999 rezultate për

adelina

Binjake apo çfarë? Motra e vogël e Adelina Tahirit s’dallon më fare nga këngëtarja! Këngëtarja e njohur për publikun shqiptar, Adelina Tahiri, përpiqet të qëndrojë sa më aktive në rrjete sociale. Ajo n
Në pritje të ëmbël? Adelina Tahiri tregon publikisht testin e shtatzënisë (FOTO LAJM) Adelina Tahiri u bë nënë e një djali 2 vite më parë, i cili erdhi në jetë si fryt i dashurisë disavjeçare me Serjoza Mar
Joshëse me të brendshme në mes të borës, Adelina Tahiri "çmend" ndjekësit (FOTO LAJM) Tashmë të gjithë e dinë se Adelina Tahiri bën një jetë luksoze. Ajo herë pas merr vëmendjen e të gjithëve edhe me jetën
"Arsyeja pse nuk bëra dasmë", Adelina Tahiri shpërthen në lot në emision (FOTO LAJM) Adelina Tahiri ishte e ftuar së fundmi në një intervistë në "Prive", ku ndër të tjera foli edhe për jetën e saj private.
Prej vitesh të zëna, Leonora Jakupi bën paqe me Adelina Ismailin? Adelina Ismaili dhe Leonora Jakupi dihet që prej vitit 2003 nuk kanë ruajtur raporte të mira me njëra-tjetrën. Adelina k
"Ai meriton shumë fëmijë", Adelina Tahiri gati për të shtuar një tjetër pjesëtar në familje Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri gëzon prej kohësh një martesë të lumtur me milionerin maqedonas, Serjoza Markov. Dys
Në momente intime dhe dhurata luksoze, Adelina Tahiri i bën bashkëshortit urimin romantik (FOTO LAJM) Kanë kaluar dy vite që nga martesa e Adelina Tahirit me partnerin maqedonas, Serjozha Markov. Ndërkohë në gusht ë vitit
E kritikuan për kryqin e madh në qafë, Adelina Ismaili ju kthehet ndjekësve (FOTO LAJM) Adelina Ismaili tërheq gjithmonë vëmendjen me pamjen e saj, por këtë herë një varëse është bërë shkak për të ndezur një
Nuk njeh moshë, Adelina Ismaili feston 41-vjetorin e zhveshur në jakuzi (FOTO LAJM) Një ndër këngëtaret, e cila pëlqehet shumë nga të gjitha moshat, festoi dje ditëlindjen. Bëhet fjalë për divën shqiptare
"Sekreti që nuk plakesh?", Adelina i kthen përgjigjen epike ndjekëses (FOTO LAJM) Adelina Ismaili mbetet diva e muzikës shqiptare sepse njihet nga shumë breza jo vetëm kur ajo ishte në majë të karrierës
I propozuan pjesëmarrjen në Sanremo, Adelina Ismaili tregon pse refuzoi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Ismaili ka zbuluar për publikun një detaj nga fillimet e karrierës së saj muzikore
Në "sherrin" mes Dafinës dhe Taynës, Adelina Ismaili ka një të preferuar (FOTO LAJM) Sherri virtual mes Dafinës dhe Taynës duket se i ka vënë shumë personazhe përballë një zgjedhje. Këngëtarja e njohur
"Miss Kosova 1997", fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
"A do gjyq me mua?", Adelina Ismaili përplaset me këngëtarin e njohur (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nisi 2 javë më parë rrugëtimin e ri si moderatore me emisionin e saj “Tetë a tetë me Adelinën”. Të shtun
"M'paska marrë malli", Adelina Ismaili i rikthehet këtij look-u (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili tregoi se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri t
Surprizë e madhe për ndjekësit, Adelina Ismailin do e shihni në ekran jo si këngëtare (FOTO LAJM) Të gjithë janë befasuar nga lajmi i fundit se shumë shpejt, këngëtarja Adelina Ismaili do të vijë me një projekt të ri t
Ndjekësit janë të sigurt, Adelina Tahiri shtatzënë për herë të dytë? (FOTO LAJM) Adelina Tahiri është nënë e një djali të quajtur Jon, me bashkëshortin e saj maqedonas për të cilin është përolur shumë
SKANDAL! 72-vjeçarja vjen në Tiranë me hematomë në kokë, e nxjerrin "gabimisht" me COVID-19 Emisioni “Stop” këtë të enjtë është fokusuar në një denoncim të një qytetari. Rasti në fjalë ka të bëjë me një të moshua
"Edhe pse vite më i vogël", Adelina Ismajli flet si rrallëherë për bashkëshortin (FOTO LAJM) Diva e muzikës Adelina Ismaili po jeton prej disa vitesh martesën e saj me Val Krasniqin, me të cilin ka edhe një djalë.
Adelina Ismajli flet për herë të parë për bashkëshortin: Është 3 vjet më i ri se unë, por i heq kapelën (FOTO) Është tashmë 41 vjeçe dhe këtë fakt e pranon gjithë krenari kur miqtë habiten se si është e mundur që një artiste aktive