E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
999 rezultate për

aeroportit

Grabitja në Rinas, ja emrat e 5 të arrestuarve me urdhër të Prokurorisë Prokuroria e Krimeve të Rënda ka lëshuar pesë urdhër arreste për grabitjen spektakolare të ndodhur të enjten në aeroport
Ja si ndodhi grabitja spektakolare në aeroportin e Rinasit (VIDEO) Një shumë e konsiderueshme parash të një banke të nivelit të dytë u grabit gjatë ditës së djeshme në aeroportin “Nënë Te
SHËNIM/ Arrogancë koncesionarësh Nga Albeu.com Përpos habisë dhe pasigurisë së krijuar në opinionin publik vjedhja spektakolare e ndodhur dje
Zbardhet misteri për në Rinas/ Kush janë "kushërinjtë" që i hapen portat hajdutëve? Ish kryeministri Berisha ka dhënë disa detaje lidhur me grabitjen në Rinas, ndërsa duke cituar qytetarin dixhital ai nën
Grabitja në pistën e aeroportit/ Informacionet kanë dalë nga banka? Grabitja në pistën e Aeroportit të Rinasit dyshohet të ketë qenë e planifikuar edhe me ndonjë bashkëpunëtor të brendshëm
Ja si u transportuan paratë në aeroportin e Rinasit (VIDEO) Kjo video dëshmon qartë sesi transferohen paratë në pistën e aeroportit drejt avionit. Katër persona të armatosur kan
"Pasi maskat ikën në drejtim të paditur, u zgjuan nga gjumi çunat e krimit" Në statusin e radhës në Facebook, ish kryeministri Berisha nënvizon se kjo vjedhje nuk mund të ndodhte pa bashkëpunimin
Detajet/ Ja si ndodhi sulmi terrorist në Stamboll Mediat botërore kanë ristrukturuar skenën e sulmit terrorist në Aeroportin e Stambollit, ku si pas mori jetën 41 persona
Pamje të tmerrshme, terroristi ndjek njerëzit për t'i vrarë (VIDEO) Pamjet e sigurisë në Aeroportit Ataturk kanë filmuar disa momente të tmerrshme. Në pamje e transmetuara nga mediat
Bilanc tragjik nga sulmi terrorist në Stamboll, 36 të vrarë e 147 të plagosur UPDATE - Ka shkuar në 36 numri i personava qe kanë mbetur të vrarë dhe mbi 147 të tjerë janë plagosur nga një sulm terro
Pamje nga shpërthimet në Stamboll (VIDEO) Të paktën një shpërthim është dëgjuar në Aeroportin Ataturk në Stamboll. Sipas CNN në Turqi thuhet se një person ka shtë
E pabesueshme/11 vjeçarja mashtron të gjithë stafin e aeroportit (VIDEO) Pamjet e CTV, kanë zbuluar një moment kur një 11 vjeçare kalon në aeroport pa i përfunduar të gjitha procedurat e nevoj
Çfarë synojnë kinezët me blerjen e konçesionit të aeroportit "Nënë Tereza"? Pak ditë më parë, Aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Tiranë, kaloi zyrtarisht në duart e kinezëve. Negociatat kishi
E shkarkojnë nga puna, ja çfarë bën punonjësi i aeroportit (VIDEO) Përmes një video të postuar në internet do të shikoni se çfarë ka bërë një punonjës aeroporti kur e shkarkuan nga puna.
Kinezët blejnë Aeroportin e Rinasit Përmes një deklarate zyrtare, kompania kineze “China Everbright” ka zyrtarizuar blerjen e Aeroportit të Rinasit. Sipas n
Terror në aeroportin e Amsterdamit (FOTO LAJM) Aeroportit i Amsterdamit u evakuua mbrëmjen e djeshme pasi policia dhe një skuadër e bombës kishin arrestuar një person
Skandali / 50 spiunë të ISIS të punësuar në aeroportin e Brukselit? Në personelin e aeroportit te Brukselit, "Zaventem", ka simpatizantë dhe spiunë të ISIS, që janë dërguar muaj më parë pë
Kombëtarja humbet fluturimin për në Luksemburg Transferta austriake ka rezervuar një surprizë të hidhur për Kombëtaren Shqiptare, që ka humbur avionin për në Luksembu
SHBA identifikon sulmuesin e tretë të aeroportit të Brukselit Sky News ka raportuar se autoritetet amerikane kanë informacion mbi identitetin e sulmuesit të tretë me bombë në aeropor
Zbulohet rezidenca e kombëtares në Francë (FOTO LAJM) Më në fund është zbuluar rezidenca ku do të qëndrojë Kombëtarja Shqiptare e Futbollit për Europianin 2016. Kuqezinjtë