999 rezultate për

adoleshente

Studimi: Rrjetet sociale shkaktojnë probleme mendore tek adoleshentët, më të prekura femrat Një studim për adoleshentët ka nxjerrë në përfundim se rrjetet sociale shkaktojnë probleme mendore dhe më shumë të preku
Bijtë adoleshentë të pasanikëve të Tiranës që shesin p*rdhë dhe një shembull nga SHBA (FOTO LAJM) Nga Blendi Salaj Para nja dy javësh në tavolinën ngjitur në një kafene qëndronin një grup adoleshentësh të pasur.
Lushnjari kapet me "sharrs", do merrte hak pas rrahjes nga adoleshentët (VIDEO) Një shërr adoleshentësh në fshatin Dushk të Lushnjes për pak ka degjeneruar në përdorimin e armëve. Pas marrjes info
55 vjeçari përdhunon adoleshenten në Tiranë Vetëm ditën e sotme policia kë bërë të ditur një ngjarje të rëndë e cila ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tiranë në zonë
Rrëmbimi i adoleshentes shkakton fortunë largimesh në Rumani Rrëmbimi dhe më pas vrasja e një 15-vjeçareje në afërsi Bukureshtit ka shkaktuar fortunë largimesh nga puna në qeverinë
E frikshme, kjo i ndodhi një adoleshenteje nga djegia e diellit (FOTO LAJM) Një adoleshente ka shfaqur imazhe të stomakut të djegur nga dielli pavarësisht që ka përdorur krem kundër diellit. M
DURRËS/ Qëlluan me armë zjarri në ajër, pranga dy adoleshentëve Qëlluan me armë zjarri në ajër në mesnatë, duke krijuar panik tek banorët, arrestohen në flagrancë nga Policia, dy adole
Studim: Nëse kanabis është legal përdoret më pak nga adoleshentët Adoleshentët kanë më pak gjasa të përdorin kanabisin në vendet ku është i legalizuar, sipas një studimi të ri. Studiu
Njihuni me adoleshenten që ka 7 të dashur dhe përfiton mijëra euro çdo muaj Një vajzë 18-vjecare ka zgjedhur që të ardhurat e saj ti sigurojë nga burrat e pasur. Valentina ka zbuluar historinë e s
Dy adoleshentë në Vlorë i vjedhin gjermanit 50 euro, një 20-vjeçar përmbys makinën gjatë drejtimit Dy adoleshentë, me iniciale I.T, D.M, përkatësisht 14 dhe 17 vjeç mësohet se i kanë marrë me forcë një shtetasi gjerman
Lumturia e adoleshentëve varet nga liria që ata kanë Nëse doni që adoleshentët të kenë një shëndet mendor dhe emocional të qëndrueshëm, si fillim duhet të siguroheni që ata
Adoleshentët e pasur hungarezë, mes luksit dhe shfrenimit (FOTOLAJM) Së fundmi në Instagram është shtuar një llogari ku fëmijët e pasur të Hungarisë postojnë foto dhe janë mijëra persona q
Degjeneron sherri mes adoleshentëve, njëri plagoset rëndë Dy adoleshentë janë konfliktuar paditen e sotme në Durrës. Sipas informacioneve të para gjatë konfliktit njëri prej a
Përdhunuan të miturën në Kavajë, gjykata merr vendimin për 8 adoleshentët Një ngjarje e rëndë është raportuar nga ish-kryeministri Sali Berisha ditën e djeshme ku thoshte se një vajzë e mitur ës
EMRAT/ Zhduken dy adoleshentet shqiptare në Angli (FOTO LAJM) Policia e Britanisë së Madhe ka shpallur të zhdukura dy adoleshente shqiptare, shoqe me njëra tjetrën. Bëhet fjalë p
Detajet, zhduken dy adoleshente shqiptare në Angli (FOTO LAJM) Dy adoleshente shqiptare, të cilat ishin shoqe me njëra-tjetrën, prej ditësh, rezultojnë të zhdukura në Angli. Ato ka më
Loja e rrezikshme u merr jetë 5 vajzave adoleshente Një lojë aventurash përfundoi në tragjedi në qytetin verior Kozalin të Polonisë, ku 5 vajza adoleshente humbën jetën si
4% e adoleshenteve bëhen nëna Shqipëria vazhdon të pësojë rënie të lindshmërisë nga vit në vit, por ajo që ka pësuar një rritje të lehtë dhe shihet si
Tre vdekje brenda pak muajsh, historia rrëqethëse e adoleshentes së vrarë Vrasja e Briselda Gjikolaj mbrëmjen e djeshme tronditi mbarë opinionin publik. Vetëm 17 vjec, ajo humbi jetën në një
Atentat në Laprakë, vritet një adoleshente e plagoset një i ri Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Laprakë, ku një vajzë ka nderruar jete dhe nje djale ka mbetur i plagosur me ar