999 rezultate për

adnani

Pas vrasjes prindërit braktisin shtëpinë në Bazel, xhaxhai jep detaje Këtë të premte prindërit e tashmë të ndjerit, Ilias Mahmuti (7 vjeç), i cili uv ra mizorisht nga një grua e moshuar me 2
Babai i Januzajt sqaron gjithçka: Adnani kurrë nuk ka marrë ftesë nga Shqipëria Adnan Januzaj, futbollisti me origjinë shqiptare, i cili luan për kombëtaren e Belgjikës, para pak kohësh, kishte thënë
Veterani i UÇK-së sot ka nevojë për ndihmën tuaj Ish-ushtar i UÇK-së, nga Brigada e Rugovës, Adnan Hyseni, i cili dikur kishte dhënë kontribut për çlirimin e Kosovës e i
Zëdhënësi i ISIS u vra nga forcat ruse Ministria e Mbrojtjes në Rusi ka deklaruar se sulmet ajrore të Rusisë në Aleppo, kanë vrarë komandantin e Shtetit Islami
Vritet zëdhënësi i ISIS Zëdhënës i ISIS, Abu Muhamed al-Adnani, është vrarë në Aleppo të Sirisë. Mësohet se ai është vrarë teksa mbikëqyrte o
Januzaj dhe Depay pëshpërima pas shpinës së trajnerit (FOTO) Adnand Jonuzaj nuk shkëlqeu në ndeshjen kundër Southamptonit. Anësori shqiptari u rikthye te Djajtë e Kuq pas huazim
Ariana Grande, e dashura e Adnan Januzajt? (FOTO LAJM) Sipas asaj që raportojnë mediat në Angli, shqiptari i Manchester United, Adnan Januzaj është në lidhje dashurie me yllin
Shoku i luftës së Adnan Rexhepit: Shteti e la në harresë dhe iku në Siri Ish-luftëtari i UÇK-së, Abedin Zymberi, i cili ka qenë shok lufte me Adnan Rexhepin është shprehur se shteti ka një faj
Wilmots: Ja si e binda Januzajn Adnan Januzaj vijon të përbëjë lajm edhe pas vendimit të tij për t'iu bashkuar kombëtares së Belgjikës. Pas belgut të Ev
KOMENT: Nuk e ka fajin Adnani, por... Adnan Januzaj, i lindur në Bruksel nga prindër kosovarë deri më tani i kishte mbajtur të gjithë pretendentët pezull për
Zyrtare: Adnani nuk luan më 5 mars Babai i superyllit shqiptar, Adnan Januzajt, ka konfirmuar se i biri i tij nuk do të jetë pjesë e kombëtares së Kosovës
Duka: Lojtarët nga Kosova nuk ikin, Adnanin e takoj me kryeministrin Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka hedhur poshtë çdo mundësi largimi të lojtarëve kosovarë q
Bunjaku: Është normale të flasim me Adnanin Gazeta Arena e ka kontaktuar dje teknikun e Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaku, i cili nuk e ka mohuar komunikimin
Kur një serb lavdëron një kosovar Kapiteni i Manchester United, Nemanja Vidiç, ka lavdëruar talentin shqiptaro-belg, Adnan Januzaj. Në një intervistë të t
Tulisa i rrëmben zemrën Adnanit? (FOTO LAJM) Mediat angleze kanë rënë në gjurmë se kush është femra që i ka rrëmbyer zemrën kosovarit simpatik, Adnan Januzaj. Sipas
Van Persie: Adnani më kujton veten para 10 vjetësh Sulmuesi i Manchester United, Robin Van Persie beson se Adnan Januzaj i ka të gjitha mundësitë për t’u bërë një nga lojt
Moyes: Adnani do të bëhet një lojtar i klasit botëror Adnan Januzaj mbetet kryefjala e Manchester United edhe pas suksesit të vuajtur 3-2 ndaj Stoke City. Trajneri David Moye
Moyes: Adnani talent i veçantë, qëndron gjatë te United Manchester United përgatit sfidën e tretë të Champions League kundërr Real Sociedad ku një hap fals mund ta vështirësojë
Flet shoku: Heroi i Adnanit është Lorik Cana Talenti shqiptar Adnan Januzaj, njeriu që i dha tre pikët Manchester United në transfertën e Sunderland falë gy golave t
Babai i Januzaj: Duka gënjeu, Shqipëria i mbylli derën vetes (VIDEO) Babai i Adnan Januzajt, Abedin, ka lëshuar akuza të rënda në drejtim të Federatës Shqiptare të Futbollit, veçanërisht pr