999 rezultate për

adam

"Molla e Adamit" drejt zhdukjes "Eden", është parajsa e rrëfimit Biblik, të cilin e imagjinojmë si një kopësht të mbushur me lule dhe fruta. Një vend pa
Irakenët kërkojnë kthimin e ‘Sadam Hyseinit’ Irakenët kërkojnë statujën e ish-diktatorit Sadam Hysein. Kërkesa është bërë zyrtarisht nga qeveria irakene. Statuja e H
Irani do ndërtojë Google e tij Irani ka bërë të ditur se Google shërben si një vegël spiunimi. Ky reagim vjen nga drejtuesi i forcës policore të Iranit
Chelsea, Falcao objektivi i parë për qershorin Emri i parë në axhendën e Andre Villas Boas për merkaton e qershorit është ai i Radamel Falcao. Tekniku portugez i Chels
Pallati i Sadamit i kthehet qeverisë irakiane Pallati i ish-diktatorit irakian Sadam Hussein do ti kthehen qeverisë së re irakiane nga forcat e ushtrisë amerikanë të
Radamel Falcao: Edhe i dëmtuar do luaj kundër Realit Bomberi kolumbian i Atletiko Madrid, Radamel Falcao ka pësuar një tërheqje muskulare në kofshë gjatë grumbullimit me kom
Video tronditëse, gjyqtari dhunon vajzën e tij (VIDEO) Një video e publikuar në YouTube ka tronditur SHBA. Në videon mbi 7 minuta shfaqet një gjykatës, Uilliam Adams duke qëll
Milani kërkon talentin holandez Milani po vëzhgon talentin 18-vjeçar të Az Alkmar, Adam Maher. Sipas asaj që shkruan britanikja Daily Mail, klubi kuqezi
Adelina Ismajli "Madame" në Paris " Lumturia ime varet vetëm nga ndjenja që çdo mëngjes zgjohem e buzëqeshur dhe çdo mbrëmje ndihem e mikluar. Asgjë tjete
Kështu përfundojnë diktatorët (FOTO LAJM) Jetojnë në luks duke shtypur dhe shfrytëzuar popullin e tyre. Gjatë jetës, nuk ju ngel gjë pa e shijuar por është e çudi
Lodhet KFOR-i! Paqeruajtësit ndërkombëtarë të KFOR-it duket se i ka lëshuar kondicioni për t’u përballur me ekstremistët serbë në veri
Klitschko mbron titullin në WBC Vitali Klitschko ndali Tomasz Adamekun në raundin e 10-të të përballjes së njëanshme dhe mbrojti titullin e tij të kampi
Gënjen për vendin ku gjeti paratë, gjobitet me 500 dollarë Policia në Ilinois tha se një njeri që ktheu 17,000 dollarë u gjobit me 500 dollarë pasi kishte gënjyer për vendin e gj
Mos e hidhni lëkurën e mollës Një mollë në ditë me të vërtetë mund të mbajë doktorin larg - për aq kohë sa ju nuk e hidhni lëkurën e saj. Përbërja kim
Real Madrid po mendon për Falcaon Superylli kolumbian, Radamel Falcao është lidhur me një kalim te gjiganti spanjoll, Real Madridi i cili është duke e për
Bryan Adams tashmë me yll në Hollywood Këngëtari i mirënjohur i muzikës rok, Bryan Adams, është bërë me yll në Shëtitoren e Famës në Hollywood. Adams pas kësaj
Enveri me Sadam se Sadami! nga Admir SalihuMiku im Kurdo-irakian Jabari(Xhabari) ka bindjen se Sadami ka qenë më pak diktator se Enver Ho
Prapaskenat e parave të Sadamit Si do të transportohej e riciklohej "thesari" i diktatorit. Hetues të Ministrisë italiane të Financa
Zara Adams, myslimania e parë në 007? Zara Adams ka deklaruar se dëshiron të jetë e dashura në film e James Bondit, e para me prejardhje m
Elle MacPherson e dashuruar në Bryan Adamsin Manekinja atrakative Elle MacPherson dhe rokeri i njohur Bryan Adams janë shembulli më i mirë se një