999 rezultate për

aeroportit

Hapet sërish gara për ndërtimin e aeroportit të Vlorës Eshtë hapur për të dytën herë gara për ndërtimin e aeroportit të Vlorës. Ministrja e Infrastukturës dhe Energjitikës,
Aksidentohet avioni më i madh në botë Një avion mallrash Antovov, i konsideruar si një ndër më të mëdhenjtë në botë, doli nga pista në Rusi pas një ulje të de
Rama zbulon përse u ndalua procesi i aeroportit të Vlorës dhe sulmon opozitën "Kemi vazhduar çdo ditë përpjekjet për ta rihapur procesin. Gara ndërkombëtare do hapet aty ku është lënë dhe aeroporti
"Peshku në det, tigani në zjarr", Rama flet për fitimet e Aeroportit të Kukësit akoma pa u mbaruar Kryeministri Edi Rama ndodhet aktualisht në Kukës, ku gjatë fjalës së tij është ndalur edhe tek aeroporti, duke thënë se
Drejt mandatit të tretë me projektet 3D, Rama publikon videon nga kantieri i Aeroportit të Kukësit Aeroporti i Kukësit u premtua të ishte një mrekulli dhe tashmë duhet të ishte plotësisht gati. Madje Kryeministri i p
Rregullat e reja: Si do të udhëtojmë tani e tutje Bashkë me hapjen e kufijve ajror, është publikuar edhe protokolli që do të duhet të zbatohet për të gjithë pasagjerët që
Pritet hapja e Aeroportit të Prishtinës, këto janë masat e rëndësishme Zëdhënësja e Aeroportit, Valentina Gara para mediave tha se përpos dezinfektimit të të gjitha pajisjeve, secilit udhët
Djali me kapuç sulmon drejtorin e aeroportit të Rinasit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është sulmuar makina e drejtorit të TIA, Costandin Von Alvensleben. Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Dr
Policia në pritje të Pacollit në hyrje të Aeroportit Policia e Kosovës është duke e pritur deputetin Behgjet Pacolli në hyrje të Aeroportit të Prishtinës. Ai pritet të at
Të "fshehtat" e aeroportit, 9 sekretet e atyre që na kontrollojnë pasaportat dhe bagazhet (FOTO) Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve. Vetëm njerëzit që p
Vajza zhvishet mes aeroportit, tund të brendshmet në ajër (VIDEO) Një grua u arrestua, pasi ajo u zhvesh plotësisht në Aeroportin Ndërkombëtar të Miami-t. Gruaja hyri në pjesën e bagazhe
A është kjo pema më e shëmtuar e festave të fundvitit? Stafi i aeroportit sqaroi se ata përdorën objekte të ndaluara nga hyrja në aeroplan dhe të cilat u konfiskuan nga pasagj
123 vjeç në avion për të udhëtuar, pasagjeri habit gjithë stafin (FOTO LAJM) Ndoshta keni menduar se një 123 vjecar duhet të jetë një njeri i moshuar që ka thyer rekord dhe rri i shtrirë në shtrat,
"Pasojat e tërmetit", Ermali turpëron Julin në mes të aeroportit me të brendshme (VIDEO) Ermal Mamaqi së fundmi ka lënë pas dore moderimin dhe është fokusuar kryesisht te kinematografia. Tashmë në rolin e r
Rama tregon përse dështuan herën e parë për ndërtimin e aeroportit në Vlorë “Kemi në dorë projektin e aeroportit, i cili është i gatshëm për tu marrë në dorë nga ndërtuesi dhe për të filluar ndërt
Përfundon protesta e punëtorëve të Aeroportit të Prishtinës Punëtorët e Aeroportit Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem Jashari”, kanë përfunduar grevën e tretë më radhë, që ka nisur
Pas grabitjeve në Rinas vendoset një gjerman në krye të aeroportit Constantini do të udhëheqë ekipin menaxhues të TIA-s, duke mbikëqyrur strategjinë e zhvillimit të kompanisë dhe biznesit
Të "fshehtat" e aeroportit, 9 sekretet e atyre që na kontrollojnë pasaportat dhe bagazhet (FOTO) Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve. Vetëm njerëzit që p
Shmanget tragjedia në Aeroportin e Romës, defekt në motorrin e avionit Një dëmtim teknik në motorin e avionit Boeing 787, i linjës ajrore norvegjeze, për pak sa nuk ka shkaktuar një tragjedi
I frymëzuar nga Hazbi Kasaj, kryebashkiaku sugjeron ndërtimin e kabinave të seksit pranë aeroportit Aeorporti Tempelhof ka parë zhvillime të rëndësishme në gjermani, që nga shërimi si fushë ajrore për nazistët gjatë Luft