999 rezultate për

afati

Sane mund të 'divorcohet' nga City në janar Sulmuesi i krahut të majtë pritet t’i bashkohet Bayern Munichut në afatin kalimtar dimëror Manchester City pritet ta
Mundzukic objektivi kryesor i Manchester United "Djajtë e Kuq" e kanë veçuar sulmuesin kroat si objektivin kryesor për afatin kalimtar të janarit Mario Mandzukic ësh
Ende nuk keni aplikuar për Lotarinë Amerikane, sot afati i fundit: Nxitoni! (VIDEO) Të gjithë qytetarët e interesuar për Lotarinë Amerikane duhet të dinë se aplikimi do të mbyllet zyrtarisht këtë të martë
Bayerni vazhdon interesimin për Sane, City ia bën të qartë çmimin Manchester City e ka informuar Bayern Munich, për çmimin e sulmuesit Leroy Sane. Bayern është munduar gjatë afatit ve
Dëshmia e ish-shefit të Zbulimit: Si i stërvita në Zall-Herr në ‘71-in, 30 ushtarët e Jaser Arafatit Dashnor Kaloçi| Publikohet dëshmia e rrallë e ish-ushtarakut të lartë, nënkolonelit në pension, Gani Elezi, një
Kosovë, vendoset mos numërimi i votave nga diaspora Në Kosovë, Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa vendosi sërish që të mos numërohen votat e ardhura nga diaspora ja
Shtyhet afati për Mbretërinë e Bashkuar, kur do të shkëputet nga BE BE ka rënë dakord të zgjasë Brexit deri më 31 janar 2020. Presidenti i Këshillit Evropian Donald Tusk tha se blloku do t
VENDIMI/ AMA mbyll transmetimet analoge në qarkun e Tiranës e Durrësit, shtyhet afati për Vlorën Sonte në orën 00:00 pritet të mbyllet sinjali analog për qarkun e Tiranës dhe Durrësit. Ky vendim është marrë sot gj
Eleminimi nga Carabao Cup, Pochettino paralajmëron ndryshime në janar Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino ka thënë se Tottenhami duhet të bëjë disa gjëra me ndryshe në afatin e janar
Komisioni Hetimor: Shtyhet me 2 muaj afati për punimet Me 7 vota pro dhe 2 kundër, Komisioni Hetimor miratuar kërkesën për zgjatjen me dy muaj të Komisionit Hetimor. Kjo kërke
Hidhet shorti: Subjektet politike sot mësojnë renditjen në fletëvotimin e zgjedhjeve Sot do të organizohet ceremonia e tërheqjes së shortit dhe aty subjektet politike do të mësojnë për numrin e tyre dhe nj
Afati për Specialen po skadon, partitë e hedhin fajin për mossuksesin për negociatat Dy ditë para skadimit të mandatit të prokurores speciale publike Katica Janeva më 15 shtator, opinioni profesional, part
Premier League bëhet gati për ndryshimin e madh sezonin e ardhshëm Premier League do të jetë e "barabartë" me klubet tjera në Evropë pasi klubet angleze duan ta ndryshojnë afatin e përfun
Neymari do të rikthehet të luajë aty ku e quajtën "biri i kurv*s" Futbollisti më i përfolur gjatë afatit kalimtar ishte Neymar. Braziliani ishte shënjestër e transferimit nga dy gjiga
Nuk pritej: Ronaldo mbështet transferimin e Icardit tek Juventusi Transferimi i Mauro Icardit në Juventus mund të ndodhë gjatë këtij afati kalimtar të verës, pasi që tani mediat angleze
QKB shtyn afatin për dorëzimin e bilancit online të bizneseve Qendra Kombëtare e Biznesit më herët kishte lajmëruar se afati për dorëzimin e bilancit online të subjekteve do të ishte
Sot, afati i fundit për dorëzimin e bilanceve online të subjekteve, QKB kujton gjobat Sot (data 31 korrik) është afati i fundit për dorëzimin online të bilanceve. Por, ndryshe nga vitet e tjera, për ekonomi
"Thasë" me para, 10 skuadrat që kanë shpenzuar më shumë në merkato Real Madrid është skuadra që ka shpenzuar më së shumti deri më tani në afatin kalimtar të verës. Skuadra e Europës du
Klubi i Lacios shqetësohet për Strakoshën, shtyn afatin e rikthimit në fushën e blertë Ka qenë një sezon i mirë ky i fundit për portierin e Kombëtares,Thoma Strakosha. Por një dëmtim që pësoi në finalen e ku
Rruga që nuk përfundoi kurrë! Shtyhet sërish afati i mbylljes së Tiranë-Elbasan Mesi i muajit maj ishte deklaruar si afati i fundit për përfundimin e ndërtimit të autostradës Tiranë-Elbasan, por punim