999 rezultate për

afatit

"Ligji antimafia nuk ka funksionuar", Leshaj shtyn afatin e përfundimit të misionit nga OFL Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka paralajmëruar se Operacioni Forca e Ligji mund të shtyhet deri në një moment të
10 klubet që hapën "thesin" gjatë afatit kalimtar të verës Afati kalimtar i verës 2020 ka sjellur mjaft ndryshime interesante, me disa klube që e kishin të pamundur arritjen e obj
Rëndohet situata në Kapshticë, qytetarët në prag të afatit për tamponin Ditën e sotme është rënduar sërish situata në Kapshticë. Për shkak të trafikut, mbi 100 persona kaluan natën e së sht
Shuplakë Ramës! Venecia i jep të drejtë Metës për emërimet në Gjykatën Kushtetuese Komisioni i Venecias konstaton se Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vepruar drejt kur ka pezulluar procedurën e emër
Dita e fundit e merkatos, Cavani drejt klubit të ri Edinson Cavani pritet të vijojë karrierën në Premier League. Ditën e fundit të merkatos, Chelsea është hedhur në sulm
Ja kur mbyllet merkato e janarit në 5 kampionatet më të fortë Afatit kalimtar i janarit së shpejti do të mbyllen, që do të thotë se klubet kanë në dispozicion vetëm edhe dy dit për t
Klopp merr vendim përfundimtar për Shaqirin Liverpooli do të refuzojë çdo ofertë që vjen në drejtim të futbollistëve të tyre këtë afat, e gjithashtu edhe për Xherda
Mourinho i bindur se nuk i duhen lojtarë të tjerë në skuadër Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho, ka këmbëngulur se skuadra e tij është e plotë dhe ai nuk ka nevojë të blejë lojtarë
Bayerni vazhdon interesimin për Sane, City ia bën të qartë çmimin Manchester City e ka informuar Bayern Munich, për çmimin e sulmuesit Leroy Sane. Bayern është munduar gjatë afatit ve
Dëshmia e ish-shefit të Zbulimit: Si i stërvita në Zall-Herr në ‘71-in, 30 ushtarët e Jaser Arafatit Dashnor Kaloçi| Publikohet dëshmia e rrallë e ish-ushtarakut të lartë, nënkolonelit në pension, Gani Elezi, një
Kosovë, vendoset mos numërimi i votave nga diaspora Në Kosovë, Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa vendosi sërish që të mos numërohen votat e ardhura nga diaspora ja
Neymari do të rikthehet të luajë aty ku e quajtën "biri i kurv*s" Futbollisti më i përfolur gjatë afatit kalimtar ishte Neymar. Braziliani ishte shënjestër e transferimit nga dy gjiga
Hahn jep shpresë: Rekomandim pozitiv për Shqipërinë brenda afatit Komisionari për Zgjerim i Bashkimit Evropian, Johannes Hahn është shprehur pro një rekomandimi pozitiv për çeljen e nego
​Juventusi afër transferimit të mbrojtësit argjentinas Juventusi është afër kompletimit për transferimin e mbrojtësit argjentinas, Cristian Romero, të cilin synon ta transfero
UP njofton datën për provimet e janarit Senati i Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina”, në mbledhjen e mbajtur sot, diskutoi çështjen e organizimit të a
Emery: Nuk do të blejmë asnjë lojtar tjetër Trajneri i Unai Emery tha se Arsenali nuk do të bëjë transferime gjatë afatit kalimtar të janarit. Lucas Torreira, Be
Inter dhe Juventus në luftë për mesfushorin e PSG Inter dhe Juventus pritet të luftojnë për shërbimet e mesfushorit të Paris Saint-Germain, Adrien Rabiot. Sipas Tuttos
Barcelona pikëton sulmuesin anglez si pasuesin e Suarezit Mediat spanjolle raportojnë se drejtuesit e klubit Blaguranas tashmë e kanë gjetur pasuesin e ish-sulmuesit të Liverpool
Raiola i ofron Realit mesfushorin francez Real Madridit i ishte ofruar mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, gjatë afatit kalimtar të janarit. Raportoh
Ura më e gjatë në Europë hapet në maj, 6 muaj përpara afatit (VIDEO) Ura që lidh Rusinë kontinentale me Gadishullin e Krimesë do të hapet për automjetet në muajin maj, gjashtë muaj përpara