999 rezultate për

adreson

Pacolli: AKR dhe Nisma do të jenë një element kryesor në qeverisjen e ardhshme Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli përmes një postimi në Facebook ka folur për koalicionin me Nismën. Ai në postimin
Koreja Veriore adreson kritika të rralla ndaj Kinës Mediat shtetërore të Koresë Veriore kanë publikuar sot kritika të rralla për Kinën, duke thënë se komentet e mediave sht
Tashmë keni mundësi t’i adresoni pyetje Presidentit Obama, mësojeni se si Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka vënë në dispozicion një adresë për të gjithë shtetasit shqipta
Jankullovska: Pyetjet për listat zgjedhore i adresoni tek KSHZ Ministrja e Punëve të Brendshme Gordana Jankullovska deklaroi sot para gazetarëve se të gjitha pyetjet për Listën zgjedh
Tiranë, zhvillohet parada e komunitetit LGBT Sot në ditën Ndërkombëtare Kundër Homofobisë, anëtarë të komunitetit LGBT (lezbike, gay, biseksual,transeksual) kanë zgj