999 rezultate për

adam

Për Falcaon sakrifikohet Benzema Sipas asaj që shkruan gazeta sportive katalanase "El Mundo Deportivo", Real Madrid ka vendosur të futet seriozisht në ga
Falcao, 9 më e mirë në botë (VIDEO) Gjithçka vjen rrotull Radamel Falcaos, shifrat e tij në fushë, rezultatet e Atletikos por dhe mendimet e Diego Pablo Sim
Falcao: E ardhmja nuk dihet kurrë Radamel Falcao nuk i vendos vetes limite. Sulmuesi kolumbian i Atletico Madrid, në një intervistë për spanjollen "Marca"
Dëmtohet Falcao, Atletico me dhembje koke Në ndeshjen e fundit ndaj Valladolid shënoi sërish, për golin e tij të pestë në katër ndeshje. Radamel Falcao në këtë st
71,2 mln euro, kaq vlen Falcao Shumë media europiane shkruajnë se Chelsea dhe Real Madrid kanë nisur sulmin për të marrë në ekipet e tyre në janar sulm
Falcao: Inzaghi, frymëzuesi im Sulmuesi i Atletico Madrid, kolumbiani Radamel Falcao ose më mirë "Mister 60 milionëshi", ka shprehur admirimin e tij pë
Babai i Falcaos: Chelsea, ëndrra e vjetër e Radamel Pas tripletës së shënuar në finalen e Superkupës së Europës përballë Chelsea, Radamel Falcao është shndërruar, ose më mi
Radamel Falcao, "Mbreti" i Kupave "Vendos një tigër në motor", shkruante një reklamë e vjetër e një marke karburantesh. Atletico Madrid e ka vendosur "El
Falcao, në janar te Chelsea Nuk vonojnë 24 orë pas triumfit të Atletico Madrid në SuperKupën e Europës dhe performancës me 5 yje të Radamel Falcaos
Ëndrra e Falkaos u realizua Heroi që shkëlqeu në mbrëmjen e Monakos duke i dhuruar superkupën Atletikos së Madridit, klubit që kishte bërë shumë sak
I dëmtojnë Bale, tërbohet Villas Boas Trajneri i Tottenham, Andres Villas Boas, është tepër i nevrikosur, pasi lojtari i Liverpool, Charlie Adam bëri një ndër
4 kandidatë për sulmin e Barçës (FOTO LAJM) Prioritetet kryesore të merkatos së Barcelonës për mrkaton e verës janë një qendërmbrojtës dhe një mbrojtës krahu, por p
Torres dhe 15 mln euro për Radamel Falcao Shpërthimi i sulmuesit kolumbian Radamel Falcao këtë sezon, që kulmoi me finalen në Europa League ka shtuar rradhën e ad
Falcao, objektivi kryesor i Real Madrid Sulmuesi kolumbian i Atletico Madrid, Radamel Falcao është një prej objektivave të Real Madrid për merkaton e verës përs
Falcao League (VIDEO) Sot në "National Arena" të Bukureshtit, në orën 20.45 luhet fianlja e Europa League mes Atletico Madrid dhe Athletic Bil
Angelina Jolie dhe Brad Pitt, figura prej dylli Angelina Jolie dhe Brad Pitt, fitoi figurën prej dylli në Australi. Për fillim janë vendosur në tarracën e ndërtesës më
Gjyqi i Milloshevic është paguar nga Sadam Husein Ish-udhëheqësi i Irakut, Sadam Husein, ka ndihmuar financiarisht Sllobodan Millosheviçin gjatë gjykimit në Hagë. Deklara
13 vite nga sulmet e NATO-s, qeveria: Kapitulloi Sadami i Ballkanit Si sot 13 vite më parë nisi ofensiva ajrore e NATO-s mbi ish-Jugosllavi. Në kujtim të kësaj ditë nëpërmjet një njoftimi
Radamel Falcao "çmend" Juventusin Sipas numrit të sotëm të të përditshmes sportive torineze "TuttoSport", drejtues të Juventus kanë përzgjedhur sulmuesin
David mburret me Victorian në Facebook David Beckham ka shfaqur gjithë krenarinë e tij për gruan që ka në krah, Viktorian, duke postuar fotot e saj më të fundi