999 rezultate për

adem

BDI: Blerim Reka përjetoi fijasko Shefi i shtabit të BDI-së, Arbër Admi tha se edhe njehere u konfirmua koncepti i BDI mbi bazen e parimit te koncensualit
Nesër nis vaksinimi për fruthin Nga nesër do të ketë vaksinim në terren në shkollat fillore dhe të mesme, informoi sot ministri i Arsimit dhe Shkencës,
Voltana Ademi: Një lajm i keq për Shkodrën nga Edi Rama Kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi akuzon kryeministrin Edi Rama se pas largimit të dy drejtorive të rëndësi
Ish-yjet e United në telashe, pas akuzave për Scholes, policia arreston një tjetër legjendë Shefi i akademisë së Manchester United Nicky Butt është arrestuar me dyshime për dhunë në familje. Sipas anglezes Sp
Nga Meta, tek Arta Marku dhe Erinda Ballanca: Kush u verifikua për spiunazh në 2018 Autoriteti për Informimin mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit ka verifikuar gjatë vitit të shkuar një numër të mad
"Për ne je i vdekur", pse nuk pranuan prindërit rikthimn e djali me ish-bashkëshorten që e tradhëtoi Programi “Dua të të bëj të lumtur” solli këtë javë në ekranet tona një problem tjetër të shoqërisë shqiptare, divorcin.
Merre rrugaçen dhe zhduku! Prindërit i mbyllin derën djalit pas tradhtisë së nuses "Merre po të duash rrugaccen dhe zhduku prej nesh". Kjo ishte përgjigja që prindërit i dhanë Ademit ndaj kërkesës së tij
Vjehrra nga Kavaja i përgjon nuses telefonin dhe i zbulon dashnorin Ademi nga Kavaja u dashurua me një vajzë nga Lushnja, por prindërit e kundërshtuan dashurinë e tyre për shkak se nëna e
Mori për grua vajzën që nuk ia donin prindërit, në fund ajo e tradhton me dikë tjetër Ai mori për nuse vajzën që nuk ia donin prindërit dhe tashmë ka vendosur që t'u kërkojë atyre falje publikisht përmes em
Shkëndija nuk nuk njeh rivalë, marshon drejt titullit kampion Janë luajtur drekën e sotme të gjitha ndeshjet e javës së 26-të të kampionatit në Maqedoninë e Veriut. Në sy bie fito
Voltana Ademi: Drejtues lokalë në Shkodër janë përdhunuar nga krimi Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi është shprehur të hënën për emisionin “Open” të Eni Vasilit në Top Chann
Nënë Tereza ngrihet edhe në Kroaci Mesazhe në frymën e paqes, mirëkuptimit dhe respektit reciprok ndërshtetëror, ka dhënë ministri për diasporë Edmond Adem
Instituti Shqiptar i Medias trajnon 20 gazetarë në Akademinë e Medias për Reformën në Drejtësi Instituti Shqiptar i Medias organizoi kursin dy-javor “Academia e Medias për Reformën në Drejtësi,” i cili kishte për që
Kjo është kënga që Hamëz Jashari e këndonte në prag të vdekjes Besarta Jashari, vajza e Hamzë Jasharit dhe njëkohësisht e mbijetuara e vetme nga familja Jashari kujton momentet e fund
Del për herë të parë një fotografi e Adem Jasharit Një fotografi e rrallë është publikuar nga deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu, ku shihet komandant
Kryeministri me një minutë heshtje nderon familjen Jashari Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe stafi i tij, kanë nisur ditën me një minutë heshtje. Kjo për të nderuar
Latifi shkëlqen në Kupë, shënon hat-trick dhe i jep kualifikimin skuadrës së tij Ish-lojtari i Skënderbeut, Liridon Latifi, ka shkëlqyer ditën e sotme në Hungari. Ekipi i tij, Puskas Akademi, ka lua
Në Prishtinë treni godet këmbësorin dërgohen në emergjencë Vetëm pak minuta më parë në hyrje të Prishtinës, konkretisht në afërsi të kazermës “Adem Jashari” treni ka goditur një k
Berisha publikon foton e rrallë me Adem Jasharin (FOTO LAJM) Ish-kryeministri, SAli Berisha ditën e sotme ka publikuar një foto të rrall me komandantin legjendar, Adem Jashari. K
Haradinaj dhe Jashari për homazhe në Prekaz Kryeministri Ramush Haradinaj dhe kabinetin qeveritar kanë bërë homazhe në kompleksin memorial “Adem Jashari”, në Prekaz