999 rezultate për

afatgjatĂ

Zyrtare: Barcelona merr vendimin për të ardhmen e Valverdes Ernesto Valverde do të jetë trajner i Barcelonës edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi katalanas njoftoi se kanë arritu
Harrojeni Endersonin, ky është dëmtimi më horror që keni parë (FOTO LAJM) Mbrojtësi i Port Vale, Adam Yates, mbeti me hundë të thyer, me zverdhje në faqe dhe sy, si dhe një nofulla dhe dore të t
PDIU përshëndet tërheqjen e Ramës në Kavajë Shpëtim Idrizi nën emrin e partisë që drejton PDIU-së ka reaguar në lidhje me tërheqjen e dy kandidatëve për kryetar bas
Deklaratat e Ramës kundër Trump/ Meta: Ai është vizionar, marrëdhëniet do jenë afatgjata Për Metën, "zgjedhja e Trump, por edhe raporti i Clinton me të duke e uruar dhe vlerësimi i tij për rivalen pas përfundi
Iluzion optik, shikoni çfarë ndodh (VIDEO) Në video është paraqitur një ilzion optik i famshëm, i njohur si 'efekti Fechner', i cili mund t'ju manipulojë trurin dh
Angelina Jolie politikane? (FOTO LAJM) Në një të ardhme të largët, aktoren Angelina Jolie mund ta shohim edhe si një politikane. Të paktën këto janë planet e s
Pafundësisht e dashuruar, Argjentina me pushime afatgjata (FOTO LAJM) Argjentina Ramosaj, çdo ditë e më shumë na tregon për pushimet e saj të mrekullueshme, e ndërsa pranë saj ndodhet i dash
Migrena shkakton dëmtime në tru Universiteti i Kopenhagenit ka realizuar një studim të ri, i cili thekson se migrena mund të shkaktojë dëme të herëpashe
Kokëdhima flet për projekte afatgjata me Sahit Dollapin Deputeti socialist i Vlorës Koco Kokëdhima premton rrjet të ri të energjisë elektrike deri në fund të këtij viti. Pas nj
De Biasi: Dua të jem "Fergusoni" i Shqipërisë Shqipëria ka thyer një tjetër rekord në renditjen e FIFA-s, duke u ngjitur në vendin e 43-të. Në klasifikimin mujor të m