999 rezultate për

adele

Pas divorcit Adele mendon për festën e beqarisë së Jennifer Lawrence Në fillim të këtij viti, Jennifer Lawrence konfirmoi lajmin e fejesës me të dashurin e saj Cooke Maroney. Shumë shpejt p
Do surprizoheni, përgëzoni Adele për linjat "e reja" (FOTO LAJM) Adele është këngëtarja me famë botërore e njohur si krijuesja e hiteve "Hello" apo "Someone like you". Zëri i saj bri
Reagimi epik i vajzës që u bë "tag" gabimisht nga Hashim Thaçi në Twitter (FOTO LAJM) Liderët e vendit kanë publikuar fotografi nga takimet që i zhvilluan në 20 vjetorin e çlirimit të Kosovës me ish Preside
Madeleine Albright i bëhet bust në Prishtinë: Pritet të vizitojnë Kosovën bashkë me Hillary-n Madeleine Albright, ish- sekretare e SHBA-vë që dha kontribute në çlirimin e Kosovës, do të derdhet në bronz në Prishtin
Kjo është shuma modeste që fiton çdo ditë babai i Adele-s Mes këngëtares së njohur Adele dhe babait të saj biologjik, Mark Evans nuk ka një marrëdhënie të mirë. 55-vjeçari është
Arbana nuk mban dot lotët për Adelën: Jam duke luftuar! Koncerti i sotëm për kujtim dhe nder të Adelës ka bërë bashkë jo pak figura të botës së showbizit. Adelajda Xhamani u
"Ike në një ditë me babain tim", Olti Curri përlot me mesazhin për Adelën Gazetarja e njohur dhe ish-banorja e "Big Brother" Adelajda Xhamani u nda nga jeta një vit më parë. Ikja e Adelajdës
Eraldo Rexho kujton Adelën: 6 muaj pa ty, engjëlli im! (FOTO LAJM) Që prej ndarjes tragjike nga jeta të Adelajda Xhamanit, miku i saj i ngushtë Eraldo Rexho ka shprehur në rrjetet sociale
Balerina e njohur përlot me dedikimin për Adelën: "Ti ishe një nga yjet shpirti im" (FOTO LAJM) Dhembja e ndarjes nga jeta të gazetares Adelajda Xhamani në moshën 31-vjeçare duket se ende nuk është kapërdirë nga miqt
Probleme serioze për Adele, këngëtarja britanike nuk mund të këndojë Ëndrra e Adele për të realizuar eksperiencën “residency” në Las Vegas mund mos të realizohet, për shkak të problemeve me
Mbajti zi për Adelën, Bjordi rikthehet në rrjete sociale (FOTO LAJM) Kanë kaluar tashmë disa muaj nga vdekja e Adelajda Xhamanit dhe duket se njerëzit janë përpirë nga rutina. Ama ajo ak
Grimieri i Adele zbulon sekretin e penelit të saj unik (VIDEO) Ti mund të mos këndosh dot një baladë si Adele, por të paktën mund të kopjosh penelin e saj të famshëm kur të duash të r
Vdekja tragjike e Adelës, flet për herë të parë Bjordi Kanë kaluar tashmë disa muaj nga vdekja e Adelajda Xhamanit dhe duket se njerëzit janë përpirë nga rutina. Ama ajo a
Adele përlot fansat: Nuk do ndryshoja për asgjë në botë 29- vjeçarja Adele ishte gjithashtu pjesë e protestës “Women's March” e mbajtur në Los Angeles. Artistja ndau me 31 mili
Ky Vit i Ri do të ishte më i bukur me Adelën, mikesha e kujton me mall Ndarja e papritur nga jeta e gazetares së njohur Adelajda Xhamani, vijon të lërë një boshllëk të pakrahasueshëm, jo vetë
Adelën nuk e kanë harruar, mikja e saj bën dedikimin rënqethës Ndaja nga jeta e gazetares Adelajda Xhamani, shkaktoi një dhimbje shumë të madhe në mbotën e emdias . Sot, mikja e sa
Eminem donte këngëtaren Adele, jo Beyonce-n për “Walk On Water” Ndërkohë që hiti i Eminem, “Walk On Water”, po arrin 50 milionë klikime në Youtube, reperi ka zbuluar se dëshironte që n
Çfarë është kardiomiopatia, sëmundja tinëzare që i mori jetën Adelës (FOTO LAJM) Mjekësia Ligjore ka publikuar sëfundmi raportin e shkaqeve që sollën vdekjen e gazetares Adelajda Xhamani në banesën e s
Përlotet këngëtarja Adele Këngëtarja e famshme Adele, u shfaq tepër e emocionuar në përkujtimoren, e viktimave të katedrales të Shën Palit këtë t
Një rreze dielli në qiellin me re, dedikimi i ndjerë për Adelën Ndarja nga jeta e gazetares së njohur ka tronditur mbarë opinionin publik. Edhe pse duket sikur kanë kaluar kohë nga