E FUNDIT/ Shifrat e larta, sa persona u infektuan ditën e sotme (VIDEO)
999 rezultate për

ademi

SKANDAL/ Zgjedhjet në universitet me kuti të Partisë Socialiste Nuk mungojnë skandalet teksa teka gjatë votimeve në Universitetin Politeknik të Tiranës votat po hidhen në kuti votimi m
Nisin aplikimet tek Akademia e Sigurisë: Të gjatë mbi 170 cm e mesatarja e universitetit mbi 8 Me qëllim plotësimin e funksioneve të lira organike dhe përzgjedhjen me barazi, paanshmëri dhe transparencë të kandidatë
Rektori i UT-së bën deklaratën e fortë: Nuk ka zgjedhje më 30 korrik Pavarësisht se ministria e Arsimit vendosi 30 korrikun si datën e mbajtjes së zgjedhjeve në Universitete, duket se Unive
Kemal Ademi mund të ketë zgjedhur Zvicrën Sulmuesi i Baselit, Kemal Ademi mund të ketë zgjedhur Zvicrën për të prezantuar në futbollin ndërkombëtar. Të premten
Shahini merr vendimin, a do të anulohen tarifat e studentëve për këtë vit akademik? Ministria e Arsimit ka bërë një njoftim në lidhje me anulimin e tarifave të studentëve për vitin akademik 2019-2020.
"10 mijë studentë iu përgjigjën saktë Turit", akademiku Fuga i drejtohet Shahinit Nga Artan Fuga Qytetarja Besa Shahini sipas mediave dhe rrjeteve sociale me emrin e saj ka deklaruar se mbi 10 mijë m
Rama e la në hije, Voltana Ademi i shkruan letër publike: Po veproni barbarisht! Shembjet e bëra nga IKMT në Velipojë kanë shkaktuar shumë zhurmë dhe akuza të ndërsjellta. Ditën e sotme, kryetarja e Sh
Ademi: Shpresojmë që në shtator nxënësit të rikthehen në shkollë Ministri i Arsimit dhe Shkencës në Maqedonin e Veriut, Arbër Ademi, ka njoftuar se sot përfundon viti shkollor 2019/2020
ZYRTARE: Caktohet data e rikthimit të Superligës së Kosovës Presidenti i FFK-së, Agim Ademi, ka folur për rifillimin e kampionatit të Kosovës në futboll.Ademi thotë që Superliga e
Ademi: Nuk do të ketë provim pranues për në fakultet Nuk do të ketë dekret të veçantë për mënyrën se si maturantët do të selektohen gjatë regjistrimit në fakultet, por ajo d
Sot do festonte ditëlindjen, ndahet nga jeta ish-kreu i Akademisë së Shkencave (FOTO LAJM) Ndahet nga jeta ish-kreu i Akademisë së Shkencave, peshëngritësi i njohur në vitet '67-'74 Gudar Beqiraj. Zemra e tij pu
Besa Shahini jep udhëzimet e fundit: Deri më 15 maj plani urgjent nga universitetet Ministrja e Arsimit Besa Shahini ka pasur sot komunikim me rektorët e universiteteve publike mbi marrjen e masave për mb
Ademi: Nxënësit nuk do të kthehen në bankat shkollore këtë vit Ministri i Arsimit Arbër Ademi, njoftoi se në mbledhjen e sotme, Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka miratua
Ademi: Viti shkollor do të mbyllet online, cili është plani për maturantët Ministri i Arsimit dhe Shkencës në Maqedoninë e Veriut Arbër Ademi, tha sot se viti shkollor nuk do të përsëritet, deris
Ademi: Nuk është e vërtetë që shkollat do të rihapen në 18 maj Ministri i Arsimit dhe Shkencës në faqen e tij në Facebook e ka shpërndarë një vendim të ministrisë, që sipas tij është
Ministri Ademi: Ja kur do të vendosim për vitin shkollor në Maqedoni Akoma nuk dihet se kur do të rifillojë procesi mësimor në Maqedoninë e Veriut, pas ndërprerjes për shkak të pandemisë me
COVID-19 paralizoi arsimin, dy skenarët për mbylljen e këtij viti akademik Ndryshe nga shkollat që presin udhëzimet e Ministrisë së Arsimit për zhvillimin e mësimit në distancë, universitetet, li
Skënder Gjinushi përfundon në SPAK, për çfarë akuzohet Kryetarja e Komisionit të Edukimit dhe Medias, Fatjona Dhimitri ka denoncuar sot në SPAK, Skënder Gjinushin, për shkelje
Morata, Jese, Llorente dhe De Tomas ... Biznes i madh nga akademia e Real Madrid Vlera e Hakimit ka arriti deri në pesë milion euro kur ai la Madridin në vitin 2018, por tani ai kushton plot 60 milion
Shkodra u kthye në vatër të nxehtë të COVID-19, Voltana Ademi ka një kërkesë për prefektin Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi i ka kërkuar një letër prefektit dhe Komisionit të Mbrojtjes Civile të Q