999 rezultate për

adelina

Adelina Berisha kërkon "Diçka më shumë’"(VIDEO) Këngëtarja Adelina Berisha, ka sjellë bashkëpunimin me Blasta që titullohet “Diçka më shumë”. Krijues i kësaj kënge ësht
Adelina Berisha me gërsheta, kopje e Elvana Gjatës (FOTO LAJM) Pas Elvana Gjatës e cila ndryshoi stil të flokëve duke u bërë me gërsheta, është ndjekur nga një sërë këngëtaresh në Shq
Adelina josh me foto, së shpejti me një klip (FOTO LAJM) Adelina Berisha, brenda pak ditësh do të publikojë videoklipin e radhës. Këngëtarja nuk ka zbuluar asnjë detaj për t
Klip i ri nga Adelina Tahiri, nuk harron Elgit Dodën (FOTO LAJM) Në fund të këtij muaji, këngëtarja Adelina Tahiri do të sjellë në tregun muzikor një këngë e cila premton të bëhet hit.
Adelina Ismaili, një foto me Isa Mustafën (FOTO LAJM) Me anë të rrjetit social Facebook, këngëtarja kosovare Adelina Ismaili, ka publikuar një foto ku është takuar me kryetar
Adelina Tahiri, jo më beqare Adelina Tahiri, klasifikohet ndër beqaret e përjetshme të show bizit shqiptar. Themi këtë pasi këngëtarja është munduar
Adelina Tahiri foto-hot me një shoqe! Ka zëra që thonë se Adelina Tahiri është mërzitur aq shumë që kur u zbulua një foto e saj pa make-up, sa i ka rralluar d
Kur do martohet Adelina Ismaili? Adelina Ismaili, diva që bëri revolucion në tregun muzikor shqiptar, ka disa vite që e zhvillon karrierën e saj jashtë t
Ku na mbeti Adelina Ismajli (VIDEO) Ka kohë që nuk jeton në Kosovë, por këngëtarja që bëri revolucionin në skenën muzikore shqiptare nuk mbetet e të saj.
Adelina Tahiri, bukuroshja e akullit (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe Adelina Tahiri ka publikuar në faqen e saj në Instagram disa foto në të cilat shfaqet duke bërë ski
Adelina Ismaili: O Isa Mustafa, bakllava me arra! (VIDEO) Në tubimin përmbyllës të LDK-së në Gjilan, ishte e pranishme edhe këngëtarja Adelina Ismaili, e cila në një moment, vend
Vajzat e "Thumb" e bëjnë Adelinën të qajë (FOTO LAJM) Gjatë emisionit "Top Show Magazine", u bë një diskutim mbi kategoritë e "artistëve" që kemi në Shqipëri, dhe qendra e bi
Adelina Tahiri, "nxehtë" në Dubai (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare nga Shkupi Adelina Tahiri vazhdon të qëndrojë në Dubai kun edhe po shijon ditët e fundit të pushime
Adelina përforcon Vetëvendosjen! Adelina Ismaili ka publikuar në profilin e saj facebook një foto, në të cilën është me kushuririn e saj Fisnik Ismailin.
Adelina Tahiri, së shpejti me klip të ri (VIDEO) Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe të komentuara në rrjetet sociale, sidomos për jetën e saj private dhe mb
Adelina Berisha, hot në "Party Hard" (FOTO-VIDEO) E komentuar më së shumti për linjat se saj trupore perfekte dhe për sharmin e saj Adelina Berisha vjen tashmë me klipin
Adelina: Po planifikoj mu bo mami Një nga këngëtaret më të njohura dhe më të dashura shqiptare Adelina Ismaili dëshiron të bëhet nënë dhe se po planifikon
Adelina Tahiri, single&hot në Rodos (FOTO LAJM) Adelina Tahiri këtë verë ka vendosur të qëndrojë larg mediave duke mos pranuar të japë a gati asnjë intervistë. Një zgje
Grekët sulmojnë makinën e Adelina Tahirit Pre e huliganëve grekë, të cilët sulmojnë makinat me targa të Maqedonisë, ka rënë edhe këngëtarja shqiptare nga Shkupi A
Adelina Tahiri, pushime në Rodos (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare nga Shkupi, Adelina Tahiri këto ditë të nxehta vere ka vendosur ti kalojë në ishujt e bukur të Greq