999 rezultate për

adis

Kaos/ Bie Google, shërbime të padisponueshme të gjigandit për një orë Për gati një orë, Google ka pësuar një ndërprerje. Trafiku i internetit në të gjithë botën ra, ndërsa disa shërbime të
Republikanët padisin Komitetin Teknik në Kushtetuese Opozita do të kontestojë në Gjykatën Kushtetuese vendimin e Komitetit teknik anti-Covid për të ndaluar tubimet politike.
Gjykata Administrative rrëzon kërkesën e turkut Simsek për sigurimin e padisë Gjykata Administrative i ka rrëzuar kërkesën turkun Selam Simsek për sigurimin e padisë. Sipas këtij vendimi i hapet
Shameti: Nuk e mbaj mend ndonjëherë Kukësin të fundit, pritet kur formatohesh çdo vit Ish-kapiteni i Kukësit, Ylli Shameti, insiston se është e pazakontë situata e Kukësit, që ka cilësi por ka mbyllur me 0
Me Lukakun e padisponueshëm, Conte pret reagimin e Lautaros ndaj Real Madridit Interi ka kryer seancën e fundit stërvitore para transfertës madrilene ndaj Realit në Champions, një sfidë vendimtare kj
Eva Dumani refuzoi kthimin në Shqipëri, gazetari zbulon planin e gruas së xhihadistit të vrarë Eva Dumani, historia e së cilës është tashmë e njohur për të gjithë, vijon të jetë në kampin e ferrit, Al Hol në Siri, n
21 mijë raste të reja për 24-orë, rritet frikshëm COVID-19 në Itali Italia ka regjistruar një rekord të ri ditor me 21.273 raste të reja me virusin korona, sipas të dhënave të sotme të bër
Familjarët e Artan Cukut padisin në gjykatë Policinë e Shtetit Familja e Artan Cukut i ka ngritur padi penale Policisë së Shtetit. Padia është e natyrës Administrative dhe kërkohet dë
Shkodranët padisin Voltana Ademin Këshilli bashkiak socialist i Shkodrës ka paditur kryetaren demokrate në detyrë, Voltana Ademin. Padia është ngritur
Suarez tregon gadishmëri për tu bashkuar me rivalët e Barcelonës Luis Suarez megjithatë mund të mos mbetet te Barcelona. Ylli uruguaian, Suarez duket se është gati që të nis një aven
Mijëra xhihadistë në Siri, gati për luftë kundër Greqisë (FOTO LAJM) "Në rast lufte me Greqinë, jemi gati që të shlyejmë borxhin tonë ndaj Turqisë". Kështu janë shprehur krerët e Ushtri
I zhvati me miliona dollarë ish-it, miliarderi rus padit supermodelen botërore (FOTO LAJM) Naomi Campbell është paditur nga ish i dashuri i saj, i cili ka ngritur një proces gjyqësor shumë milionësh, duke preten
Hapet një tjetër gropë gjigante në gadishullin e "thesareve" në Siberi (VIDEO) Yamal, si një gadishull i thesareve, rregullisht sjell ndjesi të reja për komunitetin shkencor. Një tjetër krater i m
Prokurori grek: Maguire shpiku historinë e drogimit të motrës së tij nga shqiptarët Prokurori që përfaqëson policët grekë, për sulmin ndaj të cilëve u shpall dje fajtor kapiteni i Manchester Unitedit, Har
Bashkëshortja e punonjësit infektohet me COVID-19, mbyllet ADISA në Fier Që nga dita e djeshme, shërbimi i ADISA-s në Fier është mbyllur. Shkak për mbylljen është bërë konfirmimi i një rasti
Budina plotësisht i shëruar: Po bëj gati padinë për Ramën Regjisori Robert Budina duket se është shëruar nga COVID-19 dhe tashmë gëzon shëndet të plotë. Ai deklaroi për AbcNeë
Ramos lider i padiskutushëm, shpëton Realin nga goli i sigurtë (VIDEO) Sergio Ramos është lider i padiskutushëm te Reali. Kapiteni i Los Blancos ka bërë një ndërhyrje të saktë brenda zonë
Hoqi maskën dhe nuk respektoi distancën, gazetarët padisin Presidentin e Brazilit Shoqata e Gazetarëve në Brazil pritet të padisë presidentin, Zhair Bolsonaro, pasi hoqi maskën në një konferencë për med
Zbardhet dokumenti, Rama firmos tërheqjen e padisë ndaj Haradinajt (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka tërhequr padinë e bërë ndaj ish-kryeministrit Haradinaj dhe firmosja e tërheqjes së padisë ësht
''Blindohet'' Tirana, 1000 forca të RENEA-s dhe anti-terrorit në gadishmëri për protestën Ashtu sikundër lajmëruan, artistët do të protestojnë sot në orën 16:30 për të kundërshtuar prishjen e teatrit dhe dhunës