999 rezultate për

aeroplami

Aeroplani rrëzohet në autostradë dhe shpërthen në flakë (VIDEO) Një avion i vogël me dy motrrë është rrëzuar në Orange Country në Kaliforni, të premten konfirmon ABC News. Sipas ag