999 rezultate për

adoleshencĂ

Adoleshenca zgjatet, ekspertët theksojnë rrezikun e të mbeturit fëmijë Adoleshenca tani zgjat nga 10 deri në 24 vjeç. Si afati i fundit i saj është menduar gjithmonë mosha 19 vjeç, por në dit
Dy persona shtinë me armë gjatë një funerali, vdes adoleshentja Mbrëmjen e së martës një adoleshente ka humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur pas të shtënave në Oakland të Shtete