur plotësisht nga muzika duke u kthyer në
Vite larg muzikës, Afërdita Dreshaj tregon surprizën e madhe për fansat (FOTO LAJM) Janë bërë gati 4 vjet që kur Afërdita Dreshaj publikoi klipin e saj të fundit “Topless” me Agon Amigën. Gjatë gjithë
Motra feston ditëlindjen, Afërdita Dreshaj i bën surprizën që ëndërrojnë të gjithë (FOTO LAJM) Motra e Afërdita Dreshajt, Jehona është një nga vajzat më të njohura dhe më të komentuara në media, sidomos mediat kosov
Zbulohet e ftuara e parë VIP në dasmën e Bleros dhe Afronës (FOTO LAJM) Këngëtari Blerim Muharremi i njohur si Blero dhe modelja Afrona Dika, do të kurorëzojnë dashurinë e tyre më 21 shtator.
Bashkëshorti i ëndrrave! Ja ç’bën Jakub kur e ka larg Afërditën (FOTO LAJM) Një vit më parë, modelja Afërdita Dreshaj u kurorëzua me martesë me sportistin çek jakub Kindl, me një ceremoni madhësht
Horoskopi ditor, 22 korrik 2019 DASHI Kjo javë do jetë shtyese për ju. Afërdita është ende kundër dhe këtë të hënë do e ndjeni peshën e saj. Hëna në
Sa me fat Afërdita, kështu e uron bashkëshorti për ditëlindje (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj feston sot ditëlindjen e saj të 33-t. Ditën e djeshme ajo na zbuloi dhur
Afërdita Dreshaj feston ditëlindjen, kjo është mosha e këngëtares (FOTO LAJM) Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj sot feston ditëlindjen, duke mbushur kështu plot 33 vite. Shqiptar
Ditëlindja nuk ka ardhur akoma por dhuratat po, kush e surprizon Afërdita Dreshajn (FOTO LAJM) Këngtëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj feston ditën e nesërme ditëlindjen e saj të 33-t, megjithatë duket se dhuratat e
Afërdita Dreshaj shkëlqen krah bashkëshortit (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj është një nga vajzat më të bukura shqiptare që ka korrur sukses të paimagjinueshëm. Ajo ishte pjesë
Afërdita Dreshaj në momente të ëmbla përkrah burrit milioner (FOTO LAJM) Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj, duket se po e shijon në maksimum jetën me burrin e saj, milionerin çek Jakup Kindl.
Afërdita Dreshaj bëhet nostalgjike, shikoni si dukej ajo para famës (FOTO LAJM) Afërdita Dreshaj prej vitesh ndodhet në SHBA. Ajo është një nga modelet dhe këngëtaret më të dashura për publikun shqipt
Brenda shtëpisë dhe garderobës gjigante të Afërdita Dreshajt (FOTO LAJM) Në mars të këtij viti, modelja e njohur Afërdita Dreshaj dhe partneri i saj, Jakub Kindl, blenë një shtëpi të re në Mich
Afërdita Dreshaj merr dhuratën me shifra marramendëse Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl u martuan vitin që lamë pas në një dasmë madhështore. Ata kurorëzuan dashurinë disavjeç
Afërdita Dreshaj përlot ndjekësit, si e çoi deri në fund amanetin e të atit Modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, ka prekur fansat e saj me një rrefim publik për mungesën e të atit të saj. Teksa
Këngëtarja shqiptare tregon pamjet nga shtëpia super luksoze për festa Në qershor të këtij viti, modelja e njohur Afërdita Dreshaj kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me sportistin çek Jakub