999 rezultate për

aeroportin

Balla: Dhëndri i Berishës më rrahu në sy te gruas Gjatë seancës së sotme parlamentare, kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ka rikujtuar edhe një herë një inci
Shpërthim i fuqishëm në aeroportin e rendësishëm italian Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur para disa minutash pranë pistës së aeroportit të Bolonjas në Itali duke shkaktuar pa
Ronaldo mbërrin në Itali? Gazetarët mbushin aeroportin Ronaldo tashmë prej ditësh është në qëndër të vëmendjes pasi lidhet me një kalim të mundshëm të tij në Seria A, tek klub
Të jesh fqinj me aeroportin dhe të mos ndjesh zhurmën e aeroplanëve... Ai është fqinji më i afërt me aeroportin perëndimor të Londrës dhe nuk shqetësohet aspak për zhurmat e tyre. Harri Pa
Ish-lojtari i Nigerisë grabitet në aeroportin rus Ish-sulmuesi Nigerian, Kanu Nwankwo, pasi mbërriti në Rusi për Botërorin mësohet se ka rënë "pre" e një grabitje duke i
Ohri lidhet nga ajri edhe me një tjetër kryeqytet evropian Linja ajrore në relacionin Varshavë - Ohër do të nisë prej sot, në organizim të tur-operatorit "Rainbow".Fluturimi i par
Ndërprerja e energjisë elektrike bllokon aeroportin e Hamburgut Qindra pasagjerë dhe makina janë bllokuar sot në aeroportin më të madh të Gjermanisë veriore në Hamburg, për shkak të nd
Sekuestrohen 50 krokodilë në aeroportin e Londrës Policia në aeroportin Hithrou të Londrës ka sekuestruar një ngarkesë të paligjshme që do të hynte ne territorin britanik
KFOR dhe Kosova sot i tregojnë muskujt Serbisë Misioni i Aleancës Veri-atlantike në Kosovë (KFOR) ka njoftuar se Shpata e Argjendtë 2018 është në vazhdim e sipër në ka
Ndalimi i Peshkopit Petar në Aeroportin e Shkupit ka një arsyetim Dyshimi për punë financiare në Peshkopatën e Prspë-Pellgoni, për disa marrëveshje për denacionalizim, mënyra se si kanë
EULEX kontrollon aeroportin e Prishtinës për mësuesit e rrëmbyer, mbetet ambasada turke Aeroportin e Prishtinës pak minuta më parë e ka kontrolluar EULEX’i për të vërtetuar se a janë deportuar nga Kosova gjas
Zyrtarizohet vizita e Nikos Kotzias, të enjten zbret në aeroportin e Shkupit Ministri i Punëve të Jashtme të Greqisë Niko Kotzias, të enjten dhe të premten (22-23 mars) do të qëndroj për vizitë në
Princi saudit vetëvritet në aeroportin e Londrës (VIDEO) Një princ saudit ka zgjedhur t’i japë fund jetës së tij në mënyrë tragjike në aeroportin e Londrës. Princi saudit, Ba
Tmerr në qiell, motori i avionit shpërbëhet mbi oqean (VIDEO) Një avion pasagjerësh u detyrua të bëjë një ulje emergjente pasi një nga motorët e tij shpërtheu vetëm gjysmë ore pas ng
Aeroporti Adem Jashari i rikthehet normalitetit, Haradinaj vjen sonte në Prishtinë Janë rikthyer fluturimet dhe aterrimet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, pas disa anulimeve të fl
Shqiptarët po pushohen nga puna në aeroportin e Shkupit Përvoja e gjatë e punës dhe angazhimi profesional i shumë shqiptarëve të punësuar në Aeroportin e Shkupit nuk paraqet ar
Rita Ora harron diçka në Aerportin e Prishtinës Këngëtarja shqiptare e Kosovës me famë botërore, Rita Ora, pak më herët ka arrit në Aeroportin e Prishtinës. Pak minu
TAV Maqedonia: Emrin e aeroportit e ndryshojmë pas publikimit në Gazetën Zyrtare Ne monitorojmë zhvillimet, dhe ne do të veprojmë në përputhje me udhëzimet e marra nga Qeveria”. Kjo ishte përgjigjja e
Mjegulla vonon fluturimin e kryeministrit malazez Kryeministri i Malit të Zi, Dushko Markoviq po pritet të arrijë në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë. Ai është
Opozita bllokon foltoren, PS voton aeroportin e Vlorës Pavarësisht se PD vazhdon protestën në foltoren e Kuvendit, maxhoranca ka votuar listën e kandidatëve të Këshillit të La