999 rezultate për

aeroporti

Hapet sërish gara për ndërtimin e aeroportit të Vlorës Eshtë hapur për të dytën herë gara për ndërtimin e aeroportit të Vlorës. Ministrja e Infrastukturës dhe Energjitikës,
Aksidentohet avioni më i madh në botë Një avion mallrash Antovov, i konsideruar si një ndër më të mëdhenjtë në botë, doli nga pista në Rusi pas një ulje të de
Rama zbulon përse u ndalua procesi i aeroportit të Vlorës dhe sulmon opozitën "Kemi vazhduar çdo ditë përpjekjet për ta rihapur procesin. Gara ndërkombëtare do hapet aty ku është lënë dhe aeroporti
Fansja bën veprimin e çmendur për të parë Jay Z, arrestohet nga policia Një fanse e Jay Z është arrestuar nga policia, pasi tentoi t’i shmangej forcave të sigurisë së aeroportit në Çikago dhe
"Peshku në det, tigani në zjarr", Rama flet për fitimet e Aeroportit të Kukësit akoma pa u mbaruar Kryeministri Edi Rama ndodhet aktualisht në Kukës, ku gjatë fjalës së tij është ndalur edhe tek aeroporti, duke thënë se
Drejt mandatit të tretë me projektet 3D, Rama publikon videon nga kantieri i Aeroportit të Kukësit Aeroporti i Kukësit u premtua të ishte një mrekulli dhe tashmë duhet të ishte plotësisht gati. Madje Kryeministri i p
10 aeroportet më të frikshëm në botë (FOTO LAJM) Ulja dhe ngritja e aeroplanit gjithmonë sjellin një dozë frike tek pasagjerët. Pavarësisht komoditetit të aeroplanit, kj
Rama: E nis dhe e mbyll ditën me Ballukun Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës për gazetarët ditën e sotme, është shprehur se ditën e nis dhe e mbyll me minis
U dha alarm për bombë, AAC tregon çfarë ndodhi në aeroportin e Rinasit Ditën e sotme në Aeroportin e Riansit u dha alarmi, që fillimisht u dyshua si sulm me bombë. Autoriteti i Aviacionit
Testohet aeroporti i Rinasit, si do të veprohej në rast se vendoset një bombë Në aeroportin e Rinasit ka rënë sinjali i alarmit, çka ka bërë që autoritetet të evakuojnë pasaghjerët dhe punonjësit.
Do udhëtoni nesër? Aeroporti i Tiranës publikon listën me 23 fluturimet Nëse do të udhëtoni nesër, Aeroporti i Tiranës ka publikuar listën e 23 fluturimeve që janë konfirmuar për datën 28 shta
Muriqi flet nga aeroporti i Stambollit: Po shkoj te Lazio, ata më kërkuan me ngulm Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi është nisur nga aeroporti i Stambollit drejtë Romës për të finalizuar mar
Situatë e tensionuar në Bjellorusi, Kombëtarja "izolohet" në hotel Pas afro 2 orë fluturim, Kombëtarja e Shqipërisë ka mbërritur në Minsk për ndeshjen e 4 shtatorit në Bjellorusi, vend në
Sot 32 fluturime nga aeroporti "Nënë Tereza", apel pasagjerëve Sot janë konfirmuar 32 fluturime në destinacione të ndryshme nga aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”. Aeroporti Ndër
Jo të gjithë qytetarët mund të udhëtojnë! 25 fluturimet e konfirmuara nga Aeroporti i Rinasit për nesër Aeroporti i Rinasit ka publikuar fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme, 27 gusht 2020. Në njoftim bëhet e
Polonia bllokoi fluturimet, si të kthehen shqiptarët në atdhe Njoftim lidhur me moslejimin e qytetarëve shqiptarë në Aeroportin e Varshavës. Në mënyrë të papritur, Polonia ka ndryshu
Greqia ndryshon mendje, lejon fluturime me Shqipërinë nga aeroporti i Athinës Duket se Greqia ka ndryshuar mendim nw lidhje me fluturimet drejt vendit tonw. Ditwn e sotme, Autoriteti i Aviacionit
Zemaj viziton aeroportin: Ashpërsimi i zbatimit të masave do të vazhdojë Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj së bashku me inspektorët dhe drejtuesit e Policisë së Kosovës, ka vizituar sot aer
LISTA/ 30 fluturimet e konfirmuara nga Aeroporti i Rinasit për nesër Aeroporti i Rinasit përmes një postimi në facebook njofton 30 fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme, 23 kor
Tre muaj mbyllur, rihapet aeroporti i Shkupit dhe Ohrit Me fluturime për në Suedi dhe Gjermani, aeroporti në Shkup u hap përsëri. Kontrollet e rrepta janë akoma në hyrje të aer