999 rezultate për

administratorit

Vrasja e administratorit në Vlorë, arrestohen 3 persona Policia ka vënë në pranga 3 autorët të cilët shkaktuan vrasjen e kreut të njësisë administrative Kotë. Ditën e Djeshme
Panik në Farkë, lëndë plasëse makinës së administratorit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Mësohet se administratorit të njësisë Farkë i kanë vënë lëndë
I vihen prangat administratorit të Spitalit Gjerman në Tiranë Një prej administratorëve të Spitalit Gjerman në Tiranë, njoftohet se është arrestuar nga forcat e rendit. Bëhet fja
Kallëzimi i administratorit të LSI, zv. kryeministrja i kërkon llogari Çakos Zëvendëskryeministrja e PD-së Ledina Mandija i ka kërkuar Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, në lidhje me kallëzimin
Administratorët e pallateve, çfarë ndodh kur nuk paguhet tarifa mujore Ata, nuk do të kujdesen vetëm për mirëmbajtjen e ambienteve të përbashkëta, për ruajtjen dhe respektimin e kushteve higj
DURRËS/ Nuk siguronte punonjësit, pranga administratorit të firmës së këpucëve Blutë e Durrësit kanë prangosur administratorin e një firme këpucësh në këtë qytet, pasi një punonjëse e kësaj kompanie,
Ndryshohet Administratori i ALBtelecom Ndryshim në kupolën drejtuese të kompanisë ALBtelecom sh.a. Sipas njoftimit të kompanisë, nga dita e sotme Erkan Tabak ë
Kontrabandë me sandale dhe atlete, pranga administratorit të firmës (FOTO LAJM) Struktura e Antikontrabandës në Drejtorinë e Përgjithshme të Doganave, në bashkëpunim me Krimin Ekonomik, Tatimet dhe Pr
Makinës së administratorit të OSHEE-së i vënë zjarrin Për shkaqe ende të paqarta, makina e administratorit të OSHEE-së është gjetur e djegur në garazh. Sipas policisë, ngjarj
Jahjaga dekoron djalin e administratorit të parë të OKB-së në Kosovë Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga përmes një postimi të bërë në rrejtin social Facebook ka treguar se gjatë qëndrim
Prokuroria kërkon konfiskimin e pasurisë të ish-administratorit të CEZ Prokuroria për Krime të Rënda, ka kërkuar konfiskimin e pasurise se biznesmenit Kastriot Ismailaj. Ai akuzohet për "past
Pro-rusët sulmojnë një autobus në Ukrainë, 10 të vdekur Një autobus është shpërthyer në rajonin e Donjeckut në Ukrainë, ndërsa kanë humbur jetën 10 persona, dhe 13 të tjerë kan
Milan, Top 15 blerjet e Gallianit (FOTO LAJM) Vjeshtë në Arkore, vjeshta e Milanit të plakur. Por në këtë vjeshtë plot ngjyra nuk mendohej që një takim mes patriarkëv
Kriza e Milan, Moratti përkrah Gallianit "E kam parë ndeshjen e Milanit ditën e djeshme dhe mund të them se trishtimi i Gallianit më bëri të solidarizohesha me t
Arben Seferi, administratori i ri i CEZ Shpërndarje Bordi i Entit Rregullator të Energjisë zgjodhi sot kandidatin Arben Seferi si administrator të përkohshëm i CEZ. Në këtë
Tre kandidatë në garë për postin e administratorit të CEZ Arqile Kokëdhima, Arben Seferi dhe Myrteza Myftari janë tre kandidaturat të cilat janë në garë për të marrë postin e ad
Nga Anglia: Cesc i thotë "po" United Të reja të rëndësishme nga merkatoja e Manchester United. Sipas asaj që shkruan "Sunday Express", Cesc Fabregas i ka thë
Tevez, kryefjala e Milan Sipas asaj që raporton Corriere dello Sport, në shtëpinë e Milan, duke patur parasysh problematikën e Alexandre Pato, i