999 rezultate për

adea

Ish nusja e Ardit Gjebreas: Ti më kërkon në çdo femër Megjithëse ka disa kohë që është larguar nga muzika, Adea Pula vitin e kaluar mori vëmendje të madhe për lidhjen e saj m
Higuain, love story me Lala Gadea-n (FOTO LAJM) Në një kohë kur të gjithë e kanë mendjen te Botërori "Brazil 2014" apo te merkatoja e verës sulmuesi i Napolit dhe Argje
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}