999 rezultate për

aeroport

Drejt mandatit të tretë me projektet 3D, Rama publikon videon nga kantieri i Aeroportit të Kukësit Aeroporti i Kukësit u premtua të ishte një mrekulli dhe tashmë duhet të ishte plotësisht gati. Madje Kryeministri i p
10 aeroportet më të frikshëm në botë (FOTO LAJM) Ulja dhe ngritja e aeroplanit gjithmonë sjellin një dozë frike tek pasagjerët. Pavarësisht komoditetit të aeroplanit, kj
Rama: E nis dhe e mbyll ditën me Ballukun Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës për gazetarët ditën e sotme, është shprehur se ditën e nis dhe e mbyll me minis
Nisin testimet e para për koronavirus në aeroport, sa kushton Pasagjerët që do të udhëtojnë nga Aeroporti Heathrow i Londrës drejt Hong Kongut dhe Italisë të martën, do të jenë të pa
Aeroporte, hekurudha e porte! Rama zbulon planet e mandatit të 3-të dhe inatin e paska me kuksianët "Më thonin aeroporti i Kukësit është fantazi po unë ose do ti marr ata që më shajnë, 120 demokratë nga Kukësi që të zbre
Erdhi në Kosovë, Mozzik pret Loredanën në aeroport (FOTO LAJM) Pas lajmeve të shumta poër ndarjen e Mozzik dhe Loredanës, duket e historia po merr një kthesë tjetër dhe çifti është dr
U dha alarm për bombë, AAC tregon çfarë ndodhi në aeroportin e Rinasit Ditën e sotme në Aeroportin e Riansit u dha alarmi, që fillimisht u dyshua si sulm me bombë. Autoriteti i Aviacionit
Testohet aeroporti i Rinasit, si do të veprohej në rast se vendoset një bombë Në aeroportin e Rinasit ka rënë sinjali i alarmit, çka ka bërë që autoritetet të evakuojnë pasaghjerët dhe punonjësit.
Deklarata e fortë e Berishës: Vrasësit e Azemit atë ditë pritën në aeroport Fatos Nanon Ish-Kryeministri Sali Berisha ka folur gjatë një interviste në emisionin “Opinion” lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.
Do udhëtoni nesër? Aeroporti i Tiranës publikon listën me 23 fluturimet Nëse do të udhëtoni nesër, Aeroporti i Tiranës ka publikuar listën e 23 fluturimeve që janë konfirmuar për datën 28 shta
Muriqi flet nga aeroporti i Stambollit: Po shkoj te Lazio, ata më kërkuan me ngulm Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi është nisur nga aeroporti i Stambollit drejtë Romës për të finalizuar mar
Situatë e tensionuar në Bjellorusi, Kombëtarja "izolohet" në hotel Pas afro 2 orë fluturim, Kombëtarja e Shqipërisë ka mbërritur në Minsk për ndeshjen e 4 shtatorit në Bjellorusi, vend në
Sot 32 fluturime nga aeroporti "Nënë Tereza", apel pasagjerëve Sot janë konfirmuar 32 fluturime në destinacione të ndryshme nga aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”. Aeroporti Ndër
Lajm i rëndësishëm për shqiptarët që udhëtojnë nga aeroportet e Shkupit dhe Ohrit Të gjithë shtetasit shqiptarë që kanë planifikuar të udhëtojnë me kompaninë Wizz Air nga aeroportet e Shkupit dhe Ohrit
Jo të gjithë qytetarët mund të udhëtojnë! 25 fluturimet e konfirmuara nga Aeroporti i Rinasit për nesër Aeroporti i Rinasit ka publikuar fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme, 27 gusht 2020. Në njoftim bëhet e
Polonia bllokoi fluturimet, si të kthehen shqiptarët në atdhe Njoftim lidhur me moslejimin e qytetarëve shqiptarë në Aeroportin e Varshavës. Në mënyrë të papritur, Polonia ka ndryshu
Greqia ndryshon mendje, lejon fluturime me Shqipërinë nga aeroporti i Athinës Duket se Greqia ka ndryshuar mendim nw lidhje me fluturimet drejt vendit tonw. Ditwn e sotme, Autoriteti i Aviacionit
Francë, test në aeroport për pasagjerët e vendeve të rrezikshme Edhe Franca ka bërë ndjekur hapat e Gjermanisë. Sipas Ministrisë së Brendshme Franceze, pasagjerët kanë filluar të t
Zemaj viziton aeroportin: Ashpërsimi i zbatimit të masave do të vazhdojë Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj së bashku me inspektorët dhe drejtuesit e Policisë së Kosovës, ka vizituar sot aer
LISTA/ 30 fluturimet e konfirmuara nga Aeroporti i Rinasit për nesër Aeroporti i Rinasit përmes një postimi në facebook njofton 30 fluturimet që janë konfirmuar për ditën e nesërme, 23 kor