999 rezultate për

afatmesme

Pritet të ulen me 270 euro të ardhurat e shqiptarëve, sa shkon humbja totale Në kuadrin e fundit makroekonomik, qeveria shqiptare parashikon që të ardhurat për frymë në vitin 2020 të zbresin në 553
Akuza e çuditshme e Trumpit për Kinën Kina po tenton të ndërhyjë në zgjedhjet afatmesme në SHBA, të katërtat me radhë, ka deklaruar presidenti Donald Trump, n
VV në Ferizaj: Kërkojmë debat të rregullt me qytetarë dhe jo farsë Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar sot një protestë para komunës së Ferizajt, kundër shkeljeve ligjore që ka bërë Muharr
Takimi i fundit për hapjen e negociatave për MSA Ditën e nesërme Ministrja e Integrimeve Vlora Çitaku së bashku me delegacionin e saj do të udhëtoj drejt Brukselit për t
S'ka reforma për shëndetësinë deri në 2016 Grupi i ekspertëve për Shëndetësi i LDK-së paraqet shqetësimet dhe kundërshtimet në raport me aprovimin e Kornizës afatm
VV, projektbuxheti për përfitime përsonale Drejtues të Lëvizjes Vetëvendosje kanë shprehur kundërshtim e tyre lidhur me projektbuxhetin për vitin 2012. Ata kanë vl
Opozita nuk debaton pa transmetim në RTK Në seancën e pasdites në Kuvendin e Kosovës, ligjvënësve opozitarë nuk u ka pëlqyer që të shqyrtohet Propozim-korniza Af