999 rezultate për

adelina

Kështu nisi mëngjesi për Adelina Tahirin (FOTO LAJM) Pak kohë më parë ajo kurorëzoi dashurinë e saj me martesë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Adelina Tahiri. Tash
Si kurrë më parë, Adelina Tahiri harron të ndërrojë veshjen Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muajt dhe e gjitha kjo për martesën e saj
Pas martesës, Adelina Tahiri tregon shtëpinë dhe detajin luksoz (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri dhe tashmë burri i saj biznesmeni 50 vjeçar, Serjozha Markov kanë hyrë në shtëpinë e re. A
Më në fund, Adelina Tahiri tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Adelina Tahiri vetëm pak ditë më parë konfirmoi publikisht shtatzëninë e saj të parë. Përmes një postimi në Instagra
U martua me milionerin, Adelina ngre bluzën dhe tregon barkun e rrumbullakosur Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Adelina Tahirit i dhuron bashkëshorti dhuratën me çmimin marramëndës (FOTO LAJM) Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Adelina Tahiri tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur dhe burri i saj Serjozha Markov po presin fëmijën e parë. Para disa ditësh këngëtarja konfirmoi s
Pa makeup dhe e lodhur! Çfarë i ka ndodhur Adelina Tahirit? (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ka qenë së fundmi në vëmendjen e mediave jo vetëm për martesën e shumë komentuar me avokatin maqedonas, p
Pas martesës, Adelina Tahiri tregon ambientet luksoze përreth shtëpisë së saj (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është një emrat më të përfolur në mediat rozë. Martesa e saj me milonerin maqedonas e tani shtatëzania, e
Adelina tregon shtëpinë luksoze, mbushur plot me gurë të çmuar (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë shpalli zyrtarisht fejesën me biznesmenin Serjoza Markov dhe shumë shpejt çif
Sabri Fejzullahu dhe Adelina Ismaili prishin raportet? Bëhet fjalë për të madhin Sabri Fejzullahu dhe divën Adelina Ismaili, që të dy këngëtarë plot potencial kontribut-dhënës
Martesa me biznesmenin 50 vjeçar, Adelina shtatzënë i thumbon të gjithë Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë shpalli zyrtarisht fejesën me biznesmenin Serjoza Markov dhe shumë shpejt çif
Nuk ka më dyshime, Adelina Tahiri është shtatzënë (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë shpalli zyrtarisht fejesën me biznesmenin Serjoza Markov dhe shumë shpejt çif
E veshur e tëra në lëkurë, Adelina Tahiri tregon makinën e saj luksoze (FOTO LAJM) Pas celebrimit me bisnesmenin milioner 50-vjeçar, Adelina Tahiri ka bërë hapin e radhës drejt një bashkëjetese të lumtur
Vëllai i Adelina Tahirit sapo na zbuloi gjininë e fëmijës së këngëtares (FOTO LAJM) Adelina Tahiri shpalli zyrtarisht fejesën vitin e kaluar dhe shumë shpejt ata u martuan në një ceremoni private me bashk
Milioneri maqedonas lumturon Adelina Tahirin, dhurata super luksoze (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri ka qenë shumë e përfolur ditëve të fundit në media. Këngëtarja Adelina Tahiri u
Adelina Tahiri zbulon dhuratën që i bëri bashkëshorti biznesmen (FOTO LAJM) Adelina Tahiri para pak kohësh i dha fund beqarisë së saj duke u martuar me biznesmenin maqedonas. Pas celebrimit me
Nepsi i shtatzënisë? Ky është ushqimi që Adelina Tahiri preferon (FOTO LAJM) Nuk shkoi larg dhe u tha se ajo është shtatzënë, kjo sipas burimeve të cilat tregon se këngëtarja ishte parë në qendrën
Një tjetër foto e Adelina Tahirit, na befason me fytyrën e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri u kurorëzua me të fejuarin e saj maqedonas Serjozha Markov dhe tani ka lënë qytetin e saj të l
Me djalin në krah, Adelina rrëfen tmerrin e shtatëzanisë Ajo priste të ishte një vajzë, pasi në familjen e saj kanë mbizotruar gjithmonë vajzat. Madje edhe në fisin e këngëtares