999 rezultate për

adriana

Familja jeton në skamje, mes lotëve nëna e 2 fëmijëve bën apel për ndihmë Për 4 pjesëtarë të familjes së Alban Lushit në Poloskë të Devollit nuk ka festa. Prej dy muajsh, strehë për ta është një
Merr fund lidhja mes super modeles dhe shkrimtarit turk (FOTO LAJM) Një tjetër dyshe e botës së shoubizit i ka dhënë fund lidhjes së tyre në këtë fillim vit të ri. Adriana Lima dhe i da
Adriana Lima do largohet nga Victoria’s Secret (FOTO LAJM) Modelja e njohur braziliane Adriana Lima ka lënë të kuptohet që do të largohet nga Voctoria’s Secret. Përmes një post
Rita Ora dhe Adriana Lima flasin për librat e preferuar (FOTO LAJM) Të dyja janë të njohura në fushën ku angazhohen. Rita Ora dhe Adriana Lima janë takuar së bashku. Të dy bukuroshet k
Zhduken paratë e mbledhura për humnitetin tek koncerti i Adriana Grande Në muajin maj të këtij viti në Mançester ndodhi një sulm i tmerrshëm terrorist gjatë koncertit të këngëtares Ariana Gran
I mori burrin e motrës, Adriana kërcënon mjeken nga Berati Një ngjarje e turpshme ka ndodhur mes dy grave në qytetin e Beratit, ku njëra prej tyre ka kanosur tjetrën dhe shkak për
Historia prekëse e Adrianës, shikoni çfarë ka ndodhur me të dhe të shoqin Adriana dhe Alfredi vijnë nga Vlora në seancën e parë të ndërmjetësimit në sezonin e ri të rubrikës “Shihemi në gjyq”, n
Pagoi garanci, drejtoresha e Hipotekës rifiton lirinë Policia ka arrestuar drejtoreshën e Hipotekës në Sarandë, Ana Shehu. Nje ekzekutim i urdhrit te prokurorise lokale, e ci
35 vjeçarja Adriana Lima, fotografohet në rrugët e Rio De Jaineri (FOTO LAJM) Adriana Lima, një ndër modelet më të famshme të “Victoria’s Sekret” është fotografuar në rrugët e Rio De Jaineri. 35
Adriana Lima, modelja që vishet thjeshtë Shpesh ndodhemi para shumë veshjeve dhe nuk dimë se kush është idealja, e ndërsa disa modele e kanë luksin që të stilohe
Romancë e re mes Bieber dhe modeles Lima (FOTO LAJM) Ndonëse takimi mes Justin Bieber dhe Adriana Lima është treguar në forma nga më të ndryshme, ende nuk dihet versioni rea
Modelja shkëlqen në Kanë, sërish vetëm (FOTO LAJM) Modelja braziliane Adriana Lima, me thjeshtësinë dhe imazhin perfekt që e karakterizon, ka rënë në sy tek paparacët, tek
Adriana Lima, një tifoze e çmendur (FOTO-LAJM) Tribunat e turneve të tenisit janë gjithmonë një vitrinë për yjet. Këtë herë është super modelja Adriana Lima në Key Bis
Modelja Adriana Lima blen 1 milion dollarë jahtin luksoz (FOTO-LAJM) Modelja Adriana Lima blen jaht luksoz për 1 milion dollarë, gjatë një prezantimi ndërkombëtarë të anijeve. Mini jahti ës
Adriana Lima shkëlqen edhe me pink (FOTO LAJM) Ajo është mamaja e dy vajzave njëra dy dhe tjetra një vjeçe, por si e tillë nuk duket aspak. Bëhet fjalë për modelen e "
Adriana Lima, "kumbarja" e Kupës së Konfederatave (FOTO LAJM) Edhe pak ditë kanë mbetur nga fillimi i Kupës së Konfederatave "Brazil 2013", kompeticioni ndërkombëtar që i prin Kupës
Adriana Lima zgjedh boksin për qenë në formë (FOTO-LAJM) Adriana Lima përkujdeset shumë për veten. Dhe për këtë gjë modelja ka zgjedhur të ushtrojë sportin e boksit. Modelja e f
Adriana Hoxhiqi në krye të Zyrës Administrative në veri të Mitrovicës Adriana Hoxhiqi do të udhëheqë punën në Zyrën e Administrative në veri të Mitrovicës. Vendimi është marrë nga qeveria të
Adriana Lima, ja dhurata që dua për Shën Valentin Cili është çelësi për të hyrë në zemrën e një supermodeleje në ditën e Shën Valentinit? “Nëse bashkëshorti im do të më d
Adriana Lima: Me Markon, dashuri me shikim të parë Ka qenë dashuri me shikim të parë për Adriana Limën me bashkëshortin e saj, yllin e kampionatit të NBA-së, Marko Jariç.