999 rezultate për

admir

E vrau një plumb nga 15 metra larg: Çfarë thotë ekspertiza për Admir Muratajn Admir Murataj u qëllua nga një distancë jo më shumë se 15 metra. Në këtë konkluzion dolën ekspertët e Mjekësisë Ligjore.
Grabitja në Rinas, Gjykata u bind nga këto 3 prova për vdekjen e Admir Muratajt Prokuroria për Krime të Rënda dorëzoi dje provat për të vërtetuar vdekjen e Admir Muratajt gjatë përplasjes me Policinë,
U vra me plumb në kokë! Prokuroria i mbush mendjen gjykatës që Admir Murataj ka vdekur Prokuroria ka paraqitur në Gjykatën e Krimeve të Rënda certifikatën e vdekjes së Admir Muratajt, i cili u vra në fillim
Rama: Admiroj punën e policisë, tregoi profesionalizëm Kryeministri Edi Rama për protestën e djeshme të opozitës ka deklaruar se admiron punën e policisë së shtetit. "Në kë
Bashkëshortja e Lucas Mouras: S’e shpjegoj dot se sa shumë të admiroj (FOTO LAJM) Lucas Moura ishte heroi i Tottenhamit me një tregolësh në përmbysjen e pabesueshme ndaj Ajaxit të Amsterdamit. Bashkësho
Ish-drejtori i policisë tregon faktet: Ja përse u eleminua Admiri nga shokët (VIDEO) E kur kanë mbushur fiks një muaj nga vrasja e Admir Murataj i cili kreu grabitjen spektakolare në Rinas, pikëpyetja më e
Kush e vrau Admir Murataj? Ja çfarë thanë efektivët që qëlluan mbi të Kushe vrau Adrmir Murataj? Ja çfarë më thanë efektivët që qëlluan mbi të Vrasja e supergrabitësit të Rinasit Admir
Vëllai rrëfen të pathënat e Murataj, ja si i fshihej publikut (FOTO LAJM) Murataj filloi të marrë masat e tij sapo mbërriti në atdhe. Fillimisht nisi të rregullonte imazhin e tij duke bërë disa
Havari: Ja përse u eleminua Admir Murataj nga shokët! (VIDEO) Por kush e vrau supërgrabitësin më të rrezikshëm në vend? Analizimi i provave në bllok të çon vetëm në një konkluzion p
Historia e pazakontë e Murataj, nga një mësues i varfër në grabitës Admir Nikaj, apo siç njihet gjerësisht, Admir Murataj, iku si një njeri i rrezikshëm i botës së krimit, i vrarë pas akti
Flet vëllai i "dajes" nga Kosova: E kapën vetëm pse shkoi në varrimin e Admirit Ragib Hajdini është i arrestuar nga policia dhe dyshohet se bënte pjesë në grupin e Admir Muratajt që kryen grabitjen e
Vajza e Admir Muratajt padi policisë pse e vrau Familja e Admir Murataj padit Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë për vrasjen e tij. Padia është depozituar nga vajza e Murat
Gjykata nuk beson se i vrari në Rinas është Admir Murataj: Na sillni testin e ADN-së Sot pritej që të pushohej çështja ndaj grabitësit të vrarë në Rinas Admir Murataj, por gjykata nuk mendon kështu. Gj
Detaje të reja nga grabitja, kush e qëlloi Muratajn? Kur kanë kaluar 21 ditë nga vrasja e Admir Muratajt në aeroportin e Rinasit pas grabitjes së rreth 6 milion eurove, ende
"Admiri dhe Klementi mbanin bomba dhe pistoleta në çantë": Dëshmia e plotë e Alkond Bengasit Në dëshminë që Alkond Bengasi, bashkëpunëtor i drejtësisë, ka dhënë para prokurorëve për Krime të Rënda, ka treguar gjit
Pak para grabitjes, Admir Murataj në vilën e tij edhe pse ishte në kërkim (FOTO LAJM) Admir Murataj dhe Klement Çala ishin në këkrim ndërkombëtar nga Greqia prej vitit 2013 por kjo nuk i pengoi qe pas grabi
DËSHMIA/ Klement Çala dhe Admir Murataj fqinj te "Liqeni i Thatë" Megjithëse në kërkim për grabitjen e mëparshme në Rinas, Admir Murataj, i cili thirrej ndryshe edhe "daja", bënte një je
Përgjohen grabitësit e arrestuar, kush është "i madhi" që përmendin? Një përgjim ambiental i ka krijuar dyshime të forta te prokurorët e Krimeve të Rënda për ekzistencën e një organizimi me
Të super kërkuarit Çala dhe Murataj lëviznin lirshëm me familjet në Tiranë Rrëfimi i Alkond Bengasit, tashmë bashkëpunëtor i drejtësisë kanë nxjerrë edhe njëherë në pah mungesën e theksuar të pre
Admir Murataj kishte bllokues valësh, çfarë gjeti policia në trupin e tij Prokuroria ka bërë publike sot dinamikën e grabitjes së Rinasit. Në të thuhet se ka pasur shkëmbim zjarri mes policis